Lista startowa
Bieg 4
- 27.01.2018| Dystans:
- 5 km| Rodzaj:
- Bieg główny
- Kategorie główne:
- Open [1436/1355]* |
- Kobiety [536/497] |
- Mężczyźni [900/858]
- Kategorie wiekowe:
- K16 [12/12]|
- K20 [120/106]|
- K30 [236/217]|
- K40 [133/127]|
- K50 [23/23]|
- K60 [12/12]|
- M16 [33/31]|
- M20 [176/165]|
- M30 [388/372]|
- M40 [223/212]|
- M50 [63/61]|
- M60 [17/17]
* - [liczba zawodników zapisanych / liczba zawodników opłaconych]
Zawodnicy z opłaconym startem
Nr | Nazwisko | Imię | Rocznik | Kategoria | Klub |
---|---|---|---|---|---|
95 | Woźniak | Mirosław | 1960 | M50 | TKKF MPK Poznań |
107 | Dzieciątkowski | Piotr | 1967 | M50 | lemonplaza.pl |
123 | Bednarczyk | Zbigniew | 1958 | M50 | STR Poznań |
136 | Strażyński | Maciej | 1965 | M50 | Enduhub |
191 | Gniazdowski | Maciej | 1967 | M50 | Banda Macieja GAMMA Chojno |
203 | Spychała | Sławomir | 1966 | M50 | |
229 | Świętek | Wojciech | 1963 | M50 | gRUNwald team Poznań |
247 | Leśniewski | Tomasz | 1962 | M50 | |
275 | Koszal | Jarek | 1966 | M50 | |
310 | Malujdy | Włodzimierz | 1958 | M50 | |
342 | Golak | Paweł | 1960 | M50 | komornicka grupa biegowa |
392 | Bednarek | Rafał | 1966 | M50 | Forest Runners |
409 | Słomczyński | Michał | 1959 | M50 | |
435 | Kucharski | Adam | 1965 | M50 | |
456 | Szydłowski | Zbigniew | 1958 | M50 | park run |
460 | Burchardt | Sławomir | 1966 | M50 | CSWLąd POZNAŃ/ KS Hades |
478 | Moellenbrock | Krzysztof | 1967 | M50 | Grzmot Komorniki |
523 | Sąsiadek | Sławomir | 1965 | M50 | Fehlau Run Team |
580 | Szymczak | Krzysztof | 1966 | M50 | System 11 Wałcz Drugi |
660 | Flak-Marcinkowski | Jacek | 1967 | M50 | KB Maraton Turek |
776 | Otto | Slawomir | 1965 | M50 | Night Runners |
781 | Dulat | Piotr | 1967 | M50 | GRZMOT KOMORNIKI |
815 | Lemański | Grzegorz | 1967 | M50 | Hernik Team |
819 | Pawlak | Grzegorz | 1965 | M50 | |
915 | Król | Darek | 1967 | M50 | Hernik Team |
977 | Bróździński | Ryszard | 1959 | M50 | Goggle Pro Active Eyewear |
1028 | Hernik | Krzysztof | 1966 | M50 | HERNIK TEAM |
1048 | Skubiszak | Andrzej | 1966 | M50 | BRODEX TEAM SWARZĘDZ |
1055 | Grzywaczyk | Artur | 1964 | M50 | Maratończyk Poznań |
1064 | Porada | Marek | 1963 | M50 | HERNIK TEAM |
1075 | Żaczek | Jan | 1958 | M50 | |
1140 | Lewandowski | Grzegorz | 1962 | M50 | |
1156 | Ciskowski | Tomasz | 1965 | M50 | |
1160 | Kruszczyński | Piotr | 1967 | M50 | Teatr Nowy w Poznaniu |
1181 | Mańkowski | Andrzej | 1965 | M50 | |
1207 | Geisler | Marek | 1959 | M50 | Ogniochron |
1233 | Maciejewski | Grzegorz | 1961 | M50 | |
1240 | Kaczmarek | Mariusz | 1963 | M50 | CTS |
1243 | Roloff | Jacek | 1965 | M50 | |
1245 | Kosicki | Dariusz | 1966 | M50 | ROXKIJE |
1246 | Pilak | Jacek | 1963 | M50 | Wielkopolscy Biegacze |
1248 | Jóźwiak | Dariusz | 1964 | M50 | Hernik Team |
1251 | Lewicki | Włodzimierz | 1959 | M50 | |
1256 | Dylewski | Andrzej | 1961 | M50 | |
1284 | Gaca | Tadeusz | 1963 | M50 | |
1305 | Skrocki | Dariusz | 1967 | M50 | Velocity |
1328 | Kołodziejczyk | Roman | 1967 | M50 | |
1339 | Szczepański | Przemysław | 1959 | M50 | |
1358 | Rosa | Maciej | 1964 | M50 | |
1362 | Hojan | Jarosław | 1962 | M50 | WZDW Poznań/CITYZEN |
1432 | Kopras | Marek | 1958 | M50 | Wroniecki Lkub Biegacza |
1440 | Stanczak | Janusz | 1960 | M50 | KB KOSYNIER WRZESNIA |
1447 | Brambor | Slawomir | 1964 | M50 | |
1477 | Sobkowski | Przemysław | 1960 | M50 | MUKS Jedynka Międzychód |
1539 | Karolak | Bogusław | 1967 | M50 | |
1555 | Młotkowski | Waldemar | 1960 | M50 | |
1575 | Altmann | Zbyszek | 1964 | M50 | BIKEOWE WYPRAWY |
1594 | Ratajczak | Rajmund | 1962 | M50 | |
1613 | Tecław | Krzysztof | 1967 | M50 | DJ |
1622 | Kafarski | Paweł | 1960 | M50 | KAFAR TEAM |
1651 | Ładniak | Roman | 1960 | M50 |
Zawodnicy bez opłaconego startu
Nr | Nazwisko | Imię | Rocznik | Kategoria | Klub |
---|---|---|---|---|---|
Dobrocki | Jerzy | 1965 | M50 | Brak | |
Godek | Piotr | 1964 | M50 | KB Maniac Poznań |