Lista startowa

Bieg 1

  • 21.10.2017|
  • Dystans:
  • 5 km|
  • Rodzaj:
  • Bieg główny

* - [liczba zawodników zapisanych / liczba zawodników opłaconych]

Zawodnicy z opłaconym startem
Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
1 Dworczak Nikodem 1998 M16 WMLKS Nadodrze Powodowo
3 Bytniewski Szymon 1991 M20 Unia Swarzędz/CityTrail Team
5 Kotkowski Piotr 1975 M40 Drużyna Szpiku
6 Gacki Robert 1984 M30 STR Poznań / CITY TRAIL Team
7 Naskręt Sławomir 1974 M40 #biegajzeslawkiem
8 Kęsy Marcin 1985 M30 PRO366
9 Tomczyk Piotr 1987 M30 PRO366
10 Kotkowska Karolina 1975 K40 Drużyna Szpiku
11 Talar Patrycja 1986 K30 Danflor Team
15 Kotkowski Michał 1998 M16 SSR START
22 Kołaczkowska-Szcześniak Katarzyna 1975 K40
40 Modzelewski Piotr 1969 M40 BIEG LWA / CITY TRAIL Team
50 Modzelewska Karolina 1977 K40 BIEG LWA
51 Żółtkiewicz Natalia 1993 K20 KB Maniac Poznań
52 Długosz Marcin 1985 M30 Night Runners Września
53 Korbik Mikołaj 1992 M20 Drużyna Szpiku / Czerwonak Biega
54 Oleszak Mikołaj 1990 M20
55 Wiśniewska Marta 1984 K30
56 Kurzawińska Hanna 1998 K16
57 Zaborowski Kamil 1990 M20 Night Runners
58 Silski Krzysztof 1981 M30 Nie Ma Lipy Swarzędz Team
59 Cieślik Agnieszka 1978 K30
60 Walaszczyk Kacper 1990 M20 Night Runners
61 Wojtkowiak Renata 1974 K40 Piątkowo na Biegowo
62 Majewski Radosław 1979 M30 Night Runners
63 Gizelska Agnieszka 1971 K40 Piątkowo na Biegowo
64 Dawidzinski Tomasz 1984 M30 Baribal
65 Glinkowska Elżbieta 1970 K40
66 Kocik Przemysław 1988 M20 Bukowski Klub Biegacza
67 Gawron Michał 1985 M30 Sprinterzy Sigmeo
68 Plewa Adam 1988 M20 Bukowski Klub Biegacza
70 Mielcarek Michał 1989 M20 Lucky LUZers
71 Szenknecht Agnieszka 1980 K30 PKO Bank Polski
72 Kowalczyk Arkadiusz 1976 M40
73 Studzinska Edyta 1979 K30
74 Berwid Jakub 1980 M30 Berwid Running Team
75 Grzymkowski Kamil 1992 M20 PRO366
76 Bajer Michał 1979 M30 Night Runners
77 Stachowiak Marek 1978 M30 OwocBiega TEAM/Rokietnica Biega
78 Zagórski Radosław 1986 M30
79 Wylegała Kamila 1982 K30 Virtual Runner Club, Night Runners, runnersclub.pl, Piątkowo
80 Kosidło Monika 1995 K20
81 Badach Sylwester 1989 M20 Sprinterzy Sigmeo
82 Smoczyk Mirosława 1975 K40
83 Sztor Marianna 1993 K20 Szymon Speedrunner Crew/Piątkowo na Biegowo
84 Kurczyński Rafał 1977 M40 Wataha
85 Kraska Anita 1976 K40 Wymiatacze
86 Kościelniak Dagmara 1977 K40 Czerwonak Biega
87 Woźniak Łukasz 1981 M30 Night Runners
88 Szafran Magdalena 1990 K20 DRUŻYNA SZPIKU
89 Stachowiak Danuta 1974 K40 Owoc Team
90 Ziombek Anna 1990 K20
91 Książek Marcin 1984 M30
92 Kościelniak Maciej 1997 M20 Czerwonak Biega
93 Przyborski Piotr 1976 M40 gRUNwald team Poznań
94 Kostecka Małgorzata 1984 K30 Night Runners
95 Woźniak Mirosław 1960 M50 TKKF MPK Poznań
96 Waszkiewicz Joanna 1982 K30 Night Runners
98 Łapińska Monika 1991 K20
99 Kapelska Anna 1984 K30 Chemadex
100 Bulczyński Dawid 1988 M20
101 Olszewski Jacek 1981 M30 Chemadex
102 Bahyrycz Zbigniew 1977 M40
103 Gesiorek Jolanta 1958 K50
104 Krzywosz Filip 1980 M30 Piątkowo na Biegowo
105 Skrzypczak Agnieszka 1970 K40
106 Luber Marcin 1975 M40
107 Dzieciątkowski Piotr 1967 M50 lemonplaza.pl
108 Pietrakiewicz Michał 1987 M30 CNBA
109 Rozmiarek Marek 1981 M30 Radaway Run Crew
110 Trocki Patryk 1988 M20
111 Nitschke Karol 1973 M40 TKKF MPK Poznań
112 Waligóra Piotr 1976 M40 Lucky LUZers
113 Pawlak Piotr 1975 M40 PKO Bank Polski
114 Przysiek Rafał 1981 M30 Nie Ma Lipy Swarzędz Team
115 Rydzewska Elzbieta 1980 K30
116 Frąckowiak Adam 1978 M30 HERNIK TEAM
117 Kukla-Kowalska Alicja 1978 K30 BIEGAM BO NIE LUBIĘ/ KOBIETYBIEGAJA.PL
118 Józefczyk Justyna 1980 K30 Piątkowo na Biegowo
119 Tabaczka Piotr 1975 M40 TARNOWO PODGÓRNE BIEGA
120 Paczkowski Witold 1975 M40
121 Olszewski Kajetan M. 1979 M30 Szybcy i (nie)Wściekli
122 Więckowska Dagmara 1988 K20
123 Bednarczyk Zbigniew 1958 M50 STR Poznań
124 Danielak Dorota 1984 K30
125 Bednarczyk Aleksandra 1960 K50 STR Poznań
126 Golisz Filip 1980 M30
127 Szajdak Ada 1989 K20 PRO366
128 Żmuda-Trzebiatowska Iwona 1973 K40
129 Rzyha Hubert 1984 M30 Runners Power
130 Rychłowski Michał 1973 M40 Biegacze YouFit
131 Żmuda-Trzebiatowski Paweł 1973 M40
132 Bratkowski Łukasz 1982 M30
133 Jaśkowiak Ewelina 1978 K30 MUAY Running Team
134 Panek Regina 1955 K60 Poznań
135 Urbańska Agnieszka 1980 K30 Czerwonak Biega
136 Strażyński Maciej 1965 M50 Enduhub
137 Gawarecki Tomasz 1977 M40
138 Sekrecki Michał 1990 M20 UAM Triathlon Poznań
139 Michalska Agata 1987 K30 UAM Triathlon Poznań
140 Konikowski Krzysztof 1975 M40
141 Krzanowski Przemysław 1976 M40 Drużyna Szpiku
142 Słaby Tomasz 1969 M40 Goggle PAE Team
143 Brudło Krzysztof 1987 M30 Radaway Run Crew
145 Włodarczyk Maciek 1981 M30 Enduhub
146 Gizelski Piotr 1969 M40 Piątkowo na Biegowo
147 Mytnik Marcin 1977 M40 Stoczniowiec Poznań
148 Klaja Katarzyna 1958 K50 SCIM
149 Szuliński Dawid 1986 M30
150 Jaraszkiewicz Hania 1986 K30 Świat Biegacza Fehlau Run Team
151 Gorczakowski Przemysław 1988 M20
152 Kotynia Martyna 1991 K20
154 Dratwa Sławomir 1972 M40 Świat Biegacza Fehlau Run Team
155 Szarlik Przemysław 1970 M40 KS Tęcza
156 Suchodolski Bartosz 1991 M20
157 Cybulski Marcin 1990 M20
158 Górecka Małgorzata 1978 K30
159 Wierzchowiecki Jędrzej 1997 M20 Rehabalance Team / Gang Słodziaków
160 Mąderek Barbara 1979 K30 Pakieciarze Team
161 Kassner Rafał 1988 M20 PRO366
162 Targoński Sławomir 1980 M30
163 Czarnecka Ewa 1980 K30
164 Jankowski Waldemar 1989 M20 Bliźniacy
165 Krysiak Łukasz 1977 M40 Piątkowo na Biegowo
166 Sosiński Bartek 1972 M40
167 Młodecka Karolina 1997 K20
168 Hojan Adam 1985 M30 CityZen
169 Brzezińska Anna 1983 K30
170 Serwa Mariusz 1973 M40 Strzeszyn/ECOlibre
171 Wolniewicz Anna 1984 K30
172 Meller Łukasz 1978 M30 INTER#WAŁY
173 Leimann Michał 1981 M30 Nie Ma Lipy Swarzędz Team
174 Mucha Przemysław 1982 M30 HernikTeam
175 Nater Urszula 1950 K60 Wiecznie Słabi
176 Flejter Krystyna 1947 K60 Wiecznie Słabi
177 Skorniak Katarzyna 1988 K20 Wolne ślimaki
178 Iwiński Marcin 1984 M30 Wolne Ślimaki
179 Przybyłek Joanna 1984 K30 PKO Bank Polski
180 Spychalski Dawid 1990 M20 Night Runners
181 Łukowicz Łukasz 1982 M30
182 Kruczkowska Jowita 1994 K20 Walka Kostrzyn
183 Glapiak Maja 1984 K30
184 Wasielewska Natalia 1984 K30 Drużyna Szpiku
185 Malek Mateusz 1974 M40 SII Power People
186 Pluciński Radosław 1989 M20 AdRunaLine Team
187 Gazda Michał 1992 M20 Constravia
188 Lissewska Konstancja 1986 K30 rewor.wordpress.com
189 Sobański Bartek 1987 M30 Maltańska Grupa Biegowa
190 Truś Marta 1987 K30 Ashtangi Team
191 Gniazdowski Maciej 1967 M50 Banda Macieja GAMMA Chojno
192 Karaś Jacek 1979 M30 DRUŻYNA SZPIKU / Red Runner
193 Sztor Marek 1987 M30
194 Smorawska Lidia 1986 K30
195 Dodot Ernest 1982 M30 TRIceratops
197 Bajaczyk Filip 1984 M30
198 Machonski Bartosz 1974 M40 Hitcena.pl
199 Lisowska Aneta 1975 K40 Hitcena.pl
200 Ładanaj Bartosz 1987 M30
201 Dobkiewicz Krystian 1984 M30
202 Majchrzak Wanda 1977 K40 KB Katorżnik Murowana Goślina
203 Spychała Sławomir 1966 M50 Hernik Team
204 Peczyński Dariusz 1986 M30 Drużyna Zbója
205 Peczyńska Joanna 1987 K30
206 Jaźwiecki Marcin 1978 M30 MUAY RUNNING TEAM
207 Meller Marcin 1980 M30 INTER#WAŁY
208 Targoszyńska Patrycja 1977 K40 Byle do przodu
209 Dzięcielska Agnieszka 1976 K40
210 Szewczyk Marek 1955 M60 Cybina Team
211 Basińska Agnieszka 1974 K40 PRO366
212 Kawka Marcin 1979 M30 Night Runners
213 Witkowiak Maciej 1978 M30
214 Kuźma Adam 1983 M30 PnB
215 Bojarczuk Tomasz 1994 M20 PRO366
216 Trawińska Edyta 1982 K30 BUKOWSKI BLUB BIEGACZA
217 Bauza Maciej 1983 M30
218 Zięba Marek 1982 M30 parawruch.pl
219 Łaznowski Marek 1979 M30
220 Zdanowska Joanna 1975 K40 enduhub.com
221 Zdanowski Tomasz 1972 M40 enduhub.com
222 Wiatrowska Agnieszka 1983 K30 CITY ZEN_
223 Maliński Artur 1992 M20 PRO366
224 Nowinowska Karolina 1982 K30 MUAY Running Team
225 Janik Natalia 1992 K20 Manufaktura mieszkań
226 Jursza-Szymańska Agnieszka 1976 K40 Strzeszyn
227 Plewiński Przemysław 1985 M30 Night Runners
228 Szymański Paweł 1978 M30
229 Świętek Wojciech 1963 M50 gRUNwald team Poznań
230 Talarczyk Marek 1986 M30 Runguru
231 Faltyńska Edyta 1972 K40 Daleko jeszcze?
232 Wieczorkowski Władysław 1956 M60
233 Wieczorkowska Ewa 1957 K60
235 Janoś Sylwia 1974 K40
236 Korbik Marcin 1987 M30 Airpol Sport Team
237 Grabowski Krzysztof 1989 M20
238 Bednarczyk Paweł 1988 M20
239 Kowalik Marek 1974 M40 COVALIC TEAM
240 Walenczak Magda 1984 K30 Świat Biegacza Fehlau Run Team
241 Szygenda Sebastian 1976 M40 Tiger Team
242 Nowak Marcin 1976 M40 Night Runners
243 Wengierek Maria 1993 K20 MANUFAKTURAMIESZKAN.COM
244 Stachowiak Maciej 1977 M40 Pakieciarze Team
245 Cebulska-Nowak Monika 1976 K40
246 Owczarzak Katarzyna 1991 K20
247 Leśniewski Tomasz 1962 M50
248 Mikulska Edyta 1980 K30 PRO366
249 Książkiewicz Piotr 1987 M30 CITY TRAIL Team
250 Otto Marcin 1991 M20 Walka Kostrzyn
251 Wietecki Łukasz 1984 M30 MANUFAKTURA MIESZKAŃ
252 Jamborska Joanna 1989 K20 Pryzmat Team
253 Jaraczewska Małgorzata 1983 K30
254 Cyprian Paula 1992 K20 Opalenicki klub biegacza
255 Balcer Piotr 1979 M30 Ealing Eagles Running Club
256 Życzkowski Marcin 1992 M20
257 Bestrzyńska Joanna 1971 K40
258 Gutowski Krzysztof 1986 M30 KUBOSTA MANAGEMENT
259 Klaja Aleksander 1986 M30
260 Skalski Mateusz 1990 M20 Rehabalance Team
261 Bednarkiewicz Bartosz 1976 M40
262 Borodina Yana 1986 K30
263 Leporowska Anetta 1978 K30
264 Orlicki Michał 1981 M30 RAMIRENT
265 Peczyńska Barbara 1988 K20
266 Skowrońska Małgorzata 1983 K30
267 Piotr Marek 1980 M30
268 Rozmiarek Marcin 1978 M30 ROZMIARY
269 Mularz Gabriela 1990 K20
270 Nowak Michał 1989 M20 Night Runners/Dirty Sparrows/BZWBK Runners Team
271 Markowska Angelika 1981 K30
272 Michalak Grzegorz 1997 M20 Świat Biegacza Fehlau Run Team
273 Taborek Janusz 1973 M40
274 Kaczmarek Krzysztof 1970 M40 Beagle Triathlon Team
275 Koszal Jarek 1966 M50
276 Witkowska Marita 1989 K20
277 Plosajkiewicz Jakub 1977 M40 pokonacsiebie.pl
278 Książkiewicz Jacek 1979 M30 CITY TRAIL Team
279 Wesołek Przemek 1977 M40
280 Bekas Jędrzej 1982 M30 Rebel Nature Gym
281 Szneider Zuzanna 1991 K20
282 Kozłowska Karina 1980 K30
283 Rutkowski Jakub 1977 M40
284 Kwiatkowska Zuzanna 1993 K20 Ciastki.pz
285 Rutkowska Kasia 1978 K30
286 Wiercioch Bartosz 1978 M30
287 Szydłowski Marek 1981 M30 CBN
289 Bogusiewicz Antoni 1983 M30
291 Żmuda-Trzebiatowska Iwona 1974 K40 zakręceni biegacze
292 Trzeciak Maria 1955 K60
293 Kawicki Dariusz 1980 M30 Grupa DBK Poznań
294 Cyffert Bartosz 1995 M20 Grupa DBK Poznań
295 Siwek Przemysław 1980 M30 Grupa DBK w biegu
296 Błaszkowiak Krzysztof 1974 M40
297 Wawrzyniak-Wacko Zofia 1986 K30 kobietybiegaja.pl / Zoffee Kawiarnia
298 Goleniewski Mateusz 1992 M20 Kamil Leśniak Fanpage Team/CITY TRAIL Team
299 Bandosz Hanna 1977 K40 PRO366
300 Bandosz Marek 1980 M30 PRO366
301 Kozłowski Radosław 1975 M40
302 Gładysiak Małgorzata 1981 K30
303 Rogoziński Henryk 1976 M40 Bukowski Klub Biegacza
304 Szyszka Marcin 1977 M40
305 Dembiński Marek 1974 M40 Wójtowicz TRI Team
306 Dembińska Daria 1974 K40 Wójtowicz TRI Team
307 Koczorowski Bartek 1979 M30 Drużyna Szpiku
308 Ożegowska Agata 1984 K30 Run Sis Run
309 Ożegowska Katarzyna 1986 K30 RUN SIS RUN
310 Malujdy Włodzimierz 1958 M50
311 Pawłowski Wojciech 1990 M20 DFDS Polska Running Team
312 Sobucki Dariusz 1981 M30
313 Lange Hanna 1963 K50
314 Piasta Bartosz 1986 M30
315 Mazurek Joanna 1988 K20 Kobiety Biegają
316 Korda Ilona 1989 K20
317 Bednarski Józef 1946 M60 Night Runners
318 Wiśniewski Piotr 1993 M20
320 Koralewska Weronika 1989 K20 Korale Team
321 Kalinowski Tomasz 1971 M40
322 Burzyński Klaudiusz 1983 M30
323 Jankowiak Agata 1987 K30
324 Wieczorek Piotr 1986 M30 #TriBrothers
325 Barszcz Marta 1985 K30 PRO366
326 Pawlus Piotr 1984 M30 Pędzące Warchlaki
327 Wojtaszek Maciej 1976 M40 maruder
328 Kapela Szymon 1976 M40 Golden Retriever WOŚP w Poznaniu
329 Walczak Kasia 1985 K30 Golden Retriever WOŚP w Poznaniu
330 Grabiński Wojciech 1994 M20 gRUNwald team Poznań/CITY TRAIL TEAM
331 Galas - Chruścicka Irmina 1986 K30 PRO366
332 Felkel Ewa 1973 K40 PIĄTKOWO NA BIEGOWO
333 Wiatrowski Łukasz 1980 M30
334 Bursiak Agnieszka 1976 K40
335 Krzyżaniak Ilona 1977 K40 PIĄTKOWO NA BIEGOWO
336 Wyrwińska Jadwiga 2000 K16 AZS AWF Poznań
337 Krygier Mikołaj 1988 M20 Czerniejewo Biega/CITY TRAIL Team
338 Pietz Mikołaj 1979 M30 parkrun Poznań
339 Makowska Iwona 1982 K30 After Party Team
340 Chmielewski Michał 1982 M30
341 Chojnacki Arkadiusz 1991 M20
342 Golak Paweł 1960 M50 komornicka grupa biegowa
344 Nowak Maciej 1976 M40
345 Maćkowiak Wiktor 1999 M16 Świat Biegacza Fehlau Run Team
346 Sikora Robert 1980 M30 Radaway Run Crew
347 Brewinska Agnieszka 1979 K30
348 Tomczak Mariusz 1972 M40
349 Karaśkiewicz-Majchrzak Karolina 1972 K40 KB Katorżnik Murowana Goślina
350 Kołecka Patrycja 1977 K40 Piątkowo na Biegowo
352 Aleksandrowicz Marek 1974 M40
353 Kaczmarek Mateusz 1982 M30 Lucky LUZers
354 Hinz Leszek 1980 M30
355 Białczyk Marcin 1987 M30 CARLSBERG
356 Wojciechowska Weronika 1985 K30
357 Kozak Krzysztof 1973 M40
358 Koczorowski Maciej 1971 M40 AZS
359 Hoffmann Przemysław 1976 M40
360 Musiał Ewa 1988 K20 DBK poznań
361 Sobieniak Przemysław 1977 M40 Cel w zasięgu nóg.
362 Kowalczuk Adam 1975 M40 TKKF LECH
363 Śmigielska Agnieszka 1981 K30 Night Runners
364 Skrzynecki Mateusz 1994 M20
365 Wojtaszek Joanna 1983 K30 Makotechnika
366 Libera Damian 1981 M30 Lucky LUZers
367 Niewiadomski Mateusz 1986 M30
368 Kaczmarek Piotr 1984 M30
369 Gruchor Łukasz 1984 M30
370 Ligenza-Kowalczuk Agata 1981 K30
371 Bartecka Agnieszka 1980 K30
372 Maruszewska Agata 1991 K20
373 Maruszewski Adam 1991 M20
374 Michalik-Tomczak Hanna 1976 K40 Malta Poznań / Smashing Pąpkins
375 Duda Paweł 1983 M30 Rokietnica Biega
376 Kuźmicki Damian 1990 M20 PKO Bank Polski
377 Bajer Anna 1982 K30 Biegacze YouFit
378 Głębowski Tomasz 1971 M40
379 Głębowska Daria 1999 K16 KB Maniac Poznań
380 Krzyżaniak Marzena 1984 K30
381 Hauda Bartosz 1986 M30
382 Rydzewska Marta 1986 K30
383 Barański Piotr 1968 M40 Night Runners/231GO
384 Groszewska Anna 1985 K30
385 Wegner Oliwier 1986 M30
386 Zawadzki Tomasz 1986 M30 Xawery Miodowy
387 Pahl Krzysztof 1988 M20 Xawery Miodowy
388 Filipowski Łukasz 1976 M40
389 Żurek Agnieszka 1975 K40
390 Jasińska Lidia 1970 K40 Strzeszyn
391 Jędrzejczak Marcin 1988 M20 Dzika Drużyna
392 Bednarek Rafał 1966 M50 Forest Runners
393 Tobys Agata 1990 K20 topcat team
394 Fiałkiewicz Maciej 1978 M30
395 Łyskawa Joanna 1977 K40 Cukiernia Łyskawa
396 Kaszuba Anna 1989 K20
397 Kurzyk Karolina 1979 K30
398 Borucka Daria 1987 K30 DFDS Polska Running Team
399 Witecki Tadeusz 1984 M30 DFDS Polska Running Team
400 Nater Magdalena 1973 K40 Wiecznie Słabi
401 Mydlarz Sławomir 1972 M40
402 Klak Joanna 1983 K30
403 Kołt Marta 1980 K30 SDS Karolina Mośko
404 Wyrwiński Wojciech 1974 M40
405 Dubert Artur 1979 M30
406 Wrzecian Adam 1986 M30 Night Runners
407 Ochocki Bartosz 1981 M30 ROKIETNICA BIEGA
408 Wyrwińska Agnieszka 1976 K40
409 Słomczyński Michał 1959 M50
410 Wujek Tomasz 1980 M30
411 Cymbała Mateusz 1992 M20
412 Konikowski Paweł 1948 M60
413 Kicińska Joanna 1984 K30 DFDS Polska Running Team
414 Ziembiński Grzegorz 1981 M30 MANUFAKTURA MIESZKAŃ
415 Hojan Jola 1984 K30
416 Piesik Mariusz 1959 M50 Maniek Biegalski Individuell
417 Sołtys Maciej 1973 M40 Biegacze Juniora - Runners Team
418 Sajnaj Adrian 1996 M20 Lucky LUZers
419 Sudoł Oliwia 1989 K20
420 Wolff Łukasz 1986 M30 Sprinterzy Sigmeo
421 Kielan Paweł 1979 M30
422 Pietrzyk Agnieszka 1993 K20 biegiemdolodowki.pl
423 Wachowiak Anna 1985 K30 FTI
424 Marin Irigaray Alberto 1987 M30 ALMA SPANISH ONLINE
425 Stachowski Łukasz 1981 M30 Rokietnica Biega
426 Woźniak Weronika 1992 K20
427 Makowski Tomasz 1985 M30 Night Runners
428 Kuczer Krzysztof 1983 M30
429 Pachowicz Grzegorz 1985 M30 Art of Nosie
430 Bielski Jerzy 1957 M60
431 Krzykawiak Anna 1981 K30
432 Tarka Konrad 1986 M30 DFDS Polska Running Team
433 Jasiukiewicz Marek 1976 M40 SNOW.DOG ADVENTURE
434 Mejer Jacek 1982 M30 Drużyna Szpiku / tezameza.pl
435 Kucharski Adam 1965 M50
436 Mikołajczak Bartłomiej 1979 M30 TomTomTeam / KB Aktywni Środa Wlkp.
437 Nowakowska-Ćwikła Agnieszka 1972 K40 DFDS Polska Running Team
438 Otlewska Dobrochna 1982 K30
439 Wojnarowski Michał 1984 M30 Night Runners
440 Biadała-Glapka Paulina 1981 K30 Makaron Team
441 Dutkowiak Aleksandra 1981 K30 Piątkowo Na Biegowo
442 Popławski Tomasz 1982 M30 Night Runners
443 Kamiński Tomasz 1968 M40 Makaron Team
444 Kalitka Kinga 1981 K30 PRO366
445 Michalska Katarzyna 1992 K20 Grupa DBK Poznań
446 Sajnaj Jarosław 1979 M30 Lucky LUZers
447 Bekas Paulina 1983 K30 NIGHT RUNNERS
448 Ciesielski Sebastian 1979 M30 Kibole w biegu / Pakieciarze Team
449 Surków Adrian 1982 M30 Nie Ma Lipy Swarzędz Team
450 Wiśniewska Ewa 1968 K40
451 Śniegocki Paweł 1978 M30 Tarnowo Podgórne Biega
452 Czmoch Jacek 1984 M30
453 Walczak Dariusz 1972 M40 AD NIERUCHOMOŚCI
454 Sajko Jarosław 1981 M30 Mele Kalikimaka
455 Roth Łukasz 1979 M30 night runners
456 Szydłowski Zbigniew 1958 M50 park run
457 Effenberg Karin 1958 K50 PARKRUN POZNAN
458 Grzegorczyk Monika 1979 K30
459 Czajkowska-Tomaszewska Monika 1981 K30
460 Burchardt Sławomir 1966 M50 CSWLąd POZNAŃ/ KS Hades
461 Talbierz Paweł 1986 M30
462 Maciągowska Kinga 1994 K20
463 Ostrowski Tomasz 1978 M30
464 Garbacz Filip 1993 M20
465 Skwaryło Dariusz 1982 M30 Stoczniowiec Poznań
466 Wojtalak Weronika 1992 K20 Bukowski Klub Biegacza
467 Żołądkowska Kalina 1981 K30 6 łap
468 Cwojdziński Piotr 1978 M30 Night Runners
469 Skąpski Marek 1974 M40 ASMAS
470 Skąpska Joanna 1977 K40 ASMAS
471 Sawicka Marta 1979 K30 PGB Sportowa Paczka
472 Michalak Łukasz 1993 M20 Kuźnia Triathlonu
473 Aksiutin Artur 1986 M30
474 Mularczyk Marta 1990 K20 Wkurw_team
475 Klonowska Barbara 1980 K30
476 Wieczorek Paweł 1980 M30 Yanosik Team
477 Szwej Anna 1982 K30 Night Runners
478 Moellenbrock Krzysztof 1967 M50 Grzmot Komorniki
479 Moellenbrock Anna 1992 K20 KGB Grzmot Komorniki
480 Wadas Seweryn 1993 M20
481 Wojtysiak Michał 1989 M20 LingoLabo.pl
482 Buszkowski Filip 1974 M40 Filon Team
483 Kuzdrowska Jadwiga 1976 K40 After Party Team
484 Paprzycka Marta 1982 K30 Night Runners
485 Kaminska Maria 1966 K50
486 Pożywiłko Jan 1999 M16 Ławica Team
487 Kołodziejczyk Zbigniew 1965 M50 AMATOR
488 Malecki Daniel 1988 M20 Night Runners
489 Kubiak Jakub 1980 M30 QbArts.pl / Wilda Biega
490 Gołębiewski Marcin 1980 M30 #biegamizbieram
491 Wencek Maciej 1984 M30
492 Szymańska Justyna 1982 K30
493 Dublaga Michał 1989 M20 #teambiegiwlkp
494 Cwojdzińska Dagmara 1988 K20 #teambiegiwlkp
495 Królak Dorota 1990 K20 #teambiegiwlkp
496 Mielniczak Artur 1976 M40 strefamaratonu
497 Merklinghaus-Kober Monika 1975 K40 Speed Feet 16 / parkrun Kościan
498 Sekuła Mateusz 1986 M30 WÓJTOWICZ TRI TEAM
499 Bondalski Sławomir 1983 M30 Szkoła języka niemieckiego Deutsch Meister
500 Meller Roman 1950 M60 INTER#WAŁY
501 Kurek Joanna 1978 K30
502 Sobczyńska Magdalena 1991 K20 MANUFAKTURA MIESZKAŃ
503 Andrzejewski Tomasz 1980 M30 Muay Running Team
504 Osmański Damian 1978 M30 Jeżyce Biegają
505 Pieprzyk Wiesław 1954 M60
506 Klapczyński Krzysztof 1980 M30
507 Dworak Dawid 1988 M20 CSWLad Poznań
508 Jagła Dawid 1990 M20 Biegacze Jarocin
509 Topolewski Grzegorz 1982 M30 BIEGACZE YOUFIT
510 Świerczyński Michał 1983 M30 GRUPA DBK POZNAŃ
511 Sobkowski Krzysztof 1985 M30 Międzychód
512 Pilch Anna 1982 K30 GardaDesign
513 Chróścik Marta 1998 K16
514 Szlanga Łukasz 1975 M40 PRO366
515 Kądzielak Marek 1975 M40 Drużyna Szpiku
516 Radwan Anna 1990 K20
517 Przybysz Dominika 1990 K20
518 Kaczmarek Sławomir 1989 M20
519 Kubiak Marcin 1977 M40
520 Stasikowski Bartosz 1983 M30 ŚWIAT BIEGACZA FEHLAU RUN TEAM
521 Foksowicz Wojciech 1979 M30
522 Foksowicz Joanna 1983 K30
523 Sąsiadek Sławomir 1965 M50 Świat Biegacza Fehlau Run Team
524 Barańczak Kamil 1983 M30 DFDS Polska Running Team
525 Grzeszczyk Patrycja 1988 K20 Fehlau Run Team
526 Gorzelana Alicja 1977 K40 Gorzelany Team
527 Gorzelany Adam 1976 M40 Gorzelany Team
528 Piechnik Stanisław 1989 M20 4FM Team
529 Lipczyński Jacek 1978 M30
530 Janas Roman 1972 M40 Nowotomyska Akademia Biegania
531 Borowiec Kinga 1982 K30
532 Perońska Alicja 1991 K20 Night Runners
533 Szczęsna Ewa 1987 K30
534 Zawadzki Bartosz 2001 M16 Technikum Łączności Poznań
535 Kaczmarek Maciej 1978 M30 KeepMoving
536 Bednarek Elżbieta 1969 K40 Forest Runners
537 Mnichowski Marek 1988 M20
538 Staniszewski Jakub 1990 M20
539 Krystek Kinga 1985 K30
540 Stojczyk Ewa 1979 K30
541 Michocka Małgorzata 1970 K40
542 Misiek Paulina 1982 K30 Dzika Drużyna
543 Mieszczak Katarzyna 1992 K20
544 Agaciak Mateusz 1991 M20
545 Chudzik Rafał 1991 M20 Misielove
546 Nowak Wojciech 1985 M30 SILAOJCA.PL
547 Topolewski Maciej 1988 M20 Biegacze YouFit
548 Siwa Dominik 1979 M30
549 Głowacki Jerzy 1951 M60
550 Mroz Mariusz 1974 M40 MoLdUr TeAm
551 Skórnicki Leszek 1971 M40 Night Runners
552 Babica Paulina 1985 K30 Kobiety Biegają
554 Śróda Małgorzata 1989 K20
555 Swarowski Rafał 1970 M40
556 Walczak Damian 1991 M20 Fundacja Primus/Lupus Kabaty
557 Nosko Łukasz 1992 M20
558 Graj Marianna 1982 K30 Strzeszyn
559 Urbański Bartosz 1994 M20 Manufaktura Mieszkań
560 Błoch Michał 1994 M20 Grupa DBK Poznań
561 Pasieka Magda 1981 K30 Mam tę moc
562 Pasieka Tomasz 1976 M40 #maratonyweroniki
563 Jasinowska Emilia 1952 K60 Szkoła Podstawowa nr 2 w Międzychodzie
564 Taciak Sebastian 1976 M40 Antoninek Poznań
565 Laskowski Przemysław 1983 M30 Naramowice Biegają
566 Wolna Elżbieta 1973 K40 PKO Bank Polski
567 Mocek Marek 1998 M16 Danflor Team
568 Stefański Dawid 1989 M20 www.dziewiczagorabiega.pl
569 Wiśniewska Hanna 1990 K20 WKS Śląsk
570 Kaznowski Michał 1979 M30 Fehlau Run Team
571 Szczepanski Dawid 1989 M20 Pryzmat Team
572 Dybowska Joanna 1981 K30 ŚWIAT BIEGACZA FEHLAU RUN TEAM
573 Sobkowski Łukasz 1987 M30 OwocBiega TEAM/gRUNwald team Poznań
574 Prądzyńska Paweł 1990 M20 4FM TEAM
575 Zawisza Monika 1990 K20 Night Runners
576 Kłak Ewa 1979 K30
577 Palmowska Magdalena 1989 K20
578 Koc Krzysztof 1976 M40 BIEGACZE YOUFIT
579 Wasiak Sławomir 1990 M20
580 Szymczak Krzysztof 1966 M50 System 11 Wałcz Drugi
581 Kopczyński Sebastian 1989 M20 Sunrise System
582 Szymczak Anna 1969 K40 System 11 Wałcz Drugi
583 Grzesik Łukasz 1981 M30
584 Majdak Małgorzata 1978 K30
585 Stan Adrian 1974 M40 parkrun Poznań
586 Pawlak Katarzyna 1980 K30 Mamy-Biegamy
587 Potrawiak Michał 1989 M20
588 Rupieta Maksym 1978 M30 WUEF Tri Team
589 Orwat Kasia 1972 K40 NO WOMEN NO TRI / CITYZEN _
590 Lis Piotr 1982 M30 NN LESZNO
591 Janiszewski Szymon 1971 M40
592 Ryba Agata 1985 K30 KS Krotosz Krotoszyn
593 Ryba Wojciech 1985 M30 KS Krotosz Krotoszyn
594 Gzella Monika 1992 K20 PRO366
595 Kruziński Stefan 1998 M16
596 Wasielewski Błażej 1983 M30 Drużyna Szpiku
597 Tomczak Adam 1982 M30 COPYMASTER.PL
598 Chłąd Kasia 1991 K20
599 Lemańska Edyta 1970 K40 Hernik Team
600 Makowski Janusz 1953 M60 Night Runners
601 Mich Szymon 1984 M30
602 Snuszka Piotr 1988 M20 BAS Business And Science GmbH
603 Połomka Rafał 1989 M20
604 Brust Anna 1976 K40 Sportowy Team Żabki
605 Ropelewski Tomek 1991 M20
606 Loba Sylwia 1971 K40 Wielkopolski klub pływania zimowego MINUS
607 Łopąg Krzysztof 1985 M30 OLX GROUP TEAM
608 Staszak-Jakuszewska Justyna 1986 K30 kobietybiegaja.pl
609 Żurkowska Marta 1990 K20
610 Karasiewicz Przemysław 1970 M40 NIGHT RUNNERS
611 Juniczak Bartosz 1985 M30
612 Borowiecka Agnieszka 1979 K30 Night Runners
613 Izydor Karolina 1981 K30 MeMyselfI
614 Markowicz Ewa 1978 K30
615 Kleczewska Weronika 1986 K30
616 Siwek Paweł 1976 M40 Biegacze YouFit
617 Nowak Mariusz 1988 M20 Night Runners
618 Szymański Aleksander 1972 M40 Oleksy Biega
619 Michalska Joanna 1982 K30
620 Okupska Agnieszka 1973 K40
621 Brychczyński Krystian 1980 M30 HERNIK TEAM
622 Lipinski Zbigniew 1979 M30 Parkun
623 Danek Maciej 1973 M40
624 Jakubczak Magdalena 1991 K20 NOWAK RUN
625 Danek Magdalena 1974 K40
626 Stachowiak Agnieszka 1996 K20 Sklepbiegacza.pl polonez
628 Walczak Krzysztof 1977 M40 Night Runners
629 Tomaszewski Adrian 1989 M20 #zaliniametyteam
630 Golczak Maciej 1969 M40 Whisky Drinkers
631 Owczarzak Małgorzata 1969 K40 NIGHT RUNNERS
632 Kudlińska Marlena 1987 K30 Bukowski Klub Biegacza
633 Ziemniewicz Krzysztof 1957 M60
634 Szpurek Anna 1981 K30 Bukowski Klub Biegacza
635 Fenrych Robert 1973 M40 POGROMCY KILOMETRÓW
636 Kwiatkowska Monika 1977 K40
637 Nabagło Kamil 1988 M20
638 Gajewski Mateusz 1999 M16 United Athletics
639 Olszanowski Jan 1983 M30
641 Graczyk Adrian 1988 M20 #TEAMBIEGIWLKP
642 Żądło Joanna 1990 K20
643 Lawińska Małgorzata 1966 K50 NIGHT RUNNERS POZNAŃ
644 Kasprzyk Adrianna 1995 K20
645 Belgrau Szymon 1994 M20 Różowe Misie
646 Gorzelańczyk Paweł 1996 M20 MANUFAKTURA MIESZKAŃ
647 Skoczylas Anita 1973 K40 MURAY Running Team
648 Dolata Anna 1976 K40 KTB Kuny Strzeszyn
649 Brylewski Mateusz 1986 M30 #biegajzeslawkiem
650 Świercz Aleksandra 1978 K30 KTB Kuny Strzeszyn
651 Wesołek Daniel 1988 M20
652 Bednarska-Fenrych Anna 1972 K40 Pogromcy Kilometrów
653 Ilasz Michał 1978 M30
654 Hrab Wojtek 1982 M30 Night Runners
655 Dorna Filip 1991 M20 Przestań wątpić, zacznij wierzyć
656 Gadomska Agnieszka 1996 K20 Manufaktura Mieszkań
657 Marciniak - Henc Aneta 1974 K40 Night Runners
658 Wiśniewska Anna 1982 K30 Hernik Team
659 Celka Krzysztof 1974 M40
660 Flak-Marcinkowski Jacek 1967 M50 KB Maraton Turek
661 Owczarzak Tomasz 1989 M20
662 Osowiecki Michał 1978 M30
663 Suchorowski Jakub 1981 M30 PRO366
664 Poppe Arkadiusz 1974 M40 Pędzący Jeleń
665 Kaźmierczak Łukasz 1973 M40 kAŹMIERSKI KLUB MORSUJĄCEGO BIEGACZA
666 Marcinkowska Anna 1980 K30 KGB Grzmot Komorniki
667 Licznierska Alina 1982 K30 OwocBiegaTeam/gRUNwald Team Poznań
668 Apanowicz Katarzyna 1988 K20 kobietybiegają.pl
670 Fabisiak Mateusz 1996 M20 Neopunkt Mosina/Apteka Natura Mosina
671 Bogucki Andrzej 1993 M20
672 Grzebski Janusz 1974 M40 RAJSPORT ACTIVE
673 Madoń Rafał 1989 M20
674 Durzyński Michał 1983 M30 Night Runners - Motiv Home
675 Oleszczak Agnieszka 1979 K30 Night Runners
676 Basiński Marcin 1974 M40 PRO366
677 Goszczyński Roch 1999 M16 Świat Biegacza Fehlau Run Team
678 Hulewicz Agnieszka 1985 K30 kobietybiegaja.pl
679 Solibieda Anna 1985 K30 3:33 Team
680 Maciaszek Agnieszka 1981 K30
681 Owczarczak Monika 1984 K30 Night runners
682 Chołdrych-Strabel Olga 1983 K30 Night Runners
683 Danek Łukasz 1988 M20 MM
684 Poniedziałek Filip 1984 M30
685 Sajewski Marcin 1989 M20
686 Jajuga Michał 1980 M30 Dirty Sparrows
687 Zaworska Weronika 1988 K20
688 Klupieć Marcin 1977 M40 Nn
690 Petroczko Patrycja 1980 K30 OSiR Crew
691 Kostrzewska Konstancja 1992 K20 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
693 Liśkiewicz Tomasz 1980 M30 PartyStyle.pl
694 Stegenta Witold 1973 M40
695 Wiącek Wiesław 1948 M60
696 Herot Dawid 2001 M16
697 Charytonowicz Piotr 1973 M40
698 Michalak Anna 1973 K40
699 Piątek Paulina 1984 K30
700 Rucinska-Gorska Anna 1977 K40
701 Licznierski Marek 1984 M30 OwocBiega TEAM/TRIATHLONISTA.COM
702 Jarocka Sandra 1989 K20
705 Błaszczyk Michał 1982 M30 TKKF MPK POZNAŃ
706 Przymusiński Filip 1983 M30 AZS UAM TRIATHLON POZNAŃ
707 Cieślik Mateusz 1998 M16 AZS UAM TRIATHLON POZNAŃ
708 Falbogowski Maciej 1999 M16 AZS UAM TRIATHLON POZNAŃ
710 Janiszewska Ewa 1972 K40
711 Kurek Łukasz 1987 M30
712 Przybylski Łukasz 1979 M30 KS Idmar
713 Szlange Jakub 1981 M30
714 Przybylak Jakub 2001 M16 OLIMPIA POZNAŃ
715 Biedalak Krzysztof 1984 M30
716 Potocka Zuzanna 1974 K40 Zakręceni Biegacze
717 Loba Damian 1969 M40 Wielkopolski klub pływania zimowego MINUS
718 Kaniecka Agnieszka 1979 K30
719 Pieprzyk Dorota 1986 K30
720 Kuligowska Justyna 1983 K30
721 Błaszczak Marcin 1993 M20
722 Ogrodnik Paweł 1985 M30 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
723 Ordziniak Maciej 1974 M40 SPECGROUP
724 Ordziniak Iza 1977 K40 SPECGROUP
725 Nowak Piotr 1981 M30 ALIOR RUNNING TEAM
726 Kościński Tomasz 1952 M60
727 Danielewski Bartosz 2001 M16 UAM TRIATHLON POZNAŃ
728 Skubel Karolina 1984 K30 TT-THERMO KING
729 Domański Patryk 1991 M20 biegi.wlkp
730 Kraus Krzysztof 1994 M20
731 Greguła Wojciech 1986 M30 KB HERMES GRYFINO
732 Schaefer Małgorzata 1970 K40 Borant Team
733 Schaefer Artur 1969 M40 Borant Team
734 Stachowiak Agnieszka 1975 K40
735 Pałatyński Maciej 2000 M16 SUPERIOR KITE TEAM
736 Sikora Agnieszka 1983 K30 gRUNwald team Poznań
737 Lenkowska Anna 1992 K20
739 Osses Adam 1977 M40
740 Jachimowski Marcin 1971 M40 RUN MARCIN RUN
741 Czuba Natalia 1985 K30
742 Brzezińska Aleksandra 1991 K20
743 Strzelczyk Marlena 1989 K20
744 Manicka Martyna 1999 K16 UAM Triathlon Poznań
745 Oczkoś Wojciech 1982 M30 Rakieta Poznań
747 Czyzewski Filip 1980 M30
748 Walaszczuk Klaudiusz 2001 M16 AZS POZNAŃ
749 Meissner Tomasz 1985 M30 DRUŻYNA SZPIKU
750 Biskupski Piotr 1976 M40 2Fast2Sexi
751 Marciniak Hanna 1948 K60
752 Bauza Aleksandra 1983 K30
753 Góral-Kaczmarek Justyna 1984 K30
754 Kaczmarek Grzegorz 1983 M30
755 Trombala Adam 1986 M30 Koksiarze ze Smardzewskiej
756 Czarnecki Artur 1982 M30
757 Sygnet Karolina 1982 K30 PKS - Pawłowicki Klub Sportowy
758 Wiśniewski Andrzej 1988 M20
759 Myerscrvgilt Katie 1984 K30
760 Białasik Monika 1987 K30 Kobiety Biagają
762 Bednarczyk Daria 1976 K40
1001 Melnyk Dominik 1984 M30
1002 Sobiech Karol 1982 M30 NIGHT RUNNERS
1003 Siedliński Kamil 1989 M20 Egnyte Sparks Team
1004 Pigłowski Tomasz 1984 M30 CZOPY
1005 Nyckowski Bartosz 1976 M40
1006 Karwatka Tomasz 1973 M40 TKKF MPK Poznań
1007 Szmidt Jędrzej 1999 M16 OŚ AZS POZNAŃ
1008 Nowacka Justyna 1983 K30 Roche Runners
1009 Szubarga Tomasz 1987 M30 OwocBiega TEAM/Rokietnica Biega
1010 Kluza Tomasz 1982 M30 Night Runners
1011 Kaźmierczak Marcin 1984 M30 BBL Poznań
1012 Szmidt Szymon 1995 M20
1013 Szmidt Jacek 1969 M40
1014 Najderek Maciej 1982 M30 NAJDERKI4
1015 Różański Eryk 1987 M30 Maratończyk Poznań
1016 Kasperczak Maciej 1976 M40 Hernik Team
1017 Klauza Patryk 1999 M16 Wolne Ślimaki
1018 Relewicz Maciej 1979 M30 Wolne Ślimaki
1019 Mroz Izabela 1982 K30 Wolne Ślimaki
1020 Klauza Magdalena 1972 K40 Wolne Ślimaki
1021 Jaskóła Jarosław 1984 M30
1022 Baier Jerzy 1981 M30
1023 Bereszyński Sebastian 1987 M30 DanflorTeam
1024 Umyszkiewicz Łukasz 1984 M30 1 RWT SP
1025 Błaszyk Agnieszka 1986 K30
1026 Roszczenko Krzysztof 1976 M40 nogi do góry i do przodu
1027 Tomczak Jakub 1996 M20
1028 Hernik Krzysztof 1966 M50 HERNIK TEAM
1029 Kasperczak Emilia 1979 K30 Hernik team
1030 Sobiech Natalia 1987 K30 Night Runners
1031 Limanowski Łukasz 1978 M30 Roche Runners
1032 Martyła Piotr 1982 M30
1033 Imiołek Ariel 1981 M30 Maratończyk Poznań
1034 Szeszuła Michał 1975 M40 Night Runners
1035 Ogrodnik Tomasz 1988 M20 Karlik Team
1036 Bożkiewicz Patrycja 1980 K30 Hernik Team
1037 Muszyński Paweł 1978 M30 Zalasewo Zaiwania
1038 Byczkowski Adam 1989 M20 Constravia
1039 Matuszek Tomasz 1979 M30
1040 Rosiak Anna 1979 K30
1041 Gieniusz Marek 1984 M30 Naramowice Biegają
1042 Nadolińska Monika 1982 K30
1043 Napierała Marcin 1980 M30 Piątkowo na Biegowo
1044 Łożyński Witold 1984 M30 lotnictwo.net.pl
1045 Kien Anna 1977 K40
1046 Jakubowski Andrzej 1980 M30 Parkrun
1047 Mroczek Marta 1976 K40 Wierzbicki Running Project
1048 Skubiszak Andrzej 1966 M50 BRODEX TEAM SWARZĘDZ
1049 Napierała Alina 1983 K30
1050 Strykowska Anna 1979 K30 Speed Szuracz
1051 Strykowski Michał 1976 M40 Speed Szuracz
1052 Stencel Dawid 1985 M30
1053 Holak Jakub 1987 M30 Rehabalance Team
1054 Trzeciak Marek 1985 M30
1055 Grzywaczyk Artur 1964 M50 #BIEGACZE
1056 Kurzawińska Agnieszka 1971 K40
1057 Sikorski Wiktor 1981 M30 BZWBK Runners team
1058 Szałkowski Tomasz 1982 M30 Night Runners
1059 Przybylak Agata 1975 K40 KB DęBIEC
1060 Rurek Karolina 1994 K20
1061 Filipowski Zenon 1973 M40 SCIM / W TRITEAM
1062 Nowicki Michał 1977 M40
1063 Mucke Remigiusz 1977 M40
1064 Porada Marek 1963 M50 HERNIK TEAM
1065 Porada Grażyna 1963 K50 WTRI TEAM
1066 Węgrzynowski Mikołaj 1983 M30
1067 Bartkowiak Ireneusz 1973 M40
1068 Skowrońska Katarzyna 1961 K50
1069 Wolny Robert 1979 M30
1070 Adamska Ewa 1984 K30 Hernik Team
1071 Maćkowiak Michał 1989 M20 OLX GROUP TEAM
1072 Nowak Marta 1981 K30 Naramowice Biegają
1073 Zegarlicki Tomasz 1994 M20 MANUFAKTURAMIESZKAN.COM
1074 Otto Artur 1976 M40
1075 Żaczek Jan 1958 M50
1076 Lisiewicz Piotr 1983 M30 CZOPY
1077 Miś Malwina 1994 K20 Pędzące Warchlaki
1078 Udałowski Radosław 1984 M30 eFitness Racing Team
1079 Przybylski Piotr 1982 M30 ACTUM Mocarze Radości / OSH
1081 Nowaczyk Michał 1979 M30 GB Wielkopolscy Biegacze
1082 Żaczek Anna 1962 K50
1083 Walczak Robert 1980 M30 parkrun Poznań
1084 Rojewski Michał 1983 M30 Naramowice Biegają
1085 Wawrzyniak Małgorzata 1979 K30 parkrun Poznań
1086 Kiwertz Anna 1979 K30 Run Vegan TEAM
1087 Baron Przemysław 1982 M30 Constravia
1088 Olechowska Monika 1982 K30 Night Runners
1089 Sobik Paulina 1983 K30 PRO366
1090 Baron Monika 1982 K30 RedBaron
1091 Mossakowski Rafał 1993 M20
1092 Mądrzak Karolina 1979 K30 POWIAT POZNAŃSKI
1093 Skowrońska Małgorzata 1989 K20
1094 Paszkowski Kamil 1989 M20 RUNGURU
1095 Wolna Monika 1976 K40 Night Runners
1096 Dzieciątkowski Artur 1988 M20 Pędzące Warchlaki
1097 Zięba Maciej 1982 M30 OREGANO PROJECT
1098 Matuszek Maria 1956 K60 KTR
1099 Dąbrowska Iza 1977 K40 gRUNwald team Poznań
1100 Furmańczyk Marek 1986 M30
1101 Bogusiewicz Karolina 1983 K30
1102 Karolczak-Judek Marta 1980 K30
1103 Koroński Tadeusz 1970 M40 parkrun Poznań
1104 Leniec Michał 1979 M30 Ślęzak Team
1105 Walentowski Maciej 1982 M30
1106 Parzęcki Robert 1972 M40 czapury team
1107 Parzęcki Jakub 2001 M16 czapury team
1108 Wachowiak Magdalena 1985 K30 Ronin Running
1109 Chudzicki Adam 1987 M30 Ronin Running
1110 Kamińska Ewelina 1982 K30 Mud Goats
1111 Pecolt Norbert 1975 M40 Wkurw_TEAM
1112 Zielińska-Kaczmarek Edyta 1970 K40
1113 Witkowski Sławomir 1975 M40 Biegacze YouFit
1114 Szymański Paweł 1980 M30 MUAY RUNNING TEAM
1115 Jarząb Krzysztof 1994 M20
1116 Zabel Przemysław 1983 M30 AZS UAM Triathlon Poznań
1117 Ruszczak Anna 1974 K40
1118 Jasiński Piotr 1971 M40 FORMATIQ
1119 Jasińska Natalia 1971 K40 FORMATQ
1120 Poć Magdalena 1986 K30 Dirty Sparrows
1121 Romanowicz Karolina 1989 K20 Night Runners
1122 Kańduła Klaudia 1980 K30 Nest Team
1123 Mierzwa Mirosław 1975 M40
1124 Piwecki Maciej 1976 M40
1125 Jazikowski Paweł 1972 M40 Strzeszyn Gojawiczyńskiej
1126 Filipiak Agnieszka 1975 K40 KS Hades
1127 Filipiak Marek 1973 M40 KS Hades
1128 Greiveldinger Gilles 1971 M40 Alliance Technology Fehlau Run Team
1129 Prył Michał 1979 M30 BBL
1130 Rosół Roman 1970 M40 HERNIK TEAM
1131 Olejniczak Paweł 1969 M40 Night runners
1132 Kamińska Olga 1991 K20
1133 Misiorna-Skalec Małgorzata 1979 K30
1134 Misiorny Radosław 1973 M40
1135 Ostrowski Radek 1980 M30 RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TP-Link Team
1136 Grześnik Grzegorz 1981 M30 Tata Jaśminki i Felusia
1137 Mnich Marcin 1984 M30
1138 Mośkiewicz Anna 1990 K20 DRUŻYNA SZPIKU
1139 Matusewicz Aleksandra 1982 K30
1140 Lewandowski Grzegorz 1962 M50
1141 Grabski Rafał 1992 M20 Danflor Team
1142 Błoch Paweł 1983 M30 Runners Power
1143 Stryczyński Tomasz 1978 M30 eFitness Racing Team
1144 Jakubowski Jakub 1978 M30 Poznań
1145 Lisiecka Izabela 1975 K40 ChampionMan Team
1146 Fabisz Rafał 1974 M40
1147 Augustyniak Piotr 1974 M40 JUPPI Skórzewo
1148 Bylina Bartosz 1972 M40
1149 Bylina Magdalena 1973 K40
1150 Marcinkiewicz Agnieszka 1973 K40
1151 Biechoński Jarosław 1977 M40
1152 Stronka Dawid 1987 M30 Velocity Poznań
1153 Krych Jakub 1976 M40 Dirty Sparrows
1154 Rybszleger Paweł 1975 M40 Dirty Sparrows
1155 Macioszek Natalia 1984 K30
1156 Ciskowski Tomasz 1965 M50
1157 Zieleźnik Bartosz 1985 M30
1158 Klamycki Krzysztof 1986 M30
1159 Mrugała Krzysztof 1989 M20 Fresh Pizza Team
1160 Kruszczyński Piotr 1967 M50 Teatr Nowy w Poznaniu
1161 Dołęga-Kozierowski Maciej 1972 M40 Night Runners
1162 Przybylski Adam 1985 M30
1163 Przybylska Joanna 1987 K30
1164 Ruskowiak Aleksander 1985 M30
1165 Mieloszyk Wojtek 1983 M30
1166 Bieleń Bartosz 1980 M30 Lucky LUZers
1167 Gruszka Anna 1974 K40 Świat Biegacza Fehlau Run Team
1168 Chwalisz Łukasz 1990 M20 Night Runners
1169 Krajewski Tomasz 1981 M30
1170 Nowak Mariusz 1983 M30 PZU Sport Team
1171 Zandecki Jacek 1973 M40
1172 Hofman Tomasz 1976 M40 Zgrupka Team
1173 Chraplewska Karolina 1981 K30 PRO366
1174 Grządzielewski Dominik 1981 M30 BE TRI
1175 Jałkiewicz Grzegorz 1968 M40
1176 Ryba Tomek 1975 M40
1177 Kukla Dagmara 1990 K20 @dagmarunner
1178 Fabrowski Michał 1975 M40
1179 Kowalski Przemysław 1979 M30
1180 Szagżdowicz Mateusz 1982 M30
1181 Mańkowski Andrzej 1965 M50
1182 Maculewicz Katarzyna 1974 K40
1183 Jędrzejak Piotr 1981 M30 INTER#WAŁY
1184 Hampel Marcin 1979 M30 Hampel Team
1185 Archaniołowicz Joanna 1970 K40 MUAY RUNNING TEAM
1186 Paulus Jędrzej 1985 M30 Night Runners
1187 Ellmann Leszek 1991 M20 Posłańcy Asgardu
1188 Komorowski Bartosz 1990 M20
1189 Kaczmarek Anna 1962 K50
1190 Rabsch Bartek 1978 M30
1191 Sowała Anna 1982 K30
1192 Zalejska Anna 1985 K30 Endorfit
1193 Ihma Artur 1978 M30 Speed Szuracz
1194 Binkowski Michał 1989 M20
1195 Rabsch-Surmacz Ewa 1978 K30
1196 Stachowiak Zbigniew 1975 M40
1197 Gawęcka Anna 1985 K30 Bukowski Klub Biegacza
1198 Woźniak Adam 1983 M30 Night Runners
1199 Kośmider Piotr 1982 M30 zawodnik zdyskwalifikowany
1200 Kaczmarek Adam 1986 M30 Team Stare Miasto
1201 Wiśniewska Dorota 1991 K20
1202 Mazur Andrzej 1982 M30 Martombike
1203 Nyga Ewa 1983 K30 Makotechnika Bike Team
1204 Flejszman Marek 1972 M40
1205 Stępień Sławomir 1972 M40 brak
1206 Monczyński Bartłomiej 1979 M30 OwocBiega TEAM / Remmers Running Team
1207 Geisler Marek 1959 M50
1208 Matysiak Sebastian 1982 M30 Byle doczłapać do mety
1209 Hulewicz Wiola 1975 K40 Hernik Team
1210 Roszak Daniel 1978 M30 Radaway Run Crew
1211 Hedzielski Rafał 1974 M40 By Być w Formie
1212 Hedzielska Weronika 1998 K16 Rehabalance Team / Gang Słodziaków
1213 Czajka Mateusz 1992 M20 runguru
1214 Majewska Iwona 1962 K50
1215 Szukała Dariusz 1980 M30 Kibolski KS
1216 Zawisza Artur 1986 M30 Zgrupka Team
1217 Majchrzycki Sławomir 1983 M30 TKKF MPK POZNAŃ
1218 Walkowiak Bartosz 1985 M30
1219 Szymczak Marta 1978 K30 Hernik Team
1220 Pakulska Dorota 1963 K50
1221 Frankiewicz Jakub 1986 M30 KO.KA Sport
1222 Obst Anna 1989 K20 OwocBiega Team
1223 Wróbel Tomasz 1985 M30
1224 Wdzięczny Mariusz 1979 M30 CONSTRAVIA
1225 Bucko Karolina 1973 K40 Tarnowo Podgórne Biega
1226 Dąbrowski Paweł 1975 M40 Night Runners
1227 Domański Łukasz 1981 M30
1228 Barełkowska Katarzyna 1972 K40 Night Runners
1229 Kaźmierczak Marcin 1988 M20 MarKaz Marcin Kaźmierczak
1230 Oldenburg Tim 1980 M30 Team Zoot Europe
1231 Wiśniewska-Krotecka Marta 1989 K20 SMASHING PĄPKINS
1232 Konieczny Mateusz 1983 M30
1233 Maciejewski Grzegorz 1961 M50
1234 Kożuch Sławek 1974 M40
1235 Baron Błażej 1983 M30
1236 Herwart Maria 1964 K50
1237 Struzik Piotr 1989 M20 Bevo Team
1238 Barcik Agnieszka 1987 K30
1239 Sokołowski Michał 1980 M30 MUD GOATS
1240 Kaczmarek Mariusz 1963 M50 CTS
1241 Mamys Robert 1975 M40 gRUNwald team
1242 Tecław Katarzyna 1963 K50
1243 Roloff Jacek 1965 M50
1244 Kosicka Beata 1968 K40
1245 Kosicki Dariusz 1966 M50 ROXKIJE
1246 Pilak Jacek 1963 M50 Wielkopolscy Biegacze
1247 Pilak Bożena 1968 K40
1248 Jóźwiak Dariusz 1964 M50 Hernik Team
1249 Kuśnierz Michał 1983 M30 Biegam Bo Lubię - to nie klub
1250 Pilak Magdalena 1997 K20
1251 Lewicki Włodzimierz 1959 M50
1252 Bednarz Ireneusz 1975 M40
1253 Wawrzyniak Małgorzata 1968 K40
1254 Włodarczyk Maciej 1980 M30
1255 Posadzy Włodzimierz 1973 M40 Biegam bo Biegam
1256 Dylewski Andrzej 1961 M50
1257 Konstańczak Joanna 1983 K30 Night Runners
1258 Ławniczak Rafał 1978 M30
1259 Gałka Oskar 1984 M30
1260 Rospond Piotr 1969 M40 TKKF MPK Poznań
1261 Włoszyński Marek 1972 M40 Luboń
1262 Surmacz Rafał 1976 M40 CardioRunners
1263 Jachimowska Anna 1979 K30 NIGHT RUNNERS
1264 Haremza Kinga 1973 K40 Night Runners
1265 Guzik Przemysław 1969 M40
1266 Łaźniak-Pfajfer Agata 1986 K30 CardioRunners
1267 Kolańczyk Maciej 1948 M60
1268 Szadkowska Dorota 1987 K30 BYLE DO PRZODU
1269 Pelczar-Płachta Weronika 1988 K20
1270 Czyż Krzysztof 1978 M30 CardioRunners
1271 Kniaziewicz-Pawlak Dagmara 1989 K20 CardioRunners
1272 Łopusiewicz-Matecka Katarzyna 1991 K20 CardioRunners
1273 Wróblewicz Katarzyna 1984 K30
1274 Matecki Karol 1991 M20
1275 Olejnicki Mikołaj 1989 M20 MUD GOATS
1276 Kolańczyk Krystyna 1946 K60
1277 Olzacka Agata 1982 K30 Hernik Team
1278 Bartecki Michał 1987 M30 CardioRunners
1279 Furmaniuk Jaromir 1972 M40 Samotny Biały Żagiel
1280 Meller Błażej 1984 M30 KS HADES Tech-Race
1281 Milkamanowicz Marek 1976 M40
1282 Rosińska Agnieszka 1982 K30 Świerczewo Run
1283 Przybylska Paulina 1983 K30 DRUŻYNA SZPIKU
1284 Gaca Tadeusz 1963 M50
1285 Czapla Krzysztof 1977 M40
1286 Ossowska Alicja 1987 K30
1287 Gruch Andrzej 1988 M20 Radaway Run Crew
1288 Pawlik Piotr 1987 M30 ENEA Serwis
1289 Zbąszyniak Jadwiga 1987 K30
1290 Rakowski Bartosz 1979 M30 Hernik Team
1291 Adamcewicz Mirka 1976 K40
1292 Szambelańczyk Małgorzata 1978 K30
1293 Wierski Artur 1976 M40
1294 Nowak Karolina 1982 K30
1295 Pietrowska Hallik 1965 K50 KTOŚTAKI biegają
1296 Dembiński Arkadiusz 1986 M30
1297 Kulesza Michał 1976 M40 Kuźnia Triathlonu
1298 Albrecht Katarzyna 1982 K30 Smashing Pąpkins
1299 Jankowski Maciej 1991 M20
1300 Adamczak Artur 1973 M40
1301 Klupczyńska Karolina 1995 K20 MANUFAKTURA MIESZKAŃ
1302 Biczkowski Kajetan 1991 M20 ALE Team
1303 Postaremczak Jacek 1981 M30 Tkkf MPK Poznań
1304 Maik Piotr 1978 M30 SPRINT Dopiewo
1305 Skrocki Dariusz 1967 M50 Velocity
1306 Bartnicka Beata 1986 K30 @MALUTKA
1307 Urbanek Filip 1989 M20 PRO366
1308 Mis Roman 1953 M60 DRUŻYNA SZPIKU
1309 Leszczyńska Lidia 1975 K40
1310 Ratajczak Krzysztof 1978 M30
1311 Gramczewska Katarzyna 1985 K30 PRO366
1312 Radecki Robert 1975 M40 ŚWIAT BIEGACZA FEHLAU RUN TEAM
1313 Koralewski Paweł 1983 M30
1314 Żuchowski Bogumił 1980 M30 INTER#WAŁY
1315 Lenzner Agnieszka 1983 K30
1316 Mazurek Paweł 1968 M40 BZWBK Runners Team
1317 Staszewski Piotr 1971 M40
1318 Erdmann Bartosz 1986 M30
1319 Kiełczewska Monika 1977 K40 PKO Bank Polski SA
1320 Stokowski Marcin 1996 M20 MANUFAKTURA MIESZKAŃ
1321 Zabłocki Tomek 1988 M20 ARVATO
1322 Antkowiak Karol 1989 M20 WMP
1323 Budnik Eryk 1987 M30
1324 Wojdat Tomasz 1992 M20
1325 Kotecka Ania 1982 K30 gRUNwald team Poznań
1326 Budnik Błażej 1985 M30
1327 Budnik Sylwia 1989 K20
1328 Kołodziejczyk Roman 1967 M50 PCH_RUN Chodzież
1329 Cichocka Marianna 1969 K40
1330 Paczkowski Gerard 1976 M40 Drużyna Szpiku
1331 Derda Anita 1983 K30 Team Aktywny Stęszew
1332 Sobczak Mikołaj 1977 M40
1333 Piątek Tomasz 1981 M30
1334 Michalak Jakub 1993 M20 Night Runners
1335 Niemier Agnieszka 1978 K30 PKO Bank Polski S.A.
1336 Jankowska Agnieszka 1986 K30
1337 Steinbock Wojciech 1975 M40
1338 Abramowska-Guzik Alina 1967 K50
1339 Szczepański Przemysław 1959 M50
1340 Sobczak Magdalena 1974 K40
1341 Walkiewicz Katarzyna 1970 K40
1342 Bojakowska Olga 1983 K30
1343 Szmańda Barbara 1955 K60
1344 Kurzawińska Zuzanna 1994 K20
1345 Chrostek Dorota 1974 K40
1346 Chrostek Adam 1974 M40
1347 Falkowska Ilona 1954 K60
1348 Sprenger Jarosław 1974 M40
1349 Jaskuła Łukasz 1987 M30
1350 Sypniewski Michał 1972 M40
1351 Majewska Malwina 1974 K40 Grzmot Komorniki
1352 Majewski Wiesław Stefan 1973 M40 Kuźnia triathlonu
1353 Michalewska Katarzyna 1981 K30
1354 Mikołajczak Bartek 1978 M30 Halfworn TEAM
1355 Juskowiak Kinga 1978 K30 #PrzedSiebie
1356 Kłoda Dominika 1996 K20 1 Second Team
1357 Kowalczyk Andrzej 1987 M30 CITY TRAIL Team
1358 Rosa Maciej 1964 M50
1359 Jokajty Joanna 1994 K20
1360 Jankowska Agnieszka 1976 K40
1361 Południak Ela 1964 K50 SUNDOM NIERUCHOMOŚCI KRZYSZTOF POŁUDNIAK
1362 Hojan Jarosław 1962 M50 WZDW Poznań/CITYZEN
1363 Matusiak Jarek 1975 M40 SOBIE BIEGAM
1364 Grząbka Michał 1988 M20
1365 Schwarz Marek 1985 M30 PRO366
1366 Kędziora Anita 1976 K40 Strefa komfortu
1367 Janicka Aleksandra 1991 K20
1368 Siciarz Natalia 1984 K30 Night Runners / Wójtowicz TRI Team
1369 Śmierzchalski Paweł 1983 M30
1370 Fleiszar Tymoteusz 1974 M40 Wójtowicz TRI Team
1371 Liberek Kamil 1984 M30
1372 Kałwińska Sylwia 1978 K30
1373 Kapica Anna 1986 K30 Biegacze YouFit
1374 Kałwiński Dawid 2000 M16 WATAHA TEAM
1375 Fedryna Edyta 1974 K40
1376 Bocian Magdalena 1975 K40
1377 Kapica Dariusz 1984 M30 Biegacze YouFit
1378 Misiarek Michał 1978 M30 Halfworn Team
1379 Winiarska-Misiarek Lidia 1977 K40 Halfworn Team
1380 Skibniewski Krzysztof 1981 M30 Biegacze YouFit
1381 Śramkowski Michał 1977 M40 Constravia
1382 Degórski Kamil 1990 M20 SNOW.DOG Adventure
1383 Szczygieł Łukasz 1980 M30 OLX GROUP TEAM
1384 Południak Alicja 1987 K30 OLX GROUP TEAM
1385 Karpiński Grzegorz 1983 M30 OLX GROUP TEAM
1386 Maciejewski Paweł 1990 M20
1387 Drobnik Aleksandra 1987 K30 OLX GROUP TEAM
1388 Vinogradskiy Aleksandr 1986 M30 OLX GROUP TEAM
1389 Nowakowski Robert 1973 M40 GARDA DESIGN
1390 Capelik Anna 1985 K30 OLX GROUP TEAM
1391 Jóźwiak Daniel 1980 M30
1392 Kaftański Michał 1982 M30
1393 Kowalski Krzysztof 1978 M30 OLX GROUP TEAM
1394 Nekanda-Trepka Elżbieta 1973 K40 PRO366
1395 Woźniak Oktawiusz 1985 M30 OLX GROUP TEAM
1396 Soska Jacek 1979 M30 angiodiabetica.pl
1397 Soska Joanna 1979 K30
1398 Waliszewski Jakub 1987 M30 Rowery Małgośka
1399 Malinowski Kamil 1993 M20 PRO366
1400 Dubisz Przemysław 1979 M30
1401 Jedrzejek Lukasz 1980 M30 DFDS Polska Running Team
1402 Thomas Katarzyna 1986 K30
1403 Sobczak Jacek 1990 M20
1404 Bigus Piotr 1989 M20
1405 Hanuszczak Mariusz 1975 M40 Piątkowo na Biegowo
1406 Kaczmarek Tomasz 1984 M30 GB Wielkopolscy Biegacze
1407 Musialska Anna 1980 K30 PnB
1408 Strzyżewska Marzena 1974 K40 Maratończyk Poznań
1409 Przybylski Paweł 1978 M30
1410 Lange Marek 1980 M30
1411 Ziemniewicz Maciej 1996 M20 OLX Group Team
1412 Wacko Marcin 1985 M30 OLX GROUP Team / Zoffee Team / CITY TRAIL Team
1413 Wasztyl Michał 1989 M20 Zone3 Team / Witkowo Biega
1414 Fleiszar Edyta 1975 K40 WÓJTOWICZ TRI TEAM
1415 Przybyszewska Dominika 1989 K20 Świerczewo Run
1416 Dwornik Dorota 1982 K30 OLX Group
1417 Marciniak Marta 1980 K30 Mamy-Biegamy
1418 Diering Tomasz 1987 M30 Rowery Małgośka
1419 Szemiel-Afek Mariola 1974 K40 DRUZYNA SZPIKU
1420 Wróblewski Paweł 1976 M40 KB Maniac Poznań
1421 Janik Justyna 1990 K20 BYLE DO PRZODU
1422 Szymczak Arkadiusz 1990 M20 System 11 Wałcz Drugi
1423 Fenikowski Szymon 1976 M40 ŚWIERCZEWO RUN
1424 Kowalski Dariusz 1990 M20 Fabryka Triathlonu / Asics FrontRunner Polska
1425 Rychlewicz Matylda 1975 K40 Drużyna szpiku
1426 Raflik Sławomir 1978 M30 gRUNwald Team Poznań
1427 Tomas Damian 1990 M20 DW
1428 Frąckowiak Magda 1980 K30
1429 Krukar Dorota 1987 K30
1430 Kiszka Łukasz 1991 M20 INTER#WAŁY
1431 Dżugaj Krystyna 1989 K20 PKO Bank Polski
1432 Kopras Marek 1958 M50 Wroniecki Lkub Biegacza
1433 Sojkin Wioleta 1979 K30
1434 Sojkin Tomasz 1983 M30
1435 Witczak Joanna 1982 K30
1436 Zandecka Monia 1977 K40 Zandolowa biega
1437 Adamczyk Paweł 1981 M30 Dawid, Ślimaki i Jerzak
1438 Paluta Jakub 1984 M30
1439 Maślankowski Damian 1987 M30
1440 Stanczak Janusz 1960 M50 KB KOSYNIER WRZESNIA
1441 Buczkowska Justyna 1978 K30
1442 Majchrzak Monika 1972 K40 wkurw_team/i-sport
1443 Oleś Marcin 1982 M30
1444 Chwiałkowska Elżbieta 1964 K50
1445 Bartkowiak Michał 1987 M30 City trail team
1446 Brambor Małgorzata 1967 K50 I z Poznania i z Torunia
1447 Brambor Sławomir 1964 M50 I z Poznania i z Torunia
1448 Południak Przemysław 1995 M20
1449 Samolik Marcin 1972 M40
1450 Gratkowska Joanna 1977 K40 OwocBiega TEAM / Grunwald Team Poznań
1451 Babista Kasia 1978 K30
1452 Smierzchała Marta 1980 K30 Pędzące Leniwce, Night Runners
1453 Araszkiewicz Aleksandra 1985 K30 Lamia Reno
1454 Wojnarowski Piotr 1987 M30
1455 Binkowska Magdalena 1984 K30 Świat Biegacza Fehlau Run Team
1456 Spychała Danuta 1953 K60 KB UE POZNAŃ
1457 Kusz-Zamelczyk Kamila 1972 K40
1458 Wolska Ewa 1968 K40 Ruukki
1459 Kolski Jacek 1978 M30 Night Runners
1460 Wojsz Monika 1973 K40
1461 Banasiak Emil 1992 M20 for-clinic.pl
1462 Kuźniacka Ewa 1982 K30
1463 Waliszewska-Widera Marta 1984 K30 ROWERY MAŁGOŚKA
1464 Widera Michał 1980 M30 ROWERY MAŁGOŚKA
1465 Jarosz Tomasz 1970 M40 TRIceratops - gpd triathlon team
1466 Kaczmarek Tomasz 1982 M30
1467 Kałek Marcin 1986 M30
1468 Paczkowski Rafał 1982 M30 Kuźnia Triathlonu..Czerwonak biega
1469 Świt Norbert 1993 M20
1470 Piętowski Artur 1979 M30
1471 Hulak Agnieszka 1984 K30
1472 Duszyński Łukasz 1982 M30
1473 Wilczewska Anna 1976 K40 Night Runners
1474 Siegień Malwina 1989 K20 Mud Goats
1475 Kaczmarek Aleksandra 1987 K30 BODYWORK
1476 Walentowska Paulina 1978 K30
1477 Sobkowski Przemysław 1960 M50 MUKS Jedynka Międzychód
1478 Sobański Roman 1980 M30 Tarnowo Podgórne Biega
1479 Juśkiewicz Tomasz 1982 M30
1480 Treściński Mariusz 1986 M30
1481 Wieczorek Alina 1965 K50
1482 Grzywczak Wiesław 1956 M60 K.B Gepard Murowana Goślina
1483 Antczak Marcin 1978 M30 Świat BiegaczaFehlau Run Team
1484 Sarbinowski Łukasz 1978 M30
1485 Strabel Dariusz 1979 M30 REHAU Crossactive
1486 Witczak Wiktoria 1996 K20 PRO366
1487 Mikołajczak Ola 1981 K30 Halfworn Team
1488 Przybylska Kinga 1976 K40
1489 Brok Małgorzata 1974 K40 Alliance Technology Fehlau Run Team
1490 Świątnicki Grzegorz 1976 M40 Bieganie Jest Przereklamowane
1491 Korolkiewicz Rafał 1976 M40
1492 Biegańska Marta 1985 K30
1493 Chabros Karolina 1982 K30 #biegajzeslawkiem
1494 Makles Hanna 1973 K40
1495 Brodowicz Jarosław 1977 M40 Świat Biegacza Fehlau Run Team
1496 Kmieciak Jarosław 1974 M40 PRO366
1497 Gawłowski Piotr 1988 M20
1498 Tomczak Tomasz 1976 M40 Naramowice Biegają
1499 Wołczyk Adrianna 1988 K20
1500 Przybylak Tomasz 2001 M16 GoldenTrailTeam
1501 Błaszyk Mateusz 1987 M30 Betonowy Wojtek
1502 Kapela Basia 1988 K20 Moldy Unicorns
1503 Wieczorek Justyna 1986 K30
1504 Sibilski Dawid 1978 M30 Kuźnia Triathlonu
1505 Nowak Łukasz 1985 M30 Biegacze YouFit
1506 Dembski Paweł 1982 M30 Sklepbiegacza Polonez
1507 Tomczak Marcin 1985 M30 X-BIONIC TEAM
1508 Wieczorek Łukasz 1984 M30
1509 Malinowska Malwina 1984 K30 Mamy-Biegamy
1510 Rucki Marcin 1978 M30 4FM TEAM
1511 Rembowska Natalia 1974 K40 DZIADY OCR
1512 Matuszewski Nikodem 1989 M20 CARLSBERG
1513 Kulińska Katarzyna 1989 K20 Carlsberg
1514 Sawiński Marcin 1979 M30 CARLSBERG
1515 Krause Lucyna 1984 K30 CARLSBERG
1516 Ciesielczyk Izabela 1984 K30
1517 Stasiak Aleksander 1983 M30
1518 Skolarus-Tomczak Marzena 1959 K50
1519 Trojanek Adam 1975 M40
1520 Nekanda-Trepka Andrzej 1972 M40 PRO366
1521 Wojtynek Przemysław 1969 M40
1522 Sziwa Danuta 1957 K60
1523 Jamroszczyk Gracjan 1991 M20
1524 Hałabuda Paweł 1991 M20
1525 Bartnikowska Sabina 1990 K20 CARLSBERG
1526 Marciniak Michał 1990 M20 CARLSBERG
1527 Rożek Ewa 1977 K40 CARLSBERG
1528 Mazurek Piotr 1998 M16 Bytkowo Runners Team
1529 Romanowicz Michał 1990 M20 KB Pilnujemy Tyłów
1530 Cieślik Maciej 1977 M40 BMI DWULATKA.
1531 Augustyniak Barbara 1975 K40 JUPPI Skórzewo
1532 Wypychowski Piotr 1955 M60 Drużyna Zenka
1533 Smólski Marek 1984 M30
1534 Winiarski Ryszard 1981 M30
1535 Zalewski Piotr 1978 M30
1536 Winiarska Sandra 1986 K30
1537 Radziej Alicja 1991 K20 Night Runners
1538 Kujawa Sebastian 1979 M30 Owoc Team
1539 Karolak Bogusław 1967 M50
1540 Budzyński Marek 1981 M30 KALOGERO MOTORS
1541 Wolny Mariusz 1976 M40 Night Runners
1542 Kammer Krzysztof 1986 M30 PRO366
1543 Sobańska Paulina 1982 K30 Tarnowo Podgórne Biega
1544 Czajka Michał 1981 M30 3-M Triathlon Team
1545 Łącki Tomasz 1976 M40
1546 Stryczyński Kuba 2000 M16 eFitness Racing Team
1547 Kubacka Justyna 1988 K20
1548 Basiński Jędrzej 1985 M30
1549 Ludwiczak Krzysztof 1980 M30 Mamy- Biegamy WT
1550 Mądry Tymoteusz 1992 M20 Wójtowicz TRI TEAM
1551 Otocki Wojciech Antoni 1979 M30 Nowak Run - Stefanowicz Running Academy
1552 Dachtera - Janiuk Dobrawa 1983 K30 -
1553 Ziółkowska Monika 1988 K20
1554 Szymczak Wojciech 1988 M20 PARAGRAF
1555 Młotkowski Waldemar 1960 M50
1556 Grzeczka Mateusz 1987 M30
1557 Grobelny Michał 1978 M30
1558 Preuss-Chwalisz Patrycja 1991 K20 Manufaktura mieszkań
1559 Wojciechowski Tomasz 1976 M40 PRO366
1560 Bajerlein Joanna 1988 K20 CITY TRAIL Team
1561 Kubinska Sylwia 1977 K40 Drużyna Szpiku
1562 Truszkowska Marcelina 1992 K20 CARLSBERG
1563 Serafiński Mirosław 1976 M40 Verocel-Polska
1564 Matuszewska Zuzanna 1992 K20
1565 Jasińska Alicja 1985 K30 CSWLąd
1566 Majchrzak Beata 1975 K40 Świerczewo Run
1567 Bednarz Anna 1983 K30
1568 Machura Robert 1979 M30 RED FITNESS REMPLUS FITNESS ADRENALINA FITNESS
1569 Mensfeld Anna 1985 K30 Concordia Runners Team
1570 Kaźmierczak Mariusz 1979 M30
1571 Kaftańska Katarzyna 1983 K30
1572 Sarbak Grzegorz 1999 M16 MUKS JEDYNKA MIĘDZYCHÓD
1573 Polkowski Marcin 1976 M40 Velocity Warsztaty Treningu
1574 Szkudlarski Wojciech 1972 M40
1575 Altmann Zbyszek 1964 M50 BIKEOWE WYPRAWY
1576 Baraniak Jarosław 1983 M30 MOTIV HOME TEAM
1577 Gładysiak Przemysław 1977 M40 niezrzeszony
1578 Woźny Jarosław 1976 M40 Piątkowo Na Biegowo
1579 Woźny-Doroziński Mateusz 2000 M16 UKS DĄB SUCHY LAS
1580 Fluks Szymon 1983 M30
1581 Skrudlik Wojciech 1976 M40 Night Runners
1582 Nawrot Piotr 1976 M40 Pędzące Warchlaki
1583 Grześ Piotr 1988 M20 goggle
1584 Staturski Tomasz 1984 M30 gRUNwald Team Poznań
1585 Minkisiewicz Agnieszka 1988 K20 Night Runners
1586 Kruczyński Maciej 1976 M40
1587 Szulc-Łątkowska Ulka 1978 K30 KB Maniac Poznan
1588 Bartosz Orszulak 1989 M20
1589 Kolasiński Andrzej 1976 M40 ŚWIERCZEWO RUN
1590 Grześ Małgorzata 1988 K20
1591 Pyszczak Bartosz 1983 M30 Pędzące Warchlaki / gRUNwald team Poznań
1592 Kaczmarek Jakub 2001 M16 MUKS Jedynka Międzychód
1593 Lisiak Marysia 2000 K16 Unia Swarzędz
1594 Ratajczak Rajmund 1962 M50
1595 Lisek Martyna 2001 K16 AZS Poznań
1597 Sikora Milena 1984 K30
1598 Polkowska Monika 1978 K30 CTS
1599 Pilarz Mariola 1972 K40
1600 Lisiecki Bartosz 1984 M30
1601 Dróżdż Dariusz 1970 M40 Whisky drinkers
1602 Łącka Beata 1976 K40
1603 Jankowiak Krzysztof 1986 M30 Constravia
1604 Lizik Magdalena 1977 K40
1605 Bardzik Agata 2000 K16 HERNIK TEAM
1606 Bardzik Marzena 1977 K40 Hernik Team
1607 Ptak Krzysztof 1971 M40 Sportowa Paczka/Charty Chartowo
1610 Zmuda Rafał 1977 M40
1611 Kozar Anna 1966 K50
1612 Rakowska Karolina 1984 K30 OLX GROUP
1613 Tecław Krzysztof 1967 M50 DJ biega
1614 Dereziński Tomasz 1984 M30
1615 Jurek Jaromir 1982 M30
1618 Walkowiak Bartosz 1980 M30 Posnania Triathlon / www.studio-motiv.pl
1620 Woźniak Kasia 1985 K30
1622 Kafarski Paweł 1960 M50 KAFAR TEAM
1700 Wójcik Krzysztof 1981 M30
Zawodnicy bez opłaconego startu
Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
31 Juskowiak Jakub 2001 M16 AZS UAM triathlon Poznań
69 Stachowiak Łukasz 1986 M30 STR Poznań / CITY TRAIL Team
290 Moskal Izabella 1973 K40 TKKF MPK Poznań
773 Szymków Natalia 1981 K30 Bukowski Klub Biegacza
776 Otto Slawomir 1965 M50 Night Runners
815 Lemański Grzegorz 1967 M50 Hernik Team
848 Szcześniak Ania 1989 K20 Świat Biegacza Fehlau Run Team
850 Waszyk Anita 1985 K30 MUAY RUNNING TEAM
964 Markiewicz Marcel 2000 M16 AZS UAM TRIATHLON POZNAŃ
970 Fehlau Marcin 1978 M30 Świat Biegacza Fehlau Run Team
2039 Bagińska Paula 1991 K20
Barylski Tomasz 1990 M20 Night Runners
Bąk Joanna 1996 K20 Po medale albo wcale !!!
Błaszczyk Katarzyna 1970 K40 Kijanki Poznań
Borowski Marcin 1983 M30 KB Katorżnik Murowana Goślina
Borowski Przemysław 1988 M20 #JanuszeBiegania Team
Cempura Lech 1975 M40
Chmura Mariusz 1989 M20 Rodem z Gostynia
Chudzyńska Emilia 1997 K20
Czajkowski Jarosław 1974 M40
Dobrocki Jerzy 1965 M50 Brak
Duduś Marek 1971 M40 KB Maniac Poznań
Dudziak Grzegorz 1987 M30 Night Runners
Głuszak Bartosz 1999 M16 UKS Szybki Lopes Nekla/Szymonspeed Crew
Grodzicka Elżbieta 1971 K40
Grupa Hubert 1990 M20 Rehabalance
Herra Kasia 1981 K30
Horowska Marta 1992 K20 KOBIETY BIEGAJĄ
Kaliszan Krystian 1987 M30
Kałużny Jakub 1980 M30
Kasprzak Maciej 1973 M40
Kempczyński Arkadiusz 1985 M30 KP Klub Biegacza
Kowalik Arkadiusz 1980 M30 Samotny Wilk
Kubaś Justyna 1990 K20 DRUŻYNA SZPIKU
Kutkowski Marcin 1995 M20 UAM Triathlon
Kutkowski Michał 1995 M20 UAM Triathlon
Kwasiżur Agata 1983 K30 Świerczewo Run
Łagowska Dorota 1977 K40 Night Runners
Łysiak Katarzyna 1985 K30
Madajczyk Karolina 1980 K30 Ćwiartka na dwoje
Matuszak Katarzyna 1979 K30
Matuszczak Wojciech 1981 M30 Perschmann Running Team
Michalak Robert 1972 M40 MORSY POZNAŃ
Molewski Konrad 1985 M30
Najder Krzysztof 1980 M30
Nowak Agnieszka 1986 K30
Nowakowska Kasia 1982 K30
Obara Żaneta 1976 K40 Active Nekla
Olszacka Natalia 1985 K30
Pawłowska Anna 1985 K30 Lewa Strona Korytarza
Pietroń Anna 1978 K30 after party team
Pigula Agnieszka 1978 K30
Pokotycki Denis 1990 M20 Otomo STP
Reiniger Paula 1977 K40 TEATR NOWY POZNAŃ
Rembowicz Łukasz 1982 M30
Rugała Radosław 1980 M30
Rybak Monika 1997 K20
Schulz Paweł 1989 M20 SPP Team
Skalska Maja 1993 K20
Stefańska Agnieszka 1971 K40 Ciastki.pz
Stefańska Beata 1982 K30
Stolarska Olga 1990 K20
Sygnet Marcin 1980 M30 PKS - Pawłowicki Klub Sportowy
Szadkowska Anna 1980 K30 Mud Goats
Szczeszek Michał 1982 M30
Szmidt Przemysław 1982 M30
Szostak Jakub 1978 M30 PnB
Świderska Joanna 1989 K20 KB UE Poznań
Świerzowska Magdalena 1978 K30 JEŻYCE BIEGAJĄ
Thomas Anna 1989 K20 Thomas team
Thomas Jakub 1988 M20
Turowiec Adam 1975 M40 UAM Triathlon Poznań
Wenclewski Łukasz 1977 M40 Piątkowo na biegowo
Wyrwał - Soliwoda Katarzyna 1978 K30 Saint-Gobain Squad
Zawalska Karolina 1987 K30