Aktualności

Rusza II edycja Grand Prix zBiegiemNatury!

Rusza II edycja Grand Prix zBiegiemNatury!

Już w sobotę, 19 października odbędą się pierwsze zawody II edycji Grand Prix zBiegiemNatury. Tegoroczny cykl rozpocznie się w Olsztynie. Pierwsze zawody we Wrocławiu już 9 listopada!

Trasa we Wrocławiu nie ulegnie zmianie – nadal będziemy biegać w Lesie Osobowickim. Pierwsze zawody będą okazją do zapoznania się z nową formułą cyklu. Liczba biegów w każdej z lokalizacji (w tym roku jest ich 11) to sześć w trakcie trwania cyklu.

Drugie zawody we Wrocławiu odbędą się 8 grudnia, kolejne 28 grudnia, 18 stycznia, 15 lutego. Zakończenie cyklu we Wrocławiu planowane jest na 8 marca.

Biegi zBiegiemNatury to zawsze 5 km na leśnej trasie. Dystans ten jest dobry dla każdego. Nie mają z nim kłopotu początkujący biegacze, a ci bardziej doświadczeni wykonują podczas zawodów świetny trening lub sprawdzian. Bieg główny zawsze będzie startował o godzinie 11:00. Wcześniej będą organizowane biegi dzieci i młodzieży – w tym roku pod hasłem „Dzieciaki zBiegiemNatury”.

Elektroniczne zapisy kończą się zawsze na 3 dni przed każdymi zawodami. Jest także możliwość zapisania się w biurze zawodów w dniu biegu.

Do zobaczenia na starcie! :)

Trasa Grand Prix Wrocław zBiegiemNatury