Aktualności

Wrocław po raz szósty!

Wrocław po raz szósty!

Już w najbliższą sobotę – 18 marca zapraszamy na ostatnie spotkanie w Lesie Osobowickim. To doskonała okazja, by poprawić swój rekord trasy i zdobyć cenne punkty w klasyfikacji generalnej.

Zapisy i biuro zawodów

Niezmiennie elektroniczne zapisy do naszych biegów, które odbywają się w sobotę kończymy we wtorek, o godz. 23:59. Jak zawsze będzie również możliwość dopisania się do listy startowej w dniu zawodów. Biuro zawodów będzie zlokalizowane w pobliżu mety biegu – na boisku w Lesie Osobowickim w godz. 8:30-10:30. Dodatkowo macie możliwość odebrania opłaconych pakietów już w piątek w SklepieBiegacza.pl  (ul. Legnicka 55B) w godz. 13:00-19:00. Odbierając pakiet w sklepie będziecie mieć okazję skorzystania ze specjalnej zniżki: -30% na wszystkie produkty z nowej kolekcji. Pamiętajcie też, że przy zakupach powyżej 80 zł dostaniecie rabat: -17,5 zł.

Opłata startowa to 17,5 zł jeśli zapisujecie się przez internet i 25 zł – przy rejestracji w dniu imprezy. W cyklu CITY TRAIL Junior opłata startowa to zawsze 5 zł, a połowa tej kwoty jest przekazywana na cele charytatywne.

Trasa

Część z Was przebiegłaby zapewne naszą trasę z zamkniętymi oczami, ale tradycyjnie przypominamy, że spotykamy się w Lesie Osobowickim – start jest zlokalizowany na skraju ulicy Osobowickiej, meta – na boisku leśnym.

Start biegu głównego – jak zawsze – o godz. 11:00 (odbędzie się w czterech turach – w zależności od czasów, jakie chcecie osiągnąć na mecie). Biegi dzieci rozpoczną się o 9:30.

Klasyfikacja generalna: wśród mężczyzn wszystko jasne, wśród kobiet walka o wygraną do samego końca

W klasyfikacji generalnej wygraną zapewnił sobie już w lutym Dariusz Boratyński – najlepszy również w poprzedniej edycji CITY TRAIL we Wrocławiu. W rywalizacji kobiet zdecydowanie najlepszą zawodniczką jest Dominika Napieraj, która startowała dotychczas w trzech biegach. Wszystko wskazuje na to, że multimedalistka mistrzostw Polski przypieczętuje w sobotę swój trzeci triumf w generalce.

Gala podsumowująca sezon

Szósty bieg nie jest pożegnaniem z CITY TRAIL. Sezon zamknie siódma impreza – uroczysta gala, podczas której każdy, kto ukończy co najmniej 4 biegi otrzyma pamiątkowy medal, a najszybsi zostaną nagrodzeni. Impreza odbędzie się 29 marca na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Wrocławskiego (ul. Uniwersytecka 7/10) sala 1D, o godz. 18:30.

Podczas ceremonii kończących nasz cykl będziecie mogli kupić unikatowe kubki CITY TRAIL – w cenie 35 zł. 

fot. Tomasz Pawlicki