Aktualności

Warszawa na start!

Warszawa na start!

Od 2013 roku jesteśmy obecni w Warszawie, a to oznacza, że rozpoczynająca się w niedzielę (20 października) edycja jest już siódmą. Zapraszamy do Lasu Młociny! Szczególnie gorąco zachęcamy do udziału ojców i ich pociechy – wspólnie z Nationale-Nederlanden zorganizujemy dodatkowe atrakcje - Fabrykę Wspólnych Pasji.

ZAPISY 

Rejestracja na nasze biegi jest możliwa zarówno przez internet, jak i w dniu zawodów. Elektroniczne zapisy zamykamy zawsze na 4 dni przed zawodami, zatem dla pierwszego biegu są otwarte do środy (16 października, do godz. 23:59). Po tym terminie rejestracja do niedzielnego biegu będzie możliwa w biurze zawodów, a opłata startowa to 30 zł w biegu głównym i 10 zł w biegach dzieci (w biurze nie ma możliwości wykupienia karnetu na cały cykl).

BIEG NIEPODLEGŁOŚCI – 9 listopada 2019

Bieg Niepodległości CITY TRAIL odbędzie się w Warszawie po raz pierwszy. Będą to zawody w ramach naszego cyklu Grand Prix, ale będą miały wyjątkową oprawędodatkową klasyfikację (nagrodzimy 5 najszybszych pań i 5 najlepszych panów) i medale

Ci z Was, którzy startują w naszym cyklu regularnie i będą chcieli otrzymać dodatkowo okolicznościowy medal mają możliwość wyboru karnetu z medalem podczas rejestracji – jest on droższy o 10 zł. Jeśli kupując karnet nie dodaliście medalu do swojego zgłoszenia – prosimy o wypełnienie FORMULARZA (otwórz).

Dla osób, które zdecydują się na start tylko w tym biegu (i chcą otrzymać pamiątkowy medal), udział w zawodach będzie kosztował 35 zł podczas rejestracji elektronicznej i 40 zł w przypadku zapisów w dniu zawodów.

Wszyscy uczestnicy CITY TRAIL Junior otrzymają pamiątkowe medale. Koszt startu dla naszych najmłodszych uczestników pozostanie bez zmian - to 7,5 zł w przypadku płatności za pojedynczy bieg przez internet oraz 10 zł w przypadku zapisów w dniu zawodów. Dzieci, które będą miały wykupione karnety nie będą ponosić dodatkowej opłaty.

FUNKCJONOWANIE BIURA ZAWODÓW

Odbiór pakietów startowych będzie możliwy tylko w niedzielę, 20 października, w godz. 8:30-10:30. Biuro zawodów będzie mieściło się w okolicy mety zawodów – okolice ulicy Papirusów (dokładna lokalizacja) – możliwy jest TYLKO osobisty odbiór pakietu.

Zakupione dodatki będą do odbioru w niedzielę - na oddzielnym stanowisku oznaczonym tabliczką „GADŻETY”. Będziecie mogli zgłosić się po gadżety zarówno przed biegiem, jak i już po zawodach. Przypominamy, że jeśli zakupiliście bluzki z długim rękawem musicie uzbroić się w cierpliwość, bo będą one do odbioru od listopadowego biegu. 

PLAN MINUTOWY

Harmonogram niedzielnego biegu:

8:30 – otwarcie biura zawodów

9:20 – zbiórka do biegów CITY TRAIL Junior – kat. D0 (do 5 lat) i D1 (6-7 lat) – dystans ok. 300 m

9:50 - zbiórka do biegów CITY TRAIL Junior – kat. D2 (8-9 lat) dystans ok. 600 m

10:10 - zbiórka do biegów CITY TRAIL Junior – kat. D3 (10-12 lat) – dystans ok. 1 km i D4 (13-15 lat) – dystans ok. 2 km

11:00 - start biegu głównego na 5 km

TRASA I PARKINGI

Nasze zawody odbywają się na 5-kilometrowej trasie która, będzie wyznaczona pomarańczowymi taśmami z napisem CITY TRAIL z Nationale-Nederlanden. Pamiętajcie, że odległość z biura zawodów (i mety) na start wynosi ok. 1,5 km. 

Parking znajdujący się przy Lesie Młociny nie pomieści kilkuset aut, dlatego warto przyjechać na zawody nieco wcześniej, by spokojnie zaparkować po drugiej stronie ulicy Pułkowej – np. wzdłuż ulic Trylogii, Arrasowej, Balaton.

Poglądowa mapa trasy z zaznaczonymi miejscami parkingowymi jest dostępna w zakładce TRASA.

FABRYKA WSPÓLNYCH PASJI

Podczas niedzielnego biegu zapraszamy wszystkich ojców i ich pociechy do skorzystania z atrakcji przygotowanych przez Nationale-Nederlanden. W Fabryce Wspólnych Pasji przed i po biegach będzie można poddać się pomysłowym i zabawnym metamorfozom pod okiem stylisty, wybrać i spersonalizować koszulki ze śmiesznymi napisami, a na koniec zapozować do wspólnego zdjęcia w fotobudce oraz zakręcić specjalnym kołem pomysłów i wygrać oryginalne upominki. Główny cel organizacji strefy to pobudzanie ojców do kreatywności i zachęcenie do szukania wspólnych pasji. A skoro już o pobudzeniu mowa, to warto skosztować świeżo parzonej kawy, którą w namiocie obok Fabryki Wspólnych Pasji przygotowywać będą profesjonalni bariści.

WYDARZENIE NA FACEBOOKU

Na naszym facebookowym profilu powstało WYDARZENIE dedykowane warszawskiej odsłonie naszych biegów. Zachęcamy, by do niego dołączyć i aktywnie w nim uczestniczyć.

Gdybyście mieli jeszcze jakieś wątpliwości – zapraszamy do przeczytania FAQ. Pamiętajcie także o zapoznaniu się z REGULAMINEM.

Do zobaczenia!

fot. Karolina Krawczyk