Aktualności

Zakończenie sezonu w Warszawie

Zakończenie sezonu w Warszawie

Ostatnia – dziesiąta gala podsumowująca edycję odbyła się w stolicy. Mimo, że trafiliśmy z terminem na piątek, 13-go nie było mowy o żadnym pechu! Mamy nadzieję, że regularne starty w naszych zawodach przyniosą wymierne efekty podczas Waszych startów docelowych wiosną i latem!

Ceremonia, która odbyła się 13 kwietnia była przede wszystkim uroczystym wręczeniem medali – wywalczyli je zawodnicy, którzy wzięli udział w minimum czterech biegach. Nagrodziliśmy oczywiście najlepszych zawodników – w klasyfikacji generalnej oraz w kategoriach wiekowych.

W „generalce” nagrodzone panie to: Mariola StasiewiczMartyna Wiśniewska, Agnieszka Kowalczyk, Antonina Biała i Emilia Mazek. Wśród mężczyzn najszybszymi okazali się: Kamil Jastrzębski, Łukasz OskierkoMichał MisiewiczMarcin Nagórek Paweł Rozmianiec. Najlepszymi drużynami zostały zespoły: Liga Starszych Dżentelmenów, adidas Runners Warsaw I i DREAM RUN I.

Wręczyliśmy także nagrodę specjalną – Aktywna Szkoła - dla Szkoły Podstawowej w Mrokowie, która co miesiąc przyjeżdża na nasze zawody pełnym autokarem i zasila grono startujących we wszystkich kategoriach wiekowych CITY TRAIL Junior. Brawo!

Nagrody ufundowali nasi Partnerzy: marki SalomonSuuntoALE – Active Life Energy oraz Wydawnictwo Galaktyka. Upominki przekazał także nasz Sponsor Tytularny - Nationale-Nederlanden,  a dodatkową nagrodę w Plebiscycie zapewnił Hotel Długi Targ w Gdańsku.

W podsumowaniu nie może zabraknąć nieco statystyk. W sześciu biegach mieliśmy 1114 unikalnych zawodników w biegu głównym (w tym 403 kobiet i 711 mężczyzn) oraz 430 CITY TRAIL Junior. Sklasyfikowanych zostało 490 osób (169 kobiet i 321 mężczyzn) oraz 200 dzieci. Sumując frekwencję wszystkich biegów, w Lesie Młociny pojawiło się 3151 dorosłych oraz 1265 dzieci, a średnia frekwencja wyniosła 526 dorosłych i 211 dzieci. Najwyższą frekwencję w odnotowaliśmy w październiku – 611 dorosłych oraz 294 dzieci.

Biegi Grand Prix CITY TRAIL z Nationale-Nederlanden oraz CITY TRAIL Junior są współfinansowane ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Fot. Karolina Krawczyk

W jaki sposób odebrać medal poza galą?