Aktualności

W niedzielę widzimy się w Gdyni

W niedzielę widzimy się w Gdyni

W niedzielę (26.01) odbędzie się 4. bieg Grand Prix Trójmiasto zBiegiemNatury. Będzie to jednocześnie 2. bieg w Gdyni - przypominamy, że w edycji 2013/2014 trójmiejski cykl zawodów GP zBiegiemNatury odbywa się na przemian w Gdyni i w Gdańsku.

Elektroniczne zapisy do niedzielnych zawodów zostaną zamknięte w czwartek (23.01) o godz. 23:59. Jeśli ktoś nie zdąży zarejestrować się w tym terminie, będzie mógł dopisać się do listy startowej w dniu biegu w biurze zawodów zlokalizowanym w okolicy hali „Gdynia Arena”, które będzie otwarte w godz. 8:30-10:30.

Liderem cyklu w Trójmieście jest Oskar Przysiężny – zwycięzca dwóch pierwszych biegów. Jeden raz wygrał Łukasz Gurfinkiel i to on będzie zapewne próbował przeszkodzić Oskarowi w ostatecznym triumfie. Przypomnijmy, że zwycięzca cyklu musi ukończyć co najmniej 4 z 6 biegów. Do stworzenia klasyfikacji generalnej będą brane pod uwagę 4 najlepsze starty.

Wśród pań sytuacja jest podobna. Dwa razy wygrywała Martyna Warda, raz – Elżbieta Tuwalska.

Podczas zawodów nie zabraknie rywalizacji najmłodszych startujących w cyklu „Dzieciaki zBiegiemNatury”, którego partnerami są Amway Polska i NUTRILITE™. Zapisy dla młodszych biegaczy odbywają się zawsze w dniu biegu w biurze zawodów.

Partnerem gdyńskiej edycji cyklu jest Miasto Gdynia.

Plan minutowy zawodów w Gdyni:

08:30 – otwarcie biura zawodów biegu głównego, biegów dziecięco-młodzieżowych oraz marszu Nordic Walking; biuro zawodów będzie zlokalizowane w okolicy startu biegu;

09:30 – start biegu dzieci kategorii D0/D1;

09:45 – start biegu dzieci kategoria D2;

10:00 – start biegów młodzieżowych kategorie D3 oraz D4;

10:30 – zamknięcie biura zawodów, koniec przyjmowania zgłoszeń;

10:45 – wspólna rozgrzewka;

11:00 – start biegu głównego Grand Prix zBiegiemNatury;

ok. godz. 11:17 – pierwsi zawodnicy na mecie biegu;

11:45 – ostatni zawodnik na mecie biegu.

Do zobaczenia! :)