Aktualności

W niedzielę biegamy w Gdańsku i Gorzowie

W niedzielę biegamy w Gdańsku i Gorzowie

W niedzielę, 15. grudnia mieszkańcy Trójmiasta i Gorzowa Wielkopolskiego będą mieć okazję do sprawdzenia się na 5-kilometrowej trasie podczas 3. biegu z cyklu Grand Prix zBiegiemNatury. Internetowe zapisy trwają do końca dnia w czwartek, 12. grudnia. 

Osoby, które nie zdążą zapisać się na bieg w tym terminie, będą mogły to zrobić w dniu imprezy w biurze zawodów (wpisowe wynosi wtedy 20 zł). Najmłodsi startujący w cyklu „Dzieciaki zBiegiemNatury” rejestrują się do zawodów zawsze w dniu biegu. Opłata startowa to symboliczna złotówka :)

Plan minutowy zawodów w Gdańsku i Gorzowie:

08:30 – otwarcie biura zawodów biegu głównego, biegów dziecięco-młodzieżowych oraz marszu Nordic Walking; biuro zawodów będzie zlokalizowane w okolicy startu biegu;

09:30 – start biegu dzieci kategorii D0/D1;

09:45 – start biegu dzieci kategoria D2;

10:00 – start biegów młodzieżowych kategorie D3 oraz D4;

10:30 – zamknięcie biura zawodów, koniec przyjmowania zgłoszeń;

10:45 – wspólna rozgrzewka;

11:00 – start biegu głównego Grand Prix zBiegiemNatury;

ok. godz. 11:17 – pierwsi zawodnicy na mecie biegu;

11:45 – ostatni zawodnik na mecie biegu.

W Trójmieście będziemy tym razem startować na gdańskiej trasie. Niepokonany jest na niej Oskar Przysiężny. Jego wynik podczas pierwszych zawodów II edycji to 17:12. Wśród pań wygrała również zwyciężczyni poprzedniej edycji Grand Prix zBiegiemNatury Trójmiasto –Martyna Warda. Wynik Martyny to 20:34.

Rekordzistą trasy W Gorzowie jest zwycięzca poprzedniego biegu - Kamil Leśniak (18:26). Najlepszy jak dotąd wynik wśród pań osiągnęła Agnieszka Szondelmajer (23:34).

Widzimy się w niedzielę!