Aktualności

Rusza II edycja Grand Prix zBiegiemNatury!

Rusza II edycja Grand Prix zBiegiemNatury!

Już w niedzielę, 20 października odbędą się pierwsze zawody II edycji Grand Prix Trójmiasto zBiegiemNatury. Tegoroczny cykl będzie się odbywał na przemian w Gdańsku i Gdyni.

Zaczynamy w Trójmiejskim Parku Krajobrazowym w Gdańsku w okolicy Akademii Wychowania  Fizycznego i Sportu. Pierwsze zawody będą okazją do zapoznania się z nową formułą cyklu. Po pierwsze zwiększy się liczba zawodów. W każdej z lokalizacji (ich liczba także wzrasta – z 5 do 11) odbędzie się po sześć biegów w trakcie trwania cyklu. Trójmiasto będzie „rodzynkiem” – tutaj odbędą się po trzy biegi w Gdańsku i Gdyni pod nazwą Grand Prix Trójmiasto zBiegiemNatury.

Drugie zawody w Trójmieście odbędą się 24 listopada na trasie w okolicy Gdyńskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Kolejne 15 grudnia w Gdańsku, 26 stycznia w Gdyni, 2 marca w Gdańsku. Zakończenie cyklu planowane jest 30 marca w Gdyni.

Biegi zBiegiemNatury to zawsze 5 km na leśnej trasie. Dystans ten jest dobry dla każdego. Nie mają z nim kłopotu początkujący biegacze, a ci bardziej doświadczeni wykonują podczas zawodów świetny trening lub sprawdzian. Bieg główny zawsze będzie startował o godzinie 11:00. Wcześniej będą organizowane biegi dzieci i młodzieży – w tym roku pod hasłem „Dzieciaki zBiegiemNatury”.

Elektroniczne zapisy kończą się zawsze na 3 dni przed każdymi zawodami. Jest także możliwość zapisania się w biurze zawodów w dniu biegu.

Do zobaczenia na starcie! :)

Trasa Grand Prix Trójmiasto zBiegiemNatury