Aktualności

Trójmiasto zamknie edycję 2016/2017!

Trójmiasto zamknie edycję 2016/2017!

Niedzielny bieg w Gdyni będzie ostatnim w sezonie! Za nami ponad sześć miesięcy rywalizacji, pięknych emocji i wartościowych wyników. Zakończmy sezon mocnym akcentem!

Zapisy i biuro zawodów

Niezmiennie elektroniczne zapisy do naszych biegów, które odbywają się w niedzielę kończymy w środę, o godz. 23:59. Jak zawsze będzie również możliwość dopisania się do listy startowej w dniu zawodów. Biuro zawodów będzie zlokalizowane w pobliżu startu i mety biegu – na skraju ulicy Spokojnej w Gdyni, w godz. 8:30-10:30. Dodatkowo macie możliwość odebrania opłaconych pakietów już w sobotę w SklepieBiegowym.com (CH Mangattan, ul. Grunwaldzka 82) w godz. 12:00-19:00. Odbierając pakiet w sklepie będziecie mieć okazję skorzystania ze specjalnej zniżki: -20% na buty Salomon z nowej kolekcji. Pamiętajcie też, że przy zakupach powyżej 80 zł dostaniecie rabat: -17,5 zł.

Opłata startowa to 17,5 zł jeśli zapisujecie się przez internet i 25 zł – przy rejestracji w dniu imprezy. W cyklu CITY TRAIL Junior opłata startowa to zawsze 5 zł, a połowa tej kwoty jest przekazywana na cele charytatywne.

Trasa

Część z Was przebiegłaby zapewne nasze trójmiejskie trasy z zamkniętymi oczami, ale przypominamy, że tym razem spotykamy się w Gdyni – start i meta są zlokalizowane na skraju ulicy Spokojnej.

Start biegu głównego – jak zawsze – o godz. 11:00. Biegi dzieci rozpoczną się o 9:30.

Klasyfikacja generalna: rozstrzygnięcie przed nami

Na ostateczne rozstrzygnięcie rywalizacji w klasyfikacji generalnej trzeba poczekać do niedzielnego biegu – w tej chwili na prowadzeniu są Michał Czapiński i Monika Czapiewska, ale o zwycięstwo mogą powalczyć jeszcze dotąd niesklasyfikowani – Łukasz Kujawski i Michał Rolbiecki oraz Ewelina Paprocka. Przypomnijmy, że każdy zawodnik, który chce ukończyć cykl i walczyć o nagrody musi wziąć udział w co najmniej 4 biegach.

Gala podsumowująca sezon

Szósty bieg nie jest pożegnaniem z CITY TRAIL. Sezon zamknie siódma impreza – uroczysta gala, podczas której każdy, kto ukończy co najmniej 4 biegi otrzyma pamiątkowy medal, a najszybsi zostaną nagrodzeni. Impreza odbędzie się 13 kwietnia w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym, Al. Zwycięstwa 96/98, Gdynia, budynek III, sala C, godz. 18:30.

Podczas ceremonii kończących nasz cykl będziecie mogli kupić unikatowe kubki CITY TRAIL – w cenie 35 zł (płatność tylko gotówką).

Do zobaczenia!