Aktualności

Puszcza Bukowa opanowana przez biegaczy

Puszcza Bukowa opanowana przez biegaczy

670 dorosłych i blisko 250 dzieci wystartowało w naszym niedzielnym biegu w Puszczy Bukowej w Szczecinie. Gratulujemy wszystkim, którzy odważyli się sprawdzić na najtrudniejszej trasie naszego cyklu!

Zwycięstwo na 5-kilometrowej trasie biegu głównego odniósł Michał Groberski (czas 19:11). Drugą lokatę wywalczył Arkadiusz Minko (19:38), a trzeci na mecie zameldował się Daniel Adamski (19:50).

Najlepszą w kategorii pań okazała się Monika Jackiewicz (wynik 22:37), która jest najlepszą zawodniczką poprzedniej edycji. Monika nie startowała przed miesiącem, zatem dzisiaj miała okazję po raz pierwszy pobiec na zmodyfikowanej trasie. - Moim zdaniem trasa jest trudniejsza od poprzedniej. Biegło mi się inaczej niż zawsze, bo tak naprawdę nie wiedziałam co mnie czeka. Aktualnie jestem w trakcie roztrenowania. Już wkrótce rozpocznę spokojne przygotowania do nadchodzącego sezonu – mówiła na mecie zawodniczka.

Drugie miejsce zajęła Joanna Woźniak (23:07), a trzecia była Nikolina Szurgocińska (23:19).

Najbliższe zawody CITY TRAIL nad Jeziorem Szmaragdowym odbędą się 17 grudnia. Cykl potrwa do 4 marca 2018. Cykl Grand Prix CITY TRAIL oraz CITY TRAIL Junior są współfinansowane ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki. Lokalnym współorganizatorem jest Stowarzyszenie Puszczyk Bukowy.

WYNIKI zawodów

WYDARZENIE CITY TRAIL Szczecin na Facebooku

ZAJAWKA galerii zdjęć (fot. Jarek DulnyPiotr Krawczuk)