Aktualności

Drugi bieg w Szczecinie przed nami

Drugi bieg w Szczecinie przed nami

W niedzielę, 22 listopada zapraszamy nad Jezioro Szmaragdowe do Szczecina. Lista startowa dosłownie pęka w szwach, bo jest na niej ponad 570 opłaconych osób, a rekord frekwencji sprzed miesiąca to 490 zawodników.

Zapisy

Elektroniczne zapisy kończymy zawsze na trzy dni przed biegiem, a  więc dla Szczecina – 19 listopada o 23:59. Pojedynczy bieg to koszt 15 zł. Możecie też dopisać się do listy startowej w dniu biegu – wtedy koszt startu to 20 zł.

W przypadku biegów CITY TRAIL Junior CITY TRAIL rejestracji dokonuje rodzic lub opiekun, wybierając na swoim koncie opcję "DODAJ DZIECKO", a następnie wybierając poszczególne biegi. Do biegów będzie można zapisywać się także w dniu imprezy w biurze zawodów. Opłata startowa będzie nadal symboliczna i w tym sezonie będzie wynosić 2 zł, uiszczane w dniu zawodów, z których 1 zł będzie pokrywał koszty organizacyjne, a druga złotówka będzie przeznaczana na cele charytatywne. W każdej kolejce zawodów będziemy mieć inny cel :) Aktualnie zbieramy dla Ani Stolarskiej z Gdańska (historia dziewczynki i więcej o zbiórce -->kliknij). Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, by wrzucić do skarbonki więcej niż 2 zł – cała nadwyżka będzie przekazana dla dzieci :)

Zawody odbywają się w okolicy Jeziora Szmaragdowego (dojazd ulicą Kopalnianą). Mapa biegu znajduje się TUTAJ.

Przypominamy rozmieszczenie parkingów:

Powiększ

Biuro zawodów

Odbiór numerów startowych i chipów będzie możliwy w dniu biegu (już w okolicy startu) w godz. 8:30-10:30, a także w sobotę (21 listopada) w RUN Expert (ul. Małopolska 61) w godz. 11:00-15:00.

Odbiór pakietu startowego w imieniu innej osoby będzie możliwy tylko dzień przed biegiem i po okazaniu OŚWIADCZENIA, którego wzór jest do pobrania TUTAJ.

Po biegu będziecie mogli posilić się w bufecie, gdzie będą czekać na Was woda, izotonik Etixx, herbata, batony białkowe Etixx oraz przekąski w postaci wafli kukurydzianych Good Food. Wieczorem po biegu na wydarzeniu Grand Prix CITY TRAIL z Nationale-Nederlanden Szczecin odbędzie się konkurs z karnetami do klubu Sportfit Ekko Squash & Fitness Szczecin do wygrania.

Terminy kolejnych biegów w Szczecinie to: 20 grudnia, 17 stycznia, 21 lutego i 20 marca. Przypomnijmy, że zwycięzcami poprzedniego biegu zostali Monika Jackiewicz i Artur Olejarz.

Plan minutowy

Poniżej przedstawiamy szczegółowy plan na niedzielny bieg:

08:30 – otwarcie biura zawodów biegu głównego, biegów dziecięco młodzieżowych oraz marszu Nordic Walking;
09:30 – start biegu dzieci kategorii D0/D1;
09:50 – start biegu dzieci kategoria D2;
10:10 – start biegów młodzieżowych kategorie D3 oraz D4;

10:30 – zamknięcie biura zawodów, koniec przyjmowania zgłoszeń;

10:45 – wspólna rozgrzewka;
11:00 – start biegu głównego Grand Prix CITY TRAIL z Nationale-Nederlanden (5km);
ok. godz. 11:15 – pierwsi zawodnicy na mecie biegu;
11:45 – ostatni zawodnik na mecie biegu.

Do zobaczenia! 

fot. Piotr Krawczuk