Aktualności

Zakończenie cyklu w Poznaniu już w sobotę

Zakończenie cyklu w Poznaniu już w sobotę

Sebastian Nowicki i Małgorzata Sobańska są najlepszymi zawodnikami cyklu Grand Prix Poznań zBiegiemNatury. Oboje zapewnili sobie zwycięstwo jeszcze przed ostatnią kolejką zawodów. Czy mimo to będą obecni podczas ostatniego biegu? Okaże się w sobotę.

Cykl Grand Prix zBiegiemNatury składa się z 6 biegów. Aby zostać sklasyfikowanym i wziąć udział w rozdaniu nagród (w klasyfikacji generalnej i kategoriach wiekowych) oraz dostać pamiątkowy medal, trzeba wystartować w co najmniej 4 biegach. Ostatni – 6 bieg nie jest jednak zamknięciem cyklu, bowiem oficjalne podsumowanie edycji odbędzie się podczas oddzielnej ceremonii zakończenia, o której poinformujemy podczas sobotniego biegu.

Internetowa rejestracja do biegu głównego trwa do końca dnia w środę (19.03). Dopisanie się do listy startowej będzie możliwe także w biurze zawodów, które będzie działać już w piątek (21.03) w godz. 12:00-20:00 w Wyższej Szkole Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa (ul. Kutrzeby 10), a także w dniu biegu nad Rusałką (w godz. 8:30-10:30).

Przed biegiem głównym odbędą się biegi dzieci i młodzieży pod hasłem „Dzieciaki zBiegiemNatury”. Partnerami cyklu są firma Amway Polska i marka NUTRILITE™.

Plan minutowy zawodów w Poznaniu:

08:30 – otwarcie biura zawodów biegu głównego, biegów dziecięco-młodzieżowych oraz marszu Nordic Walking; UWAGA - biuro zawodów będzie zlokalizowane jest w okolicy METY biegu przy plaży nad Rusałką;

09:30 – start biegu dzieci kategorii D0/D1;

09:45 – start biegu dzieci kategoria D2;

10:00 – start biegów młodzieżowych kategorie D3 oraz D4;

10:30 – zamknięcie biura zawodów, koniec przyjmowania zgłoszeń;

10:30 – wspólna rozgrzewka;

11:00 – start biegu głównego Grand Prix zBiegiemNatury;

ok. godz. 11:16 – pierwsi zawodnicy na mecie biegu;

11:45 – ostatni zawodnik na mecie biegu.

Do zobaczenia! :)