Aktualności

Sebastian Nowicki pewien zwycięstwa w Poznaniu

Sebastian Nowicki pewien zwycięstwa w Poznaniu

5. bieg Grand Prix Poznań zBiegiemNatury za nami! Najszybszy po raz 4. okazał się Sebastian Nowicki i to on zwycięży w klasyfikacji generalnej.

Czas Sebastiana to 15:20. 2. na mecie był Marcin Kęsy (15:46), a 3. Mateusz Garczarek. Wśród pań 1. na mecie zameldowała się Milena Anus (19:18). 2. była Magdalena Lewandowska (19:36), a 3. Aleksandra Hornik. Liderką pozostaje nieobecna podczas sobotniego biegu rekordzistka Polski w maratonie Małgorzata Sobańska.

Warunki do biegania były bardzo dobre, choć nie zabrakło urozmaicenia ;) – Najbardziej podobało mi się błoto na trasie. W końcu większość biegów jest na łatwych, asfaltowych trasach, a tutaj mieliśmy coś ciekawszego – mówiła po biegu jedna z zawodniczek Marta Rydzewska.

Przed biegiem głównym tradycyjnie biegali młodsi biegacze w cyklu "Dzieciaki zBiegiemNatury". W 5. kategoriach wystartowało łącznie blisko 200 zawodników!

Ostatnie zawody w Poznaniu odbędą się 22. marca. Ceremonia zakończenia z wręczeniem nagród dla najlepszych zawodników oraz medali dla wszystkich, którzy ukończą co najmniej 4 z 6. biegów odbędzie się w ciągu 3. tygodni od ostatniego biegu. Szczegółowe informacje pojawią się na stronie akcji przed rozpoczęciem 6. kolejki zawodów.

Jeszcze dziś ok. godz. 21:00 na wydarzeniu Grand Prix Poznań zBiegiemNatury na Facebooku odbędzie się konkurs, w którym do wygrania będą karnety do klubu Red-fitness.