Aktualności

Nagrody edycji 2018/2019!

Nagrody edycji 2018/2019!

Każdy z Was startując w naszych zawodach regularnie (min. 4 razy w trakcie edycji) otrzyma pamiątkowy medal, natomiast najszybsi zostaną nagrodzeni! Przygotowaliśmy szczegółowe zestawienie nagród, o jakie wywalczyliście w tym roku! Pula nagród to blisko 200 000 zł!

Nagrody w naszym cyklu sponsorują marki: SalomonSuuntoNationale-Nederlanden, ALE - Active Life EnergyWydawnictwo Galaktyka oraz Good Food.

Nagrody otrzymają zarówno najlepsi zawodnicy w klasyfikacji OPEN – po pięć kobiet i pięciu mężczyzn, jak i zwycięzcy w poszczególnych kategoriach wiekowych – po trzy kobiety i trzech mężczyzn. Przypominamy, że nagrody nie dublują się, a więc jeśli ktoś zajmie np. drugie miejsce w kategorii OPEN, nie będzie brany pod uwagę w klasyfikacji wiekowej.

Klasyfikacje OPEN

I miejsce kat. OPEN kobiet i OPEN mężczyzn – zegarki Suunto Spartan Trainer Wrist HR + pas HR (Steel/Gold).

II miejsce kat. OPEN kobiet i mężczyzn – vouchery do Sklepu Biegacza na buty Salomon Sense Ride oraz plecaki Salomon Agile 6 Set.

III miejsce kat. OPEN kobiet i mężczyzn – vouchery do Sklepu Biegacza na buty Salomon Sense Ride oraz czapki Salomon Softshell Cap.

IV i V miejsce kat. OPEN kobiet i mężczyzn – vouchery do Sklepu Biegacza na buty Salomon Sense Ride.

Dodatkowo każda osoba nagrodzona w kategorii generalnej otrzyma od Nationale-Nederlanden abonament bez limitu na Audiobooki EMPIK GO. Abonament obejmuje dostęp do ponad 3000 pozycji, a jego ważność jest uzależniona od wywalczonego w cyklu miejsca – najdłuższy to 164 dni (I miejsce), najkrótszy – 44 dni (V miejsce).

Kategorie wiekowe

I miejsce kategorie wiekowe kobiet - torba Salomon Prolog 25 Bag.

I miejsce kategorie wiekowe mężczyzn – pas Salomon Agile 500 Belt Set.

Za II i III miejsca w kategoriach wiekowych nagrodami są książki od Wydawnictwa Galaktyka. Wśród nagród znajdziecie takie tytuły, jak „50 maratonów w 50 dni”, „Stopy w chmurach”, „Maratończyk”, „Kobieta w biegu, czyli jak pogodzić pasję z codziennością”, „Żywienie młodego sportowca”.

Klasyfikacja drużynowa

klasyfikacji drużynowej trzy najlepsze zespoły w każdym z miast otrzymają bony na produkty marki ALE – Active Life Energy o wartości odpowiednio 600, 400 i 300 zł za I, II i III miejsce oraz zestawy wafli Good Food.

Najstarszy Uczestnik

W każdym z miast nagrodzimy najstarszą osobę (kobietę lub mężczyznę), która ukończy nasz cykl. Nagrodą będzie książka od Wydawnictwa Galaktyka.

CITY TRAIL Junior

Docenimy także uczestników naszego cyklu dla dzieci i młodzieży! W kategoriach D0 i D1 nie będziemy wyłaniać zwycięzców, każdy z naszych małych biegaczy, który regularnie biegał w cyklu otrzyma niespodzianki – specjalnie przygotowaną chustę biegową, nasze citytrailowe kredki oraz 37-dniowy abonament na bajki-audiobooki EMPIK GO od Nationale-Nederlanden.

W kategoriach D2, D3 i D4 nagrodzimy miejsca I-III wśród dziewcząt i chłopców. Biegacze z tych kategorii otrzymają specjalnie na tę okazję przygotowane biegowe chusty, książki oraz abonamenty bez limitu na Audiobooki EMPIK GO od Nationale-Nederlanden. Abonament obejmuje dostęp do ponad 3000 pozycji, a jego ważność jest uzależniona od zajętego w cyklu miejsca – najdłuższy to 104 dni (I miejsce), najkrótszy – 44 dni (III miejsce).

Do zobaczenia na galach!

ZOBACZ TERMINARZ GAL KOŃCZĄCYCH SEZON

PRZECZYTAJ, DLACZEGO WARTO WZIĄĆ UDZIAŁ W GALI