Aktualności

Ostatnia kolejka czas start!

Ostatnia kolejka czas start!

Poznań i Bydgoszcz otworzą szóstą – ostatnią w edycji 2018/2019 serię naszego cyklu! Zapisy do biegów są możliwe już tylko w dniu zawodów. Tradycyjnie już na zakończenie edycji będziemy mieć podczas naszych biegów Mistrzostwa NIGHT RUNNERS (w sobotę, w Poznaniu) oraz Mistrzostwa RUN BYDGOSZCZ (w niedzielę, w Bydgoszczy).

INFORMACJE DOTYCZĄCE POZNANIA

CEREMONIA ZAKOŃCZENIA

Podsumowanie edycji, a więc rozdanie medali i nagród odbędzie się  19 marca, o godz. 18:00 (CITY TRAIL Junior) i 19:00 (dorośli), w Centrum Kongresowo-Dydaktycznym Uniwersytetu Medycznego (ul. Przybyszewskiego 37a, główna aula). Każdy, kto ukończy minimum cztery biegi (mogą być w różnych miastach) otrzyma pamiątkowy medal.

ZAPISY DO SOBOTNICH ZAWODÓW

Limit 1000 karnetów w biegu głównym, który wprowadziliśmy jest wyczerpany od października. Dodatkowo mamy po 250 miejsc na każdy bieg – do sobotnich zawodów może dopisać się jeszcze niespełna 70 osób. W biegach dziecięco-młodzieżowych nie ma limitów miejsc. Rejestracja elektroniczna jest już zamknięta, zapisy są możliwe tylko w dniu zawodów. Opłata startowa w biegu głównym wynosi 30 zł, a w biegach dziecięco-młodzieżowych - 5 zł.

DODATKOWA KLASYFIKACJA

Od kilku lat nasz ostatni bieg jest okazją do sprawdzenia formy dla członków grupy Night Runners. Tak też będzie i tym razem – sobotnie zawody będą jednocześnie Mistrzostwami Night Runners na dystansie 5 km. 

W mistrzostwach wezmą udział wszyscy zawodnicy, którzy mają jako klub podaną grupę "Night Runners" lub "Night Runners + Miasto" (ew. jako jeden z dwóch klubów, np. "Night Runners/CITY TRAIL Team"), a także wystartują w koszulkach NR. Zapisy będą możliwe również w dniu zawodów i tutaj mamy niespodziankę – opłata startowa dla osób chcących wystartować w Mistrzostwach NR pozostanie na poziomie 20 zł.

BIURO ZAWODÓW

Biuro zawodów będzie działać tylko w dniu imprezy w godz. 8:30-10:30. Zapraszamy nad Jezioro Rusałka – w okolice mety (plaża miejska - dokładna lokalizacja). Przypominamy, że nie ma możliwości odebrania pakietu za inną osobę - każdy musi pojawić się w biurze osobiście - z dokumentem tożsamości. 

PLAN MINUTOWY

Harmonogram naszych biegów jest niezmienny od kilku edycji i stały dla wszystkich biegów:

8:30 – otwarcie biura zawodów

9:30 – zbiórka do biegów CITY TRAIL Junior – kat. D0 (do 5 lat) i D1 (6-7 lat) – dystans ok. 300 m

9:50 - zbiórka do biegów CITY TRAIL Junior – kat. D2 (8-9 lat) dystans ok. 600 m

10:10 - zbiórka do biegów CITY TRAIL Junior – kat. D3 (10-12 lat) – dystans ok. 1,3 km i D4 (13-15 lat) – dystans ok. 2 km

11:00 - start biegu głównego na 5 km

TRASA

5-kilometrowa trasa nad Jeziorem Rusałka jest płaska, w całym cyklu jest jedną z najszybszych :) Trasa będzie wyznaczona pomarańczowymi taśmami z napisem CITY TRAIL z Nationale-Nederlanden. Poglądowa mapa jest dostępna w zakładce TRASA.

PARKINGI

Parking zlokalizowany najbliżej biura zawodów i mety dostępny jest przy Golęcińskiej. Uwaga - liczba miejsc na tym parkingu jest ograniczona - weźcie to pod uwagę planując sobotni poranek. Jest też możliwość zostawienia auta w pobliżu startu - przy ul. świętego Wawrzyńca (ok. 1,5 km od biura zawodów i mety).

TESTY BUTÓW SALOMON

Podczas sobotniego biegu będziecie mogli przetestować buty Salomon Sense Ride, czyli model dedykowany naszemu cyklowi. Nie prowadzimy zapisów, obowiązuje zasada „kto pierwszy, ten lepszy”. , czyli model dedykowany naszemu cyklowi. Nie prowadzimy zapisów, obowiązuje zasada „kto pierwszy, ten lepszy”. Stoisko testowe będzie obsługiwane przez eksperta ze Sklepu Biegacza, więc śmiało pytajcie o szczegóły techniczne. Model Sense Ride możecie kupić w naszym sklepie w promocyjnej cenie 389 zł.

WYDARZENIE NA FACEBOOKU

Na naszym facebookowym profilu powstało WYDARZENIE dedykowane poznańskiej odsłonie naszych biegów. Warto do niego dołączyć, bo to miejsce, w którym co miesiąc będzie odbywał się konkurs z atrakcyjnymi nagrodami od naszych Partnerów – szczegóły pojawią się w piątek właśnie na wydarzeniu!

REGULAMIN

Pamiętajcie o zapoznaniu się z REGULAMINEM. Gdybyście mieli jeszcze jakieś wątpliwości – zapraszamy do przeczytania FAQ.

INFORMACJE DOTYCZĄCE BYDGOSZCZY

CEREMONIA ZAKOŃCZENIA

Podsumowanie edycji, a więc rozdanie medali i nagród odbędzie się  20 marca, o godz. 18:00 (CITY TRAIL Junior) i 19:00 (dorośli) w Bydgoskim Centrum Targowo-Wystawienniczym (ul. Gdańska 187, sale Zima i Wiosna). Każdy, kto ukończy minimum cztery biegi (mogą być w różnych miastach) otrzyma pamiątkowy medal.

ZAPISY DO NIEDZIELNYCH ZAWODÓW

Elektroniczna rejestracja jest już zamknięta, zapisy są możliwe tylko w dniu zawodów. Opłata startowa w biegu głównym wynosi 30 zł, a w biegach dziecięco-młodzieżowych - 5 zł.

DODATKOWA KLASYFIKACJA

W ramach niedzielnego biegu rozegrana zostanie dodatkowa rywalizacja – mistrzostwa grupy RUN BYDGOSZCZ. Wezmą w niej udział wszyscy zawodnicy, którzy jako klub mają wpisaną grupę „RUN BYDGOSZCZ” (ew. jako jeden z dwóch klubów, np. "RUN BYDGOSZCZ/CITY TRAIL Team"). Zapisy będą możliwe również w dniu zawodów i tutaj mamy niespodziankę – opłata startowa dla osób chcących wystartować w Mistrzostwach RUN BYDGOSZCZ pozostanie na poziomie 20 zł.

BIURO ZAWODÓW

Biuro zawodów będzie działać tylko w dniu imprezy w godz. 8:30-10:30. Zapraszamy na Polanę Różopole – w okolice startu i mety (dokładna lokalizacja). Przypominamy, że nie ma możliwości odebrania pakietu za inną osobę - każdy musi pojawić się w biurze osobiście - z dokumentem tożsamości. 

PLAN MINUTOWY

Harmonogram naszych biegów jest niezmienny od kilku edycji i stały dla wszystkich biegów:

8:30 – otwarcie biura zawodów

9:30 – zbiórka do biegów CITY TRAIL Junior – kat. D0 (do 5 lat) i D1 (6-7 lat) – dystans ok. 300 m

9:50 - zbiórka do biegów CITY TRAIL Junior – kat. D2 (8-9 lat) dystans ok. 600 m

10:10 - zbiórka do biegów CITY TRAIL Junior – kat. D3 (10-12 lat) – dystans ok. 1 km i D4 (13-15 lat) – dystans ok. 2 km

11:00 - start biegu głównego na 5 km

TRASA

Nasze zawody odbywają się na 5-kilometrowej pętli, która będzie wyznaczona pomarańczowymi taśmami z napisem CITY TRAIL z Nationale-Nederlanden. Poglądowa mapa jest dostępna w zakładce TRASA.

PARKINGI

Warto przyjechać nieco wcześniej, by spokojnie zostawić auto na jednym z parkingów znajdujących się w odległości około kilometra od naszego biegowego miasteczka. Pamiętajcie, że nie ma możliwości parkowania przy Polanie Różopole. Parkingi są zaznaczone na naszej poglądowej mapie.

TESTY BUTÓW SALOMON

Podczas niedzielnego biegu będziecie mogli przetestować buty Salomon Sense Ride, czyli model dedykowany naszemu cyklowi. Nie prowadzimy zapisów, obowiązuje zasada „kto pierwszy, ten lepszy”. Stoisko testowe będzie obsługiwane przez eksperta ze Sklepu Biegacza, więc śmiało pytajcie o szczegóły techniczne. Model Sense Ride możecie kupić w naszym sklepie w promocyjnej cenie 389 zł.

WYDARZENIE NA FACEBOOKU

Na naszym facebookowym profilu powstało WYDARZENIE dedykowane bydgoskiej odsłonie naszych biegów. Warto do niego dołączyć, bo to miejsce, w którym co miesiąc będzie odbywał się konkurs z atrakcyjnymi nagrodami od naszych Partnerów – szczegóły pojawią się w sobotę właśnie na wydarzeniu!

Do zobaczenia!

fot. Tomasz Szwajkowski