Aktualności

Przedłużamy termin zgłaszania drużyn!

Przedłużamy termin zgłaszania drużyn!

314 zespołów jest aktualnie zgłoszonych do rywalizacji drużynowej. Ale ta lista może się jeszcze wydłużyć, bowiem przedłużamy czas na rejestrację do 7 listopada (godz. 23:59). Po tym terminie nie będzie możliwości wprowadzenia już żadnych zmian w składach.

Najwięcej zgłoszonych drużyn mamy w Poznaniu (43), Warszawie (43) i Szczecinie (39). Najmniej – w Katowicach i Lublinie (po 21). Najliczniejszym jest z kolei team Wieczorne Bieganie w Szczecinie – 43 uczestników. Tuż za nim plasuje się Stay Insane z Lublina – 42 biegaczy, a dalej Night Runners w Poznaniu – 41 zawodników.

Jak zgłosić drużynę?

Rejestracji drużyny dokonuje kapitan, który najpierw tworzy drużynę w panelu uczestnika na swoim koncie. Następnie kapitan rozsyła zaproszenia do drużyny do poszczególnych zawodników (w najwygodniejszy dla siebie sposób: e-mailem, udostępniając na forum, udostępniając w grupie na Facebook'u itp.). Zawodnik zostanie dodany do drużyny po zaakceptowaniu zaproszenia.

Każdy z zawodników zgłoszonych do drużyny ma obowiązek wpisania jej nazwy w rubryce "klub" w panelu użytkownika (jako jedynej lub jednej z kilku, np.: "CITY TRAIL Team / AZS AWF Warszawa"). Brak klubu może skutkować nawet dyskwalifikacją drużyny. Pamiętajcie, że można być członkiem tylko jednej drużyny w danym mieście.

Zasady punktacji drużynowej znajdziecie w pkt. 11 Regulaminu.