Aktualności

Dołącz do wydarzenia i zgarnij nagrody!

Dołącz do wydarzenia i zgarnij nagrody!

Dlaczego warto dołączyć do naszych facebookowych wydarzeń? Nie tylko dlatego, że znajdziecie tam sporo informacji organizacyjnych, ale również ze względu na konkursy, jakie dla Was przygotowaliśmy.

Każde miasto uczestniczące w cyklu ma swoje wydarzenie (znajdziecie je TUTAJ). Przy okazji wszystkich biegów w edycji 2017/2018 dzień przed zawodami na wydarzeniu będziemy publikować zdjęciowe zadanie konkursowe. Aby wziąć udział w konkursie, prace konkursowe trzeba będzie wstawić w dniu zawodów na wydarzenie, którego dotyczy konkurs lub na swój profil na Instagramie i opatrzyć hasztagami: #przelajowapiatka #citytrail #miasto, którego dotyczy konkurs (np. #olsztyn) oraz #timetoplay. W konkursie mogą wziąć udział osoby, które są uczestnikami danego wydarzenia i jednocześnie fanami naszego facebookowego profilu, a dodatkowo ukończą bieg, którego dotyczy konkurs.

Spośród wszystkich zgłoszonych zdjęć wybierzemy jedno, które zostanie nagrodzone biegowym gadżetem marki Salomon. To jeszcze nie koniec! Po zakończeniu edycji spośród wszystkich sześćdziesięciu zwycięskich zdjęć (tyle mamy biegów w sezonie we wszystkich lokalizacjach) wybierzemy trzy, które otrzymają nagrody specjalne – za I miejsce – zegarek Suunto Spartan, za II i III miejsca – gadżety marki Salomon (o wartości co najmniej 300 zł).

Nie pozostaje Wam nic innego, jak dołączyć do naszych wydarzeń, pilnie je śledzić i bawić się z nami!

Zachęcamy do zapoznania się z REGULAMINEM konkursu.