Aktualności

Start zapisów - przesunięty

Start zapisów - przesunięty

Chociaż sami jesteśmy biegaczami i bieganie to nasza pasja, do organizacji zawodów podchodzimy w 100% poważnie i profesjonalnie, a sportowe charaktery nie pozwalają nam robić czegoś na pół gwizdka. W naszym małym zespole nie ma miejsca na bylejakość. Zawsze dążymy do perfekcjonizmu i choć czasami jest on trudny do osiągnięcia, nie odpuszczamy dopóki nie spróbujemy.

I tym razem próbowaliśmy, ale po tygodniu od dnia, kiedy ustaliliśmy nowy termin zapisów okazało się, że modyfikacje systemu zgłoszeń związane z wprowadzeniem stałych chipów oraz organizacją biegu okolicznościowego w Lublinie z okazji Święta Niepodległości, z odrębną klasyfikacją i medalem uniemożliwią uruchomienie rejestracji zgodnie z zapowiedzią.

Możemy się denerwować, krzyczeć, bluzgać, ale jesteśmy bezsilni. Studio programistyczne, które pracuje nad naszą nową stroną i systemem zapisów jeszcze w sobotę zapewniało nas, że wszystko jest pod kontrolą. Dzisiaj dostaliśmy informację, że zapisy nie ruszą. Nie musimy Wam chyba mówić, że to dla nas bardzo trudna sytuacja :( Jedyne co możemy zrobić, to przeprosić i zapewnić Was, że wyciągniemy konsekwencje wobec osób odpowiedzialnych za te opóźnienia.

To dla nas bolesna porażka, ale tak jak w sporcie – po chwili złości trzeba podnieść głowę i działać dalej, bo cele są ambitne. 

Tym razem postanowiliśmy nie podawać kolejnego terminu startu zapisów do momentu, kiedy nie sprawdzimy działającego panelu zgłoszeń – wtedy ogłosimy dzień i godzinę jego uruchomienia.