Aktualności

Konkurs na trasę CITY TRAIL w Krakowie!

Konkurs na trasę CITY TRAIL w Krakowie!

Od października nasze biegi będą odbywały się w nowej lokalizacji – w Krakowie. Postanowiliśmy zapytać Was o zdanie w kwestii trasy zawodów, dlatego ruszamy ze specjalnym konkursem! Od 5 do 18 czerwca czekamy na Wasze propozycje.

Nasz cykl to przede wszystkim Wy – Biegacze. Zależy nam, abyście to czuli. Stąd nawet w tak ważnej sprawie, jak lokalizacja i przebieg trasy, pytamy Was o zdanie. Konkurs będzie miał kilka wymiarów. Po pierwsze każdy może przesłać do nas swoją propozycję trasy. Czekamy na nie od 5 do 18 czerwca (do godz. 23:59). Swoje zgłoszenia przesyłajcie na adres kontakt@citytrail.pl. Jest kilka warunków:

- Trasa biegu musi prowadzić przynajmniej w 80% po miękkiej nawierzchni (leśne ścieżki);

- Trasa musi mieć dystans 5 km;

- Trasa musi znajdować się w granicach administracyjnych Krakowa lub odległości nie większej niż 25 km od granic administracyjnych miasta;

- Zgłoszona do Konkursu trasa powinna zawierać plan (rysunek lub zrzut ekranu z GPSu) oraz krótki opis zawierający przede wszystkim lokalizację trasy.

Po zebraniu Waszych propozycji, wybierzemy najciekawsze, opracujemy je graficznie i 26 czerwca rozpoczniemy głosowanie wśród naszych fanów na Facebooku. Zakończy się ono 5 lipca. Oczywiście przewidzieliśmy nagrody. Po pierwsze nagrodzimy osobę, której trasa otrzyma najwięcej głosów. Tutaj nagrodą będzie torba Salomon i kubek CITY TRAIL. Po drugie pamiątkowe kubki otrzyma każdy, kogo trasa będzie poddana głosowaniu. Po trzecie przyznamy nagrodę specjalną – zegarek Suunto Spartan. Otrzyma go osoba, której propozycja będzie najbardziej zbliżona do ostatecznego przebiegu naszej trasy w Krakowie.

Oczywiście postaramy się, by trasa, jaką wyznaczymy, w jak najwększym stopniu przypominała tą ze zwycięskiej propozycji, jednak pamiętajcie, że z różnych względów (m.in. logistycznych) może okazać się niemożliwym 100-procentowe odwzorowanie przebiegu trasy.

Jesteśmy bardzo ciekawi Waszych pomysłów! Czekamy na nie pod adresem kontakt@citytrail.pl.

Zachęcamy do zapoznania się z REGULAMINEM konkursu.