Aktualności

Time To Play – weź udział w wyzwaniu Salomon i Suunto

Time To Play – weź udział w wyzwaniu Salomon i Suunto

Po solidnie przepracowanej zimie i ostatnich sprawdzianach podczas CITY TRAIL, czas na nowe biegowe cele i wiosenne wyzwania. Wiosna to też czas na... porządki w szafie. Jeśli zamierzacie uzupełnić swój biegowy sprzęt, zapraszamy do wzięcia udziału w wyzwaniu, które przygotował dla Was Salomon i Suunto.

Już od 24 marca przez cały miesiąc możecie korzystać z niesamowitej akcji! Podejmijcie wyzwanie i wygrajcie zegarek Suunto Spartan Ultra! Jeżeli kupicie dowolne produkty biegowe Salomon za min. 150 zł lub zegarek Suunto, zarejestrujecie paragon i odpowiecie na pytanie konkursowe, macie możliwość zgarnięcia zegarka Suunto Spartan Ultra o wartości ponad 3000zł! I tak przez cały miesiąc. Codziennie zegarek Suunto Spartan Ultra jest w Waszym zasięgu. Szansa na zdobycie nagrody jest naprawdę duża! Każdy może śledzić, ile paragonów zostało zarejestrowanych w danym dniu – specjalny licznik, który znajdziecie na www.salomontimetoplay.pl pokazuje liczbę rejestracji w czasie rzeczywistym!

Jeśli nie jesteś pewien, który z produktów chciałbyś wybrać, zastanawiasz się nad modelem butów czy zegarka, firma Salomon zaprasza Cię na testy produktowe z ekspertami organizowane w wybranych miastach w Polsce. Liczba miejsc jest ograniczona, więc warto się pospieszyć! Więcej informacji znajduje się na www.testysalomon.pl.