Aktualności

Oficjalny kubek CITY TRAIL - edycja limitowana!

Oficjalny kubek CITY TRAIL - edycja limitowana!

Soczysty zielony kolor i nadruk nawiązujący do naszych tegorocznych grafik plus logo CITY TRAIL - tak wygląda nasz oficjalny kubek! Będziecie mogli go zdobyć w konkursach, a także kupić podczas ceremonii kończących edycję i w naszych Sklepach Partnerskich!

Kubek pochodzi z Polskiej Fabryki Porcelitu - AVANT. Oryginalny wzór, na który się zdecydowaliśmy - Modern - został zaprojektowany przez studio KABO PYDO i jest chroniony prawami autorskimi. Został on nagrodzony w kilku konkursach m.in. Gifts Of The Year RemaDays 2015 (RemaDays to jedna z największych imprez targowych branży reklamowej na świecie, która odbywa się w podwarszawskim Nadarzynie). Projekt grafiki przygotowała nasza stała graficzka projektująca pod szyldem Senstudio

Kubek ma pojemność 350 ml. Jego cena to 35 zł. Możecie go nabyć podczas gal kończących edycję (uwaga - płatność tylko gotówką), a także w naszych Sklepach Partnerskich - już w dwa dni po gali kończącej cykl w danym mieście:

Bydgoszcz -  SklepBiegacza.pl (ul. Gdańska 140)

Katowice - SklepBiegacza.pl (ul. Kościuszki 62)

Lublin - SklepBiegacza.pl (ul. Północna 6)

Łódź -  SklepBiegacza.pl (ul. Stefana Żeromskiego 74)

Olsztyn - SKLEPBIEGOWY.com (Stare Miasto 8)

Poznań - SklepBiegacza.pl Polonez (al. Niepodległości 36)

Szczecin - Sklep RUN EXPERT (ul. Małopolska 61)

Trójmiasto - SKLEPBIEGOWY.com (CH Manhattan, ul. Grunwaldzka 82)

Warszawa - SklepBiegacza.pl Powiśle (Wybrzeże Kościuszkowskie 45), SklepBiegacza.pl Ursynów (al. Komisji Edukacji Narodowej 24a), SklepBiegacza.pl Żoliborz (ul. Hanki Czaki 4)

Wrocław -  SklepBiegacza.pl (ul. Legnicka 55B)