Aktualności

Poznań po raz trzeci!

Poznań po raz trzeci!

10 grudnia odwiedzimy naszą poznańską lokalizację – zapraszamy nad Jezioro Rusałka. Elektroniczne zapisy trwają jeszcze dzisiaj (6 grudnia) do końca dnia. Zachęcamy do zapoznania się z newsem, w którym znajdziecie garść informacji organizacyjnych.

Mimo, że to już trzecia kolejka, nadal możecie wykupić karnet na 4 biegi z koszulką Salomon. Taka opcja to koszt 80 zł. Sprawdźcie dokładnie, czy nadal dostępny jest Wasz rozmiar – nie będzie możliwości wymiany. Opłata startowa za pojedynczy bieg to 17,5 zł (w przypadku płatności internetowej) lub 25 zł jeśli dokonujecie opłaty w dniu zawodów.

Do cyklu CITY TRAIL Junior również można zgłaszać uczestników przez naszą stronę. Koszt jednego biegu to 5 zł – zarówno przez internet, jak i na miejscu – w dniu imprezy. Połowa z każdej opłaty jest przeznaczana na cele charytatywne – w trzeciej kolejce będziemy zbierać środki dla Hani Malinowskiej.

Gdzie i kiedy odebrać pakiet

Jak zawsze macie możliwość odbioru pakietu startowego przez dwa dni – w piątek w SklepieBiegacza.pl (al. Niepodległości 36) w godz. 12-18:30 oraz w sobotę już nad Jeziorem Rusałka (okolice plaży miejskiej) w godz. 8:30-10:30. Zachęcamy do skorzystania z piątkowego biura, gdzie będą na Was czekać dwie niespodzianki. Pierwsza, do której mogliście się już przyzwyczaić – przy zakupach powyżej 80 zł otrzymacie bonus w wysokości opłaty startowej za pojedynczy bieg (17,5 zł) do wykorzystania w dniu pracy biura. Druga to zniżka 50% na bieliznę techniczną na drugi produkt z tej kategorii.

Gdybyście chcieli poprosić kogoś znajomego o odbiór pakietu startowego w piątkowym biurze, koniecznie wydrukujcie i wypełnijcie UPOWAŻNIENIE z naszej strony. Pamiętajcie, że w dniu biegu każdy musi zgłosić się po pakiet osobiście – z dowodem tożsamości.

Cały czas macie szansę otrzymać limitowaną chustę. Wystarczy wypełnić specjalny FORMULARZ i wybrać bieg, podczas którego chcecie odebrać gadżet.

Gdzie biegamy, gdzie parkujemy

Jak już wspominaliśmy, trasa CITY TRAIL Poznań prowadzi ścieżkami nad Jeziorem Rusałka. Start i meta zlokalizowane są w różnych miejscach – meta w okolicy biura zawodów (nieopodal plaży), natomiast start – 1200m dalej w stronę stadionu Olimpii.

Przypominamy, że macie do dyspozycji kilka parkingów - od strony ulicy Golęcińskiej (najbliżej biura zawodów), w okolicy Stadionu Olimpii i przy ulicy św. Wawrzyńca. Pamiętajcie, że nawet w dniu biegu obowiązują Was przepisy ruchu drogowego, więc odradzamy parkowanie w miejscach niedozwolonych.

O której startujemy?

Schemat naszych biegów jest niezmienny, ale dla utrwalenia przypominamy plan minutowy na sobotę:

08:30 – otwarcie biura zawodów biegu głównego, biegów dziecięco-młodzieżowych oraz marszu Nordic Walking;
9:30 – zbiórka do biegu dzieci kategorii D0/D1 (przy bramie startu/mety biegu głównego);
9:50 – zbiórka do biegu dzieci kategorii D2 (przy bramie startu/mety biegu głównego);
10:10 – zbiórka do biegów młodzieżowych kategorii D3 oraz D4 (przy bramie startu/mety biegu głównego);

10:30 – zamknięcie biura zawodów, koniec przyjmowania zgłoszeń;

11:00 – start biegu głównego Grand Prix CITY TRAIL z Nationale-Nederlanden (5km);
ok. godz. 11:15 – pierwsi zawodnicy na mecie biegu;
11:45 – przewidywany czas ostatniego zawodnika na mecie biegu (nie ma limitu czasu).

Co po biegu?

Nie zawsze aura sprzyja rozmowom, ale zawsze w naszym bufecie macie do dyspozycji gorącą herbatę, izotonik Etixx i słodką przekąskę – wafle Good Food o smaku karmelowym. Smacznego! ;)

Zapraszamy na facebook’owe wydarzenie

Każdy bieg ma oddzielne wydarzenie na facebook’u, gdzie nie tylko zamieszczamy informacje organizacyjne, ale również organizujemy konkursy. W dniu każdego biegu, w godzinach wieczornych publikujemy zadanie konkursowe. Nagrodami są pakiety startowe na nasze Imprezy Partnerskie. Podpowiemy, że warto śledzić nasze relacje z zawodów, bo często znajdziecie tam odpowiedzi na pytania konkursowe ;)  

Koszulki dla dzieci

Techniczne koszulki CITY TRAIL Junior są dostępne jako opcja dodatkowa przy elektronicznych zapisach przez cały cykl. Koszt koszulki to 25 zł. Rozmiary i wymiary koszulek:

4, junior (35/50 cm*)
8, junior (41/54 cm*)
12, junior (43/58 cm*)
16, junior (46/62 cm*)
S, damska (41,5/62 cm*)
M, damska (44,5/64 cm*)
S, męska (48/70 cm*)
M, męska (51/72 cm*)

* szerokość mierzona od krawędzi koszulki, 1cm poniżej rękawów / długość mierzona od wierzchołka kołnierzyka do dolnej krawędzi koszulki

Jeśli zapisałeś dziecko i nie kupiłeś koszulki – nic straconego – napisz do nas na kontakt@citytrail.pl. Zrealizujemy zamówienie poza systemem.

Koszulki Junior są do odbioru w dniu biegów.

Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, zachęcamy do zapoznania się z REGULAMINEM zawodów, a rodziców do zerknięcia na zapisy REGULAMINU biegów CITY TRAIL Junior.

Do zobaczenia!

fot. Bartek Obrzut