Aktualności

Poznań i Bydgoszcz po raz trzeci!

Poznań i Bydgoszcz po raz trzeci!

W najbliższy weekend odbędą się dwa biegi – w sobotę, 12 grudnia w Poznaniu i w niedzielę – 13 grudnia w Bydgoszczy. Pamiętajcie, że elektroniczne zapisy zamykamy zawsze na trzy dni przed biegiem, a więc dla biegu w Poznaniu – w środę, 9 grudnia o 23:59, a dla biegu w Bydgoszczy - w czwartek, 10 grudnia – minutę przed północą. Do listy startowej będziecie mogli dopisać się również w dniu biegu.

Prognozy na najbliższy weekend na pewno nie są zimowe. W Poznaniu zapowiada się słoneczny dzień, choć możliwe są też przelotne opady deszczu. Pochmurny dzień czeka nas w Bydgoszczy. W obu miastach temperatura ma sięgać 5-6 stopni.

Rywalizacja najlepszych

W listopadowym biegu nad Rusałką zwycięstwo odnieśli Angelika Stefańska (czas 18:32) i Paweł Tarasiuk (15:34). W bydgoskim Myślęcinku triumfowali Michalina Mendecka (17:21) i Bartosz Kotłowski (15:44).

Po biegu

Po biegu każdy z Was będzie mógł posilić się waflami kukurydzianymi Good Food oraz ciepłym izotonikiem i ciastkami. Nie zabraknie gorącej herbaty :)

Pamiętajcie, że po każdym biegu organizujemy konkursy. I tak w sobotni wieczór na wydarzeniu Grand Prix CITY TRAIL z Nationale-Nederlanden Poznań odbędzie się konkurs z karnetami do klubu Red-fitness. Z kolei w niedzielę wieczorem zapraszamy na wydarzenie Grand Prix CITY TRAIL z Nationale-Nderlanden Bydgoszcz, gdzie rozdamy wejściówki do klubu Fit-Max Gym.

Wszelkie informacje dotyczące każdego z biegów znajdziecie na naszej stronie w odpowiednich zakładkach. Pod hasłem GRAND PRIX w głównym menu jest dział PRZYDATNE INFOMACJE a tam szczegóły dotyczące zapisów, pracy biura zawodów, upoważnienia do odbioru pakietu za inna osobą, plan minutowy. Z kolei lokalizacja biegów i mapy tras znajdują się w zakładce każdego z miast pod hasłem TRASA.

Do zobaczenia! :) 

fot. Piotr Dymus