Aktualności

Nasz program lojalnościowy – kilka ważnych aspektów

Nasz program lojalnościowy – kilka ważnych aspektów

W ubiegłym tygodniu poinformowaliśmy o pomyśle nagradzania Was za odbiór pakietów startowych w naszych Sklepach Partnerskich – w zależności od miasta – SklepieBiegacza.pl, SklepieBiegowym.com i RUN Expert oraz uczestnictwo w treningach, jakie będą dla Was organizować pracownicy sklepów. Pierwsze spotkanie już w najbliższy czwartek, 15 października. Zerknijcie do tego newsa po garść istotnych informacji.

W skrócie na czym polega program: każdy, kto chce do niego dołączyć otrzyma kartę uczestnika, na której są miejsca na pieczątki. Pieczątki będziecie dostawać – jak już wspomnieliśmy – za odbiór pakietów startowych w sklepach i udział w treningach. Maksymalnie można zdobyć 12 pieczątek, a już za 2 są nagrody :)  Co ważne – nagrody sumują się, czyli jeśli ktoś uzbiera 12 pieczątek – dostanie nagrody przysługujące za 2, 4, 6, 8, 10 i 12 znaczków :) Jak zdobyć kartę uczestnika, kiedy i gdzie odbywają się treningi oraz jakie nagrody czekają na Was za poszczególną liczbę zebranych pieczątek – przeczytacie TUTAJ. Dziś chcemy zwrócić uwagę na kilka spraw:

  1. KARTA UCZESTNIKA powinna być podpisana imieniem i nazwiskiem biegacza przy odbiorze pierwszej pieczątki;
  2. Nie ma możliwości przekazania karty innemu zawodnikowi;
  3. Treningi będą dostosowane do poziomu grupy i potrwają około 1h-1h15min.;
  4. Program nie będzie realizowany w dwóch miastach CITY TRAIL – Bydgoszczy i Łodzi. W miarę możliwości postaramy się Wam wynagrodzić ten fakt :) 
  5. W razie wątpliwości piszcie na adres kontakt@citytrail.pl. Jesteśmy do Waszej dyspozycji również podczas zawodów :) 

REGULAMIN znajdziecie TUTAJ.

 

Powodzenia!