Aktualności

Zbieraj pieczątki i wygrywaj!

Zbieraj pieczątki i wygrywaj!

Ruszamy z programem lojalnościowym CITY TRAIL :) Już możecie zbierać pieczątki na specjalnych kartach, a w zamian otrzymacie nagrody. Zachęcamy do przeczytania tego newsa, w którym znajdziecie szczegóły :)

Karty są do odbioru w Sklepach Partnerskich CITY TRAIL – SklepieBiegacza.pl w Lublinie, Katowicach, Poznaniu (Polonez), Warszawie (Powiśle) i Wrocławiu, SklepieBiegowy.com w Gdańsku i Olsztynie, RUN Expert w Szczecinie. Odbiór kart jest możliwy w dniu organizacji biura zawodów - zawsze dzień przed biegiem w danym mieście oraz podczas treningów.

Na karcie jest 12 miejsc na pieczątki, bo maksymalnie 12 pieczątek możecie zebrać – 6 za odbiór pakietów startowych w sklepach (dzień przed biegiem) i 6 za uczestnictwo w treningach CITY TRAIL organizowanych przez sklepy. Treningi na pewno będą odbywać się w 8 naszych lokalizacjach (wyłączając Łódź; funkcjonowanie systemu w Bydgoszczy potwierdzimy przed pierwszym treningiem, czyli 14 października; w Trójmieście – spotykamy się tylko w Gdańsku) – zawsze w trzeci czwartek miesiąca, dokładne godziny spotkań podane są poniżej. Oznacza to, że pierwsze spotkanie jest zaplanowane na 15 października. Podsuwamy dokładne miejsca i godziny spotkań:

Gdańsk (organizator - SklepBiegowy.com): Park Reagana, przy pomniku "Powiew Wolności", godz. 19:30

SklepBiegacza.pl - Katowice: ul. Kościuszki 62, godz. 19:00

SklepBiegacza.pl - Lublin: Galeria Gala, ul. Fabryczna 2, godz. 19:00

SklepBiegowy.com - Olsztyn: Stare Miasto 8, godz. 18:30

SklepBiegacza.pl – Poznań Polonez: al. Niepodległości 36, godz. 19:00

RUN Expert - Szczecin: ul. Małopolska 61, godz. 19:00

SklepBiegacza.pl – Warszawa - Powiśle: Wybrzeże Kościuszkowskie 45A, godz. 20:00

SklepBiegacza.pl - Wrocław: Legnicka 55B, godz. 19:00

Pieczątkę za odbiór pakietów otrzyma jedynie osoba, która zgłasza się do sklepu osobiście i odbiera swój pakiet. Poza tym w miastach, w których odbyły się już pierwsze biegi – Bydgoszczy, Wrocławiu, Katowicach, Lublinie, Olsztynie i Trójmieście każdy, kto będzie chciał uczestniczyć w programie otrzyma na starcie jedną pieczątkę. UWAGA – karta powinno zostać podpisana przy odbiorze pierwszej pieczątki.

Nagrody i zniżki

Już za 2 pieczątki otrzymacie nagrodę :) Lista wszystkich nagród i zniżek wygląda następująco:

  • 2 pieczątki – darmowe zaproszenie na jeden bieg CITY TRAIL z Nationale-Nederlanden 2015/2016 przekazane w formie kodu rabatowego (realizacja po uprzednim kontakcie pod adresem mailowym kontakt@citytrail.pl);
  • 4 pieczątki – 20% zniżki na akcesoria zimowe (czapki, kominy, rękawiczki). Do realizacji w stacjonarnym Sklepie Partnerskim;
  • 6 pieczątek – zniżka 30% na produkty firmy Salomon. Do realizacji w stacjonarnym Sklepie Partnerskim;
  • 8 pieczątek – bidon 0,5 l od firmy Etixx - do odbioru w stacjonarnym Sklepie Partnerskim;
  • 10 pieczątek – zniżka 20% na produkty firmy Suunto. Do realizacji w stacjonarnym Sklepie Partnerskim;
  • 12 pieczątek – karnet upoważniający do darmowego udziału w zawodach City Trail z Nationale-Nederlanden 2016/2017 przekazany w formie kodu rabatowego (realizacja po uprzednim kontakcie pod adresem mailowym kontakt@citytrail.pl).

Zachęcamy do wspólnej zabawy! :)

REGULAMIN znajdziecie TUTAJ