Aktualności

Zapraszamy do Olsztyna

Zapraszamy do Olsztyna

Ostatni weekend przed nami! W sobotę, 25 marca widzimy się w Olsztynie. Miejmy nadzieję, że tym razem pogoda będzie nam sprzyjać, byście zakończyli sezon z dobrymi wynikami i… uśmiechami na twarzach!

Zapisy i biuro zawodów

Niezmiennie elektroniczne zapisy do naszych biegów, które odbywają się w sobotę kończymy we wtorek, o godz. 23:59. Jak zawsze będzie również możliwość dopisania się do listy startowej w dniu zawodów. Biuro zawodów będzie zlokalizowane w pobliżu startu i mety biegu – na polanie w okolicy mostu nad Jeziorem Długim, w godz. 8:30-10:30. Dodatkowo macie możliwość odebrania opłaconych pakietów już w piątek w SklepieBiegowym.com (ul. Stare Miasto) w godz. 13:00-19:00. Odbierając pakiet w sklepie będziecie mieć okazję skorzystania ze specjalnej zniżki: -20% na buty Salomon z nowej kolekcji. Pamiętajcie też, że przy zakupach powyżej 80 zł dostaniecie rabat: -17,5 zł.

Opłata startowa to 17,5 zł jeśli zapisujecie się przez internet i 25 zł – przy rejestracji w dniu imprezy. W cyklu CITY TRAIL Junior opłata startowa to zawsze 5 zł, a połowa tej kwoty jest przekazywana na cele charytatywne.

Trasa

Część z Was przebiegłaby zapewne naszą trasę z zamkniętymi oczami, ale tradycyjnie przypominamy, że spotykamy się nad Jeziorem Długim – start i meta są zlokalizowane na ścieżce nad Jeziorem Długim, w okolicy mostu.

Start biegu głównego – jak zawsze – o godz. 11:00. Biegi dzieci rozpoczną się o 9:30.

Klasyfikacja generalna: rozstrzygnięcie przed nami

Na ostateczne rozstrzygnięcie rywalizacji w klasyfikacji generalnej trzeba poczekać do sobotniego biegu – w tej chwili na prowadzeniu są Konrad Nosarzewski i Mariola Sudzińska, ale największe szanse na zwycięstwo mają Artur Olejarz i Aleksandra Lisowska, którzy ukończyli po 3 biegi (by zostali sklasyfikowani muszą pobiec co najmniej 4 razy, więc jeśli nie pojawią się w sobotę nad Jeziorem Długim, mimo najlepszych rezultatów w poprzednich biegach, nie będą sklasyfikowani).

Elemantal Tri Series Olsztyn na CITY TRAIL

Podczas sobotniego biegu będziecie mieć okazję do zapozania się z imprezą Elemantal Tri Series Olsztyn, wzięcia udziału w kokursie i wygrania pakietów startowych na dystansie supersprinterskim! Zapraszamy do pomarańczowego namiotu Labo Sport. 

Gala podsumowująca sezon

Szósty bieg nie jest pożegnaniem z CITY TRAIL. Sezon zamknie siódma impreza – uroczysta gala, podczas której każdy, kto ukończy co najmniej 4 biegi otrzyma pamiątkowy medal, a najszybsi zostaną nagrodzeni. Impreza odbędzie się 12 kwietnia w Centrum Konferencyjno-Szkoleniowym Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego, ul. Dybowskiego 11, aula Kongresowa, godz. 18:30.

Podczas ceremonii kończących nasz cykl będziecie mogli kupić unikatowe kubki CITY TRAIL – w cenie 35 zł (płatność tylko gotówką).