Aktualności

Cykl Grand Prix Lublin zBiegiemNatury dobiegł końca

Cykl Grand Prix Lublin zBiegiemNatury dobiegł końca

Artur Kern i Joanna Wasilewska najlepsi w ostatnim biegu Grand Prix Lublin zBiegiemNatury. W sobotnich zawodach (15.03) nie startował zwycięzca klasyfikacji generalnej - Kamil Młynarz.

Joanna Wasilewska potwierdziła, że nie ma sobie równych w Lublinie. – Nie spodziewałam się, że będzie aż tak ślisko, więc nie miałam ze sobą kolców, a na pewno by się przydały. Mimo trudnych warunków, udało się wygrać – mówiła po biegu wielokrotna medalistka mistrzostw Polski na dystansie 800 metrów. – Co prawda karierę zakończyłam już jakiś czas temu, ale nadal lubię się zmęczyć. Bieganie dla siebie nie przynosi takiej satysfakcji, jak starty w zawodach.

Czas Joanny podczas sobotniego biegu to 20:20. Artur Kern pokonał 5-kilometrową trasę w 17:02.

fot. Piotr Michalski/Radio Lublin

Oficjalne zakończenie edycji 2013/20134 w Lublinie odbędzie się 31. marca (poniedziałek) w Wyższej Szkole Społeczno-Przyrodniczej o godz. 18:30. Tego dnia nagrodzeni zostaną najlepsi biegacze w klasyfikacji generalnej (5 kobiet i 5 mężczyzn) oraz w klasyfikacjach wiekowych (po 3 kobiety i 3 mężczyzn), a także młodsi zawodnicy startujący w cyklu „Dzieciaki zBiegiemNatury”. Podczas ceremonii pamiątkowe medale dostaną wszyscy biegacze, którzy ukończyli minimum 4 z 6. biegów (także wśród dzieci i młodzieży). Liczymy na Waszą obecność! :)