Aktualności

Ostatnia szansa na sprawdzenie się w Lublinie

Ostatnia szansa na sprawdzenie się w Lublinie

Wszystko co dobre, szybko się kończy! Chociaż nie tak znowu szybko, bo edycja trwa już od października ;) W najbliższą sobotę, 11 marca spotkamy się w Lublinie po raz szósty – będzie to ostatnia szansa na poprawienie wyników na wymagającej trasie nad Zalewem Zemborzyckim.

Zapisy i biuro zawodów

Niezmiennie elektroniczne zapisy do naszych biegów, które odbywają się w sobotę kończymy we wtorek, o godz. 23:59. Jak zawsze będzie również możliwość dopisania się do listy startowej w dniu zawodów. Biuro zawodów będzie zlokalizowane w pobliżu Kemingu Dąbrowa w godz. 8:30-10:30. Dodatkowo macie możliwość odebrania opłaconych pakietów już w piątek w SklepieBiegacza.pl  (ul. Północna 6) w godz. 12:00-19:00. Odbierając pakiet w sklepie będziecie mieć okazję skorzystania ze specjalnej zniżki: -30% na wszystkie produkty z nowej kolekcji. Pamiętajcie też, że przy zakupach powyżej 80 zł dostaniecie rabat: -17,5 zł.

Opłata startowa to 17,5 zł jeśli zapisujecie się przez internet i 25 zł – przy rejestracji w dniu imprezy. W cyklu CITY TRAIL Junior opłata startowa to zawsze 5 zł, a połowa tej kwoty jest przekazywana na cele charytatywne.

Trasa

Część z Was przebiegłaby zapewne naszą trasę z zamkniętymi oczami, ale tradycyjnie przypominamy, że spotykamy się nad Zalewem Zemborzyckim – start i meta są zlokalizowane w tym samym miejscu – około 200m od Kempingu Dąbrowa.

Start biegu głównego – jak zawsze – o godz. 11:00 (odbędzie się w czterech turach – w zależności od czasów, jakie chcecie osiągnąć na mecie). Biegi dzieci rozpoczną się o 9:30.

Klasyfikacja generalna: walka o wygraną do samego końca

W klasyfikacji generalnej aktualnie prowadzą Artur Kern i Joanna Wasilewska, jednak szanse na wygraną mają nadal Jarosław Bimkiewicz i Magdalena Kłoda. Jeśli cała czwórka pojawi się na sobotnim biegu, można spodziewać się naprawdę dużych emocji!

Gala podsumowująca sezon

Szósty bieg nie jest pożegnaniem z CITY TRAIL. Sezon zamknie siódma impreza – uroczysta gala, podczas której każdy, kto ukończy co najmniej 4 biegi otrzyma pamiątkowy medal, a najszybsi zostaną nagrodzeni. Impreza odbędzie się 23 marca w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Administracji (ul. Bursaki 12), o godz. 18:30.

Podczas ceremonii kończących nasz cykl będziecie mogli kupić unikatowe kubki CITY TRAIL – w cenie 35 zł.