Aktualności

CITY TRAIL w Łodzi w iście zimowej aurze

CITY TRAIL w Łodzi w iście zimowej aurze

Błażej Skowroński i Monika Kaczmarek zwyciężają w prawdziwie zimowych, czwartych zawodach Grand Prix Łódź CITY TRAIL. Gościem specjalnym niedzielnych zawodów był Jan Morawiec – mistrz Polski w maratonie z 1962 roku, a aktualnie mistrz świata w kategorii M80, który był starterem biegu.

Wynik zwycięzcy – Błażeja Skowrońskiego to 17:08. Monika Kaczmarek pokonała 5-kilometrową trasę w 19:20. Tym samym Monika przybliżyła się do wygrania klasyfikacji generalnej cyklu – ma bowiem na koncie trzy wygrane. W klasyfikacji mężczyzn sytuacja jest bardziej skomplikowana – Grzegorz Petrusiewicz i Artur Kozłowski, którzy zwyciężali w poprzednich biegach, tym razem nie wystartowali. Błażej Skowroński zajmował dotychczas dwa razy trzecie miejsce, a także raz był drugi.

Przypomnijmy, że aby zostać sklasyfikowanym, otrzymać pamiątkowy medal i walczyć o nagrody, należy ukończyć co najmniej cztery z sześciu biegów CITY TRAIL. Jedną z zawodniczek, która po niedzielnych zawodach jest pewna medalu – Katarzyna Kozłowska podkreśla, że mimo trudnych warunków, udało jej się uzyskać satysfakcjonujący wynik. – Czwarte zawody CITY TRAIL odbyły się w bardzo malowniczej aurze. Jestem zadowolona, bo uzyskałam lepszy czas niż w poprzedniej wietrznej odsłonie cyklu.

Przed biegiem głównym swoje zawody mieli młodsi biegacze, dla których organizowane są biegi CITY TRAIL Junior – na dystansach od 300 m do 3 km.

To jeszcze nie koniec! W poniedziałek (26.01, około godz. 21) zapraszamy na wyadrzenie Grand Prix Łódź CITY TRAIL na Facebooku, gdzie odbędzie się konkurs z masażami w FIZJO PLUS do wygrania.

Kolejne zawody w Łodzi odbędą się 8 lutego. Będzie to impreza o niecodziennym charakterze, bowiem zorganizowany zostanie karnawałowy konkurs z nagrodami za najciekawsze przebrania :) Więcej szczegółów opublikujemy na kilka dni przed zawodami.

WYNIKI biegu głównego znajdują się TUTAJ.

fot. Agnieszka Wolska-Sobecka