Aktualności

CITY TRAIL Bieg Niepodległości w Łodzi – informacje

CITY TRAIL Bieg Niepodległości w Łodzi – informacje

W niedzielę, 11 listopada  zapraszamy na pierwszy CITY TRAIL Bieg Niepodległości w Łodzi. Zapisy przez stronę internetową trwają do końca dnia w środę (7 listopada). Rejestracja będzie możliwa również w biurze zawodów.

CITY TRAIL Bieg Niepodległości odbędzie się w ramach cyklu Grand Prix CITY TRAIL z Nationale-Nederlanden, ale będzie miał również dodatkową klasyfikacjęnagrody dla pięciu najszybszych pań i pięciu najlepszych panów oraz pamiątkowe medale, dla osób, które wcześniej zgłoszą chęć ich otrzymania.

Start biegu głównego będzie wyjątkowo przesunięty na godzinę 11:11, a poprzedzi go Rota, która popłynie z głośników. Przygotujemy dla Was okolicznościowe gadżety, dzięki którym wspólnie stworzymy podniosłą atmosferę! 

Dla osób, które zdecydowały się na start tylko w tym biegu, zarejestrują się elektronicznie i chcą otrzymać pamiątkowy medal, udział w zawodach będzie kosztował 30 zł. Zapis w dniu biegu będzie również możliwy, ale już bez opcji otrzymania medalu. Opłata startowa w dniu biegu (bez medalu) pozostaje na poziomie 30 zł.

Osobom zainteresowanym całym cyklem przypominamy, że na nasze biegi możecie zapisać się na kilka sposobów. Podstawowy pakiet sześciu biegów w jednym mieście to koszt 80 zł. Dodatkowym elementem karnetu jest zimowa czapka do biegania. Jest też opcja dopłacenia 10 zł i skorzystania z pakietu PREMIUM, który zawiera stały chip do pomiaru czasu. Uwaga – karnety można wykupić tylko przez internet – jeszcze przed drugim i trzecim biegiem. Inna możliwość to zapisy na pojedyncze biegi - start w jednej imprezie to koszt 20 zł w przypadku płatności elektronicznej i 30 zł w biurze zawodów w dniu imprezy. Oczywiście bez względu na to, w jaki sposób się zapiszecie, każdy start liczy się w klasyfikacji generalnej cyklu.

W tym roku wprowadziliśmy opcję biegania charytatywnego. Zapisując się przez stronę www każdy z Was może dopłacić 15 lub 30 zł (w zależności od tego, czy rejestracja dotyczy pojedynczego biegu, czy karnetu sześciu imprez), które przekażemy na rzecz Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę. Aktualnie w skali całego cyklu na bieganie charytatywne zdecydowało się już ponad 2000 osób, a zebrana kwota to niemal 40 000 zł!

PLAN MINUTOWY

Harmonogram niedzielnego biegu:

8:30 – otwarcie biura zawodów

9:30 – zbiórka do biegów CITY TRAIL Junior – kat. D0 (do 5 lat) i D1 (6-7 lat) – dystans ok. 300 m

9:50 - zbiórka do biegów CITY TRAIL Junior – kat. D2 (8-9 lat) dystans ok. 600 m

10:10 - zbiórka do biegów CITY TRAIL Junior – kat. D3 (10-12 lat) – dystans ok. 1 km i D4 (13-15 lat) – dystans ok. 2 km

11:11 - start biegu głównego na 5 km

BIURO ZAWODÓW

Odbiór pakietów startowych będzie możliwy przez dwa dni:

- w sobotę, 10 listopada w Sklepie Biegacza (ul. Stefana Żeromskiego 74, w godz. 11-15) - możliwy odbiór pakietu za inną osobę – WYŁĄCZNIE z wydrukowanym i wypełnionym UPOWAŻNIENIEM;

- w niedzielę, 11 listopada, w godz. 8:30-10:30. Biuro zawodów będzie mieściło się w okolicy startu i mety zawodów – już  w Parku Baden-Powella (okolice Motodromu - dokładną lokalizację znajdziecie TUTAJ). Możliwy jest TYLKO osobisty odbiór pakietu, należy mieć ze sobą dokument tożsamości.

Dopisanie się do listy startowej niedzielnego biegu będzie możliwe tylko w niedzielnym biurze zawodów.

TRASA

Nasze zawody odbywają się na 5-kilometrowej pętli, która będzie wyznaczona pomarańczowymi taśmami z napisem CITY TRAIL z Nationale-Nederlanden. Poglądowa mapa jest dostępna w zakładce TRASA.

PARKINGI

Zalecamy zostawienie aut na parkingach wzdłuż ulic Niciarnianej i Małachowskiego. 

PAMIĄTKOWE MEDALE BIEGU NIEPODLEGŁOŚCI

Każdy zapisujący się do biegu przez internet ma możliwość wybrania podczas zgłoszenia pamiątkowego medalu (dopłacając do opłaty startowej 10 zł). Jeśli podczas internetowej rejestracji ktoś nie wybrał medalu jako opcji dodatkowej, niestety nie ma już możliwości zamówienia medalu. 

Osoby, które zamówiły medal otrzymają w biurze zawodów specjalne naklejki na numery startowe, dzięki którym będziemy wiedzieć, czy dana osoba powinna dostać na mecie medal. Gorąca prośba do osób, które mają karnety Premium i odebrały już swoje numery, aby przed biegiem zgłosiły się do biura po naklejkę (do oddzielnego stanowiska, bez kolejki).

Wszyscy uczestnicy niedzielnego biegu CITY TRAIL Junior otrzymają pamiątkowe medale, bez dodatkowych opłat.

GADŻETY

Zakupione gadżety będą do odbioru w specjalnie oznaczonym namiocie, obok depozytu. W naszym sklepiku będziecie mogli również kupić dowolny gadżet/gadżety. Uwaga – jest opcja płatności kartą :) Wszystkie gadżety edycji 2018/2019 znajdziecie TUTAJ.

WYDARZENIE NA FACEBOOKU

Na naszym facebookowym profilu powstało WYDARZENIE dedykowane łódzkiej odsłonie naszych biegów. Warto do niego dołączyć, bo to miejsce, w którym co miesiąc będzie odbywał się konkurs z atrakcyjnymi nagrodami od naszych Partnerów – szczegóły pojawią się w sobotę właśnie na wydarzeniu!

Pamiętajcie o zapoznaniu się z REGULAMINEM cyklu oraz REGULAMINEM KLASYFIKACJI BIEGU NIEPODLEGŁOŚCI

Jesteśmy przekonani, że będą to zawody wyjątkowe! 

Do zobaczenia! 

fot. Piotr Dymus