Aktualności

Podsumowanie sezonu w Łodzi

Podsumowanie sezonu w Łodzi

Po sześciu miesiącach rywalizacji, przyszedł czas na nagrodzenie Was pamiątkowymi medalami. Spośród 745 zawodników, którzy wystartowali w łódzkiej edycji, 425 osób zostało sklasyfikowanych. W CITY TRAIL Junior mieliśmy 278 uczestników ogólnie i 135 tych, którzy wywalczyli medale.

Łódź to jedna z dwóch lokalizacji, gdzie nie widujecie naszej stałej ekipy na co dzień – zawody współorganizuje firma InesSport. Chociaż ceremonie kończące nasz cykl mają inny charakter i przygotowujemy je w składzie „ogólnopolskim”, podczas gali nie mogło oczywiście zabraknąć dziewczyn i chłopaków z Ines :)   

Uroczystość była okazją do podsumowania sezonu i przede wszystkim wręczenia pamiątkowych medali oraz nagrodzenia najszybszych zawodników. W klasyfikacji generalnej nagrodami były zegarki Suunto Spartan, a także sprzęt sportowy marki Salomon. Zwycięzcy klasyfikacji wiekowych otrzymali upominki Salomon oraz książki Wydawnictwa Galaktyka. Najlepsze drużyny dostały "doładowanie" w postaci odżywek i suplementów od Etixx-a. W cyklu CITY TRAIL Junior nagrodami były niespodzianki od marki Keeeper oraz książki Wydawnictwa Skrzat i Wydawnictwa Galaktyka.

Najlepsze panie to Monika Kaczmarek, Zuzanna Mokros, Natalia Grzegorczyk, Magdalena Piechrzała i Marta Bukowska. Najszybsi panowie to z kolei Wojciech Sowik, Paweł Kopaczewski, Krzysztof Pietrzyk, Jan Wychowałek i Tomasz Pietrzak. W klasyfikacji drużynowej najlepsze zespoły to: AkademiaBiegacza.pl S.L. Salos-Wodna Łódź I, Trucht_Team I oraz Rysio Team I.

Zwyciężczyni klasyfikacji generalnej – Monika Kaczmarek, a także jeden z czołowych zawodników, któremu niestety nie udało się ukończyć cyklu wręczyliśmy my dodatkowe wyróżnienia za udział w Plebiscycie na Najlepszego Biegacza 2016 roku.

Gala podsumowująca sezon odbyła się w Hali MOSiR, który wspiera naszą łódzką edycję.

Fot. Justyna Grzywaczewska 

Zobacz także:

Galeria zdjęć – Łódź

Co zrobić, jeśli nie mogę odebrać medalu podczas ceremonii?