Aktualności

Łódź na finiszu!

Łódź na finiszu!

Czas pożegnać się z rywalizacją w Łodzi. Nasze szóste zawody już w najbliższą niedzielę. Kto będzie walczył o życiówkę na trasie w Parku Baden-Powella?

Zapisy i biuro zawodów

Niezmiennie elektroniczne zapisy do naszych biegów, które odbywają się w niedzielę kończymy w środę, o godz. 23:59. Jak zawsze będzie również możliwość dopisania się do listy startowej w dniu zawodów. Biuro zawodów będzie zlokalizowane w pobliżu startu i mety biegu - w Parku Baden-Powella, w godz. 8:30-10:30. Dodatkowo macie możliwość odebrania opłaconych pakietów już w sobotę w SklepieBiegacza.pl  (ul. Stefana Żeromskiego 74) w godz. 10:00-15:00. Odbierając pakiet w sklepie będziecie mieć okazję skorzystania ze specjalnej zniżki: -30% na wszystkie produkty z nowej kolekcji. Pamiętajcie też, że przy zakupach powyżej 80 zł dostaniecie rabat: -17,5 zł.

Opłata startowa to 17,5 zł jeśli zapisujecie się przez internet i 25 zł – przy rejestracji w dniu imprezy. W cyklu CITY TRAIL Junior opłata startowa to zawsze 5 zł, a połowa tej kwoty jest przekazywana na cele charytatywne.

Trasa

Część z Was przebiegłaby zapewne naszą trasę z zamkniętymi oczami, ale tradycyjnie przypominamy, że spotykamy się w Parku Baden-Powella. Start, meta i biuro zawodów są zlokalizowane w okolicy Motodromu.

Start biegu głównego – jak zawsze – o godz. 11:00 (odbędzie się w czterech turach – w zależności od czasów, jakie chcecie osiągnąć na mecie). Biegi dzieci rozpoczną się o 9:30.

Klasyfikacja generalna: wśród mężczyzn wszystko jasne, wśród kobiet walka o wygraną do samego końca

W klasyfikacji generalnej wygraną zapewnił sobie już w lutym Wojciech Sowik. W rywalizacji kobiet zdecydowanie najlepszą zawodniczką jest Monika Kaczmarek, ale teoretycznie szanse na zwycięstwo ma jeszcze Zuzanna Mokros.

Gala podsumowująca sezon

Szósty bieg nie jest pożegnaniem z CITY TRAIL. Sezon zamknie siódma impreza – uroczysta gala, podczas której każdy, kto ukończy co najmniej 4 biegi otrzyma pamiątkowy medal, a najszybsi zostaną nagrodzeni. Impreza odbędzie się 4 kwietnia w Hali MOSiR w Parku 3 Maja (ul. Małachowskiego 5/7/9), o godz. 18:30.

Podczas ceremonii kończących nasz cykl będziecie mogli kupić unikatowe kubki CITY TRAIL – w cenie 35 zł. 

Lokalnym współorganizatorem cyklu jest w Łodzi firma InesSport. Zawody wspiera MOSiR Łódź.

fot. Sebastian Nowakowski