Aktualności

Łódź rozpoczęła cykl CITY TRAIL onTour

Łódź rozpoczęła cykl CITY TRAIL onTour

W poniedziałek, 27 lipca, w Łodzi rozpoczęła się letnia edycja naszego cyklu. Pierwszy bieg CITY TRAIL onTour wygrał Krzysztof Pietrzyk. Wśród kobiet triumfowała Julia Kwiatkowska. 

Zawodnicy pokonali 5-kilometrową pętlę w Parku Piłsudskiego. Wynik najlepszego – Krzysztofa Pietrzyka to 17:00. Zwyciężczyni w klasyfikacji kobiet – Julia Kwiatkowska uzyskała wynik 21:43.

- Dwa dni temu brałem udział w biegu górskim, więc dzisiaj bolały mnie nogi, ale mimo to, biegało mi się bardzo dobrze – mówił po biegu Krzysztof Pietrzyk.  – Mieszkam w Koluszkach, nie mam gdzie trenować pod góry, stąd startuję głównie na ulicy i w przełajach, ale biegi górskie są moim oczkiem w głowie. Jak widzę góry aż mi się oczy świecą – dodaje.

Najlepsi wrócili do domów z nagrodami od marek Salomon i Etixx, a każdy zawodnik, który dotarł do mety otrzymał pamiątkowy medal. Biegacze mogli również posilić się w strefie regeneracyjnej, gdzie czekały na nich woda, izotonik, owoce i ciastka.

W ramach imprezy odbyły się także biegi dla dzieci i młodzieży na dystansach od 300m do 2km.

Zawody w Łodzi rozpoczęły nasze letnie tournée. Kolejny bieg, już we wtorek, 28 lipca w Katowicach. Cykl potrwa do 7 sierpnia, kiedy to w Lublinie zorganizowany zostanie 10. bieg w ramach CITY TRAIL onTour. Pamiętajcie, że osoba, która pobiegnie najwięcej razy dostanie nagrodę specjalną. A jesli ktoś weźmie udział w 10. biegach dostanie zegarek Suunto Ambit3 Sport :)