Aktualności

Zapraszamy do Katowic

Zapraszamy do Katowic

Po raz ostatni na katowickiej trasie spotkamy się w niedzielę, 19 marca. Emocji na pewno nie zabraknie! Do zobaczenia!

Zapisy i biuro zawodów

Niezmiennie elektroniczne zapisy do naszych biegów, które odbywają się w niedzielę kończymy w środę, o godz. 23:59. Jak zawsze będzie również możliwość dopisania się do listy startowej w dniu zawodów. Biuro zawodów będzie zlokalizowane w pobliżu mety biegu – w ośrodku Rybaczówka w godz. 8:30-10:30. Dodatkowo macie możliwość odebrania opłaconych pakietów już w sobotę w SklepieBiegacza.pl  (ul. Kościuszki 62) w godz. 10:00-15:00. Odbierając pakiet w sklepie będziecie mieć okazję skorzystania ze specjalnej zniżki: -30% na wszystkie produkty z nowej kolekcji. Pamiętajcie też, że przy zakupach powyżej 80 zł dostaniecie rabat: -17,5 zł.

Opłata startowa to 17,5 zł jeśli zapisujecie się przez internet i 25 zł – przy rejestracji w dniu imprezy. W cyklu CITY TRAIL Junior opłata startowa to zawsze 5 zł, a połowa tej kwoty jest przekazywana na cele charytatywne.

Trasa

Część z Was przebiegłaby zapewne naszą trasę z zamkniętymi oczami, ale tradycyjnie przypominamy, że spotykamy się nad stawem Janina, nad którym zlokalizowane jest biuro zawodów i meta, start jest oddalony o 200m - w stronę lasu.

Start biegu głównego – jak zawsze – o godz. 11:00 (odbędzie się w czterech turach – w zależności od czasów, jakie chcecie osiągnąć na mecie). Biegi dzieci rozpoczną się o 9:30.

Klasyfikacja generalna: wśród kobiet wszystko jasne, wśród mężczyzn walka o wygraną do samego końca

W klasyfikacji generalnej wygraną zapewniła sobie już w lutym Sylwia Ślęzak. W rywalizacji mężczyzn prowadzi Damian Pasek, ale walkę o wygraną zapowiedział Szymon Kotyła

Gala podsumowująca sezon

Szósty bieg nie jest pożegnaniem z CITY TRAIL. Sezon zamknie siódma impreza – uroczysta gala, podczas której każdy, kto ukończy co najmniej 4 biegi otrzyma pamiątkowy medal, a najszybsi zostaną nagrodzeni. Impreza odbędzie się 30 marca na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach (ul. Bogucicka 3, aula w budynku A), o godz. 18:30.

Podczas ceremonii kończących nasz cykl będziecie mogli kupić unikatowe kubki CITY TRAIL – w cenie 35 zł.