Aktualności

Zapraszamy na I Bieg o Strzałkę Widanta

Zapraszamy na I Bieg o Strzałkę Widanta

Nie macie jeszcze planów na majówkę? 1 maja w Resku (woj. zachodniopomorskie) odbędzie się I Bieg o Strzałę Widanta. To świetna okazja, by biegowo i rodzinnie spędzić czas.

Urokliwa trasa w większości przebiegająca po nawierzchni naturalnej „Edukacyjnej Ścieżki Ekologicznej” (a więc w myśl hasła "zBiegiemNatury"!) na pewno przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom biegania! Trasa prowadzi między innymi przez mostek oraz nieopodal startego wiaduktu kolei wąskotorowej. Na pierwszych 300 uczestników, którzy zameldują się na mecie czekać będzie unikatowy medal w kształcie strzały oraz pamiątkowa koszulka. Podczas biegu będzie zapewniony elektroniczny pomiar czasu.

Start biegu głównego odbędzie się o godz. 13:00. Wcześniej - od godz. 11:00 w planie są biegi dzieci i młodzieży. Organizatorzy przewidzieli wiele kategorii wiekowych oraz ciekawe nagrody do rozlosowania.

Po biegu będzie można posilić się grochówką, odbyć krótką rozmowę, bądź zdobyć autograf gwiazd sportu, które będą obecne podczas imprezy. Wszystkich gości, którzy tego dnia zawitają do Reska organizatorzy zapraszają również na występy artystyczne. Będzie można usłyszeć między innymi zespół disco – polo DIZEL.

Szczegóły na: www.reskobiega.pl

Do zobaczenia w Resku! :)