Aktualności

Bydgoszcz na mecie!

Bartosz Kotłowski i Daria Maik – to ich zobaczymy na najwyższym stopniu podium Grand Prix Bydgoszcz zBiegiemNatury. Bartosz Kotłowski wygrał także ostatni bieg. Wśród pań najszybciej linię mety przekroczyła Oliwia Popławska.

Bartosz Kotłowski był niemal pewien zwycięstwa. O 2. i 3. miejsce walczyli Kamil Sieracki i Krzysztof Gosiewski – rekordzista trasy. Ostatecznie w niedzielę wygrał Bartosz Kotłowski (15:09), tuż za nim dobiegł Kamil Sieracki (15:13), a 3. był Krzysztof Gosiewski (15:58).

Daria Maik już przed ostatnim biegiem zapewniła sobie zwycięstwo, dlatego w niedzielnym biegu nie wystartowała. Pod jej nieobecność wygrała 2. w klasyfikacji generalnej Oliwia Popławska (20:26).

Podczas imprezy odbyły się także biegi dzieci i młodzieży pod hasłem „Dzieciaki zBiegiemNatury”. Partnerami cyklu są firma Amway Polska i marka NUTRILITE™.

Ostatnie zawody nie oznaczają pożegnania, bowiem przez zawodnikami jeszcze ceremonia zakończenia z rozdaniem nagród (5 najlepszych kobiet i 5 najlepszych mężczyzn w klasyfikacji generalnej oraz po 3 kobiety i 3 mężczyzn w kategoriach wiekowych) i wręczeniem pamiątkowych medali dla wszystkich, którzy ukończyli co najmniej 4 biegi. Nagrody i medale odbiorą również najmłodsi biegacze, którzy startowali w cyklu „Dzieciaki zBiegiemNatury”. Ceremonia odbędzie się 2. kwietnia (środa) o godz. 18:30 w Sali konferencyjnej Stadionu Miejskiego im. Zdzisława Krzyszkowiaka.

A jeszcze dziś na wydarzeniu Grand Prix Bydgoszcz zBiegiemNatury na Facebooku odbędzie się konkurs, w którym do wygrania będą wejściówki do klubu fitness Magra.