Aktualności

Po raz szósty w bydgoskim Myślęcinku!

Po raz szósty w bydgoskim Myślęcinku!

W niedzielę kończymy sezon startów przełajowych w Bydgoszczy! Przed Wami ostatnia okazja na poprawienie wyników. W niedzielę dowiemy się także, kto zwycięży w klasyfikacji generalnej - najbliżej wygranej są Aleksandra Brzezińska i Bartosz Kotłowski.

Niezmiennie elektroniczne zapisy do naszych biegów, które odbywają się w niedzielę kończymy w środę, o godz. 23:59. Jak zawsze będzie również możliwość dopisania się do listy startowej w dniu zawodów. Biuro zawodów będzie zlokalizowane na Polanie Różopole w godz. 8:30-10:30. Dodatkowo macie możliwość odebrania opłaconych pakietów już w sobotę w SklepieBiegacza.pl (ul. Gdańska 140) w godz. 10-15. Odbierając pakiet w sklepie będziecie mieć okazję skorzystania ze specjalnej zniżki: -30% na wszystkie produkty z nowej kolekcji. Pamiętajcie też, że przy zakupach powyżej 80 zł dostaniecie rabat: -17,5 zł. 

Opłata startowa to 17,5 zł jeśli zapisujecie się przez internet i 25 zł – przy rejestracji w dniu imprezy. W cyklu CITY TRAIL Junior opłata startowa to zawsze 5 zł, a połowa tej kwoty jest przekazywana na cele charytatywne.

Trasa

Część z Was przebiegłaby zapewne naszą trasę z zamkniętymi oczami, ale tradycyjnie przypominamy, że spotykamy się w Myślęcinku - meta jest zlokalizowana na Polanie Różopole, start - tuż obok polany.

Start biegu głównego – jak zawsze – o godz. 11:00 (odbędzie się w czterech turach – w zależności od czasów, jakie chcecie osiągnąć na mecie). Biegi dzieci rozpoczną się o 9:30.

Klasyfikacja generalna: Aleksandra Brzezińska i Bartosz Kotłowski blisko wygranej

W klasyfikacji generalnej najlepszymi zawodnikami są Aleksandra Brzezińska i Bartosz Kotłowski. Oboje mają na koncie po trzy biegi. Oboje zapowiedzieli, że w niedzielę przypieczętują wygraną w cyklu. Dla Oli będzie to pierwsze zwycięstwo w „generalce”. Dla Bartosza – już czwarte. 

Dodatkowa klasyfikacja

W ramach niedzielnego biegu rozegrana zostanie dodatkowa rywalizacja – mistrzostwa grupy RUN BYDGOSZCZ. Aby wziąć w niej udział wystarczy zapisać się do biegu i zaznaczyć dodatkową klasyfikację przy zgłoszeniu. 

Gala podsumowująca sezon

Szósty bieg nie jest pożegnaniem z CITY TRAIL. Sezon zamknie siódma impreza – uroczysta gala, podczas której każdy, kto ukończy co najmniej 4 biegi otrzyma pamiątkowy medal, a najszybsi zostaną nagrodzeni. Impreza odbędzie się 14 marca w Bydgoskim Centrum Targowo-Wystawienniczym (początek o godz. 18:00 – dzieci, część dla dorosłych od 19:00).

Podczas ceremonii kończących nasz cykl będziecie mogli kupić unikatowe kubki CITY TRAIL – w cenie 35 zł. 

fot. Karolina Krawczyk