Aktualności

Pierwszy weekend zBiegiemNatury za nami!

Pierwszy weekend zBiegiemNatury za nami!

Bydgoszcz, Gdańsk, Olsztyn, Poznań i Wrocław – w tych miastach "ogary poszły w las" i tak, jak zapowiadaliśmy ruszyliśmy z zewem natury. Teraz każdy, kto lubi aktywność na łonie natury będzie miał co tydzień możliwość spotykania się w gronie osób, których natura wzywa do lasu!

- Zdecydowanie mogę powiedzieć, że inauguracja była udana. W marszobiegu zapoznawaliśmy się ze sobą, opowiedziałem o swoich doświadczeniach z bieganiem. Endorfiny zadziałały, bo nastroje wszystkim dopisywały – mówi Jacek Bocian, trener zBiegiemNatury we Wrocławiu, który zdecydowanie ma o czym opowiadać  - jest m.in. mistrzem świata w sztafecie 4x400 metrów z Sewilli z 1999 roku.

Możemy pozazdrościć olsztyńskiej grupie uczestników zBiegiemNatury! Trasa nad Jeziorem Długim, na której odbywają się spotkania jest niezwykle malownicza! – I pełna leśnych atrakcji. To sprzyja relaksowi połączonemu oczywiście z przyjemnym wysiłkiem fizycznym – podkreśla Paweł Pszczółkowski, trener zBN w Olsztynie.

Nie mniej ciekawe i urozmaicone są trasy w Gdańsku i Bydgoszczy. – Dzięki temu frajda z uczestnictwa w zajęciach jest jeszcze większa! – zachęca Ola Brzezińska, trenerka w Bydgoszczy.

- Na naszej trasie nie brakuje wzniesień i zbiegów, ale nie będziemy ich nadużywać. Będę dostosowywać każde spotkanie do uczestników – dodaje Marcin Richert, trener w Gdańsku. 

Z kolei w Poznaniu odbyły się pierwsze zawody z cyklu Grand Prix zBiegiemNatury. Nad Jeziorem Rusałka piękne sobotnie przedpołudnie spędziło ponad 600 osób! Część z nich – tak, jak zwycięzcy – Maciej Muślewski  i Agnieszka Golak - walczyła na trasie o najlepszy wynik, inni – czerpali radość z samej możliwość startu,  bez zerkania na stoper.

Zapraszamy na spotkania zBiegiemNatury w każdy weekend (adresy spotkań na stronie www.zbiegiemnatury.pl). A raz w miesiącu w każdym mieście będzie możliwość sprawdzenia się podczas Grand Prix zBiegiemNatury. Najbliższe zawody – Wrocław zBiegiemNatury już 10 listopada.

Do zobaczenia!