Aktualności

Lublin, Warszawa, Szczecin - widzimy się w weekend!

Lublin, Warszawa, Szczecin - widzimy się w weekend!

W sobotę, 14 lutego w Lublinie i w niedzielę, 15 lutego w Warszawie i Szczecinie odbędą się kolejne zawody CITY TRAIL. Przypominamy najważniejsze informacje o biegach.

Elektroniczne zapisy do sobotnich zawodów zamykamy w środę, o godz. 23:59. Do niedzielnych biegów możecie zapisać się do końca dnia w czwartek. Niezmiennie do listy startowej będziecie mogli dopisać się również w dniu biegu – wtedy opłata startowa wzrośnie do 20 zł. 

Wszyscy rodzice i opiekunowie, którzy "dodali" do swojego konta dziecko - muszą pamiętać o potwierdzeniu jego startu na swoim koncie - również najpóźniej na 3 dni przed biegiem. Jak to zrobić? Na koncie, w zakładce „CITY TRAIL Junior” wystarczy wybrać bieg, w którym dziecko będzie startować i zapisać rejestrację. Opłata – symboliczna złotówka jest uiszczana w dniu biegu w biurze zawodów.

Poniżej przeczytacie m.in. o funkcjonowaniu biura zawodów w każdym z miast. Uwaga – w biurze zawodów dzień przed biegiem (o ile biuro jest organizowane) można odebrać jedynie już OPŁACONE pakiety startowe. Aby odebrać pakiet w imieniu innego zawodnika konieczne będzie oświadczenie, którego wzór można znaleźć tutaj. Osoby, które zapisały się przez internet, ale nie opłaciły startu lub chcą dopiero dopisać się do listy startowej – zapraszamy do biura zawodów w dniu imprezy (zlokalizowane już w okolicy startu lub mety biegu). Pamiętajcie też, że obsługa sklepów, w których organizujemy biura zawodów nie musi znać odpowiedzi na wszystkie Wasze pytania, dlatego w sprawie organizacji zawodów KONTAKTUJCIE się z nami :)

Lublin

Praca biura zawodów w Lublin zostanie podzielona na dwa dni. Odbiór pakietów startowych będzie możliwy już w piątek w godz. 12:00-19:00 w SklepieBiegacza.pl (Galeria GALA, ul. Fabryczna 2), a także w sobotę w poblizu startu biegu. Lokalizacja biegu w Lublinie oraz mapa trasy znajdują się TUTAJ. 

Po biegu na wydarzeniu Grand Prix Lublin CITY TRAIL na facebooku odbędą się dwa konkursy :) Jeden jeszcze w sobotę organizowany wspólnie z Centrum Medycznym ORTO-OPTYMIST, a drugi – w niedzielę - z Centrum Sportu Akademos.

Warszawa

Odbiór pakietów startowych w Warszawie będzie możliwy jedynie w niedzielę, w Lesie Młocińskim. Lokalizacja i mapa warszawskiego biegu znajduje się TUTAJ.

Niezmiennie wieczorem po biegu na wydarzeniu Grand Prix Warszawa CITY TRAIL na facebooku zorganizujemy konkurs we współpracy z klubem Holmes Place.

Szczecin

W Szczecinie biuro zawodów będzie działać już w sobotę w sklepie Run Expert (ul. Małopolska 61) w godz. 11:00-15:00, a także w niedzielę w okolicy startu biegu.  Lokalizacja i mapa trasy znajduje się TUTAJ.

Po biegu na wydarzeniu Grand Prix Szczecin CITY TRAIL będzie na Was czekać konkurs z pasem Salomon do wygrania.

Informacje ogólne – dla wszystkich miast

Plan minutowy         

Szczegółowy harmonogram wszystkich imprez CITY TRAIL wygląda następująco:

08:30 – otwarcie biura zawodów biegu głównego, biegów dziecięco młodzieżowych oraz marszu Nordic Walking;
09:30 – start biegu dzieci kategorii D0/D1;
09:50 – start biegu dzieci kategoria D2;
10:10 – start biegów młodzieżowych kategorie D3 oraz D4;

10:30 – zamknięcie biura zawodów, koniec przyjmowania zgłoszeń;

10:45 – wspólna rozgrzewka;
11:00 – start biegu głównego Grand Prix CITY TRAIL;
ok. godz. 11:16 – pierwsi zawodnicy na mecie biegu;
11:45 – ostatni zawodnik na mecie biegu.

Rywalizacja najlepszych

Rywalizacja o zwycięstwo w cyklu w Lublinie w przypadku mężczyzn jest już w zasadzie rozstrzygnięta. Trzy starty i trzy wygrane ma na koncie Artur Kern. Do potwierdzenia swojej dominacji brakuje mu tylko jednego biegu. Wśród pań jest zupełnie inaczej – po dwie wygrane mają Magdalena Kłoda i Joanna Wasilewska. Obie muszą jednak wystartować w dwóch kolejnych biegach, aby w ogóle mogły zostać sklasyfikowane. Za ich plecami jest Magdalena Zych z dwoma drugimi i dwoma trzecimi miejscami.

W Warszawie wiemy już wszystko. Po cztery wygrane mają na koncie Artur Jabłoński i Joanna Schab.

W Szczecinie jest więcej zagadek. Wśród mężczyzn największe szanse na końcowy sukces ma Filip Janowski – dwukrotnie najlepszy i raz drugi. Do walki może włączyć się jeszcze Krzysztof Sawicki – zwycięzca jednych zawodów i raz drugi na mecie. Wśród pań są dwie liderki – zwyciężczyni poprzedniego sezonu – Paulina Grzegórzek – dwa razy pierwsza i dwa razy druga w trwającej edycji, a także Monika Andrzejczak – również dwa razy najlepsza i raz druga.

Do zobaczenia! :) 

fot. Jarek Dulny