Aktualności

Rusza czwarta kolejka Grand Prix CITY TRAIL!

Rusza czwarta kolejka Grand Prix CITY TRAIL!

Sobotnie zawody w Lublinie rozpoczną czwartą kolejkę naszego cyklu. Z kolei w niedzielę startujemy w Warszawie i Łodzi. Elektroniczne zapisy w każdym z miast zamykamy na 3 dni prze biegiem.

A zatem dla Lublina internetowy panel zapisów zamykamy w środę, 7 stycznia o 23:59. Dla Warszawy i Łodzi – w czwartek, 8 stycznia. Aktualna opłata startowa to 15 zł. W dniu biegu trzeba będzie zapłacić 20 zł.

Lublin

Biuro zawodów w Lublinie (podobnie jak przed poprzednimi biegami) będzie otwarte już w piątek, w SklepieBiegacza.pl (Galeria GALA, ul. Fabryczna 2) w godz. 12:00-19:00. W piątkowym biurze zawodów będzie można odebrać jedynie już OPŁACONE pakiety startowe – również dla dzieci. Aby odebrać pakiet w imieniu innego zawodnika konieczne będzie oświadczenie, którego wzór można znaleźć tutaj. Osoby, które zapisały się przez internet, ale nie opłaciły startu lub chcą dopiero dopisać się do listy startowej – zapraszamy do biura zawodów w sobotę (okolica startu i mety biegu w Lesie Dąbrowa). Lokalizacja biegu w Lublinie oraz mapa trasy znajdują się TUTAJ. W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących organizacji zawodów prosimy o KONTAKT z nami - nie z obsługą sklepu ;) 

Wieczorem w dniu biegu na wydarzeniu Grand Prix Lublin CITY TRAIL na facebooku odbędą się dwa konkursy :) Jeden organizowany wspólnie z Centrum Medycznym ORTO-OPTYMIST, a drugi z Centrum Sportu Akademos.

Warszawa

Odbiór pakietów startowych w Warszawie będzie możliwy jedynie w niedzielę, w Lesie Młocińskim. Lokalizacja i mapa warszawskiego biegu znajduje się TUTAJ.

Niezmiennie wieczorem po biegu na wydarzeniu Grand Prix Warszawa CITY TRAIL na facebooku zorganizujemy konkurs we współpracy z klubem Holmes Place.

Łódź

W Łodzi czeka nas trzeci bieg, a zatem jest to ostatnia szansa dla osób, które chcą dołączyć do rywalizacji o nagrody, bowiem aby zostać sklasyfikowanym oraz dostać pamiątkowy medal na zakończenie cyklu, trzeba wystartować minimum 4 razy (cykl składa się z sześciu biegów). Oczywiście nadal będzie można startować nawet w pojedynczych biegach, jednak już bez szans na nagrody i pamiątkowe medale - choć w przypadku medali jest jeszcze możliwość wybrania się do innego miasta :)

Odbiór pakietów startowych w Łodzi będzie możliwy jedynie w niedzielę na terenie Stadionu Łodzianka, gdzie mieści się również start i meta biegu. Lokalizacja i mapa zawodów znajduje się TUTAJ.

Po biegu na wydarzeniu Grand Prix Łódź CITY TRAIL na facebooku odbędzie sie konkurs z masażami w FIZJO PLUS do wygrania.

Informacje ogólne – dla wszystkich miast

Zgłoszenia do biegów dzieci CITY TRAIL Junior

Wszyscy rodzice i opiekunowie, którzy "dodali" do swojego konta dziecko - muszą pamiętać o potwierdzeniu jego startu na swoim koncie - również najpóźniej na 3 dni przed biegiem. Jak to zrobić? Na koncie, w zakładce „CITY TRAIL Junior” wystarczy wybrać bieg, w którym dziecko będzie startować i zapisać rejestrację. Opłata – symboliczna złotówka jest uiszczana w dniu biegu w biurze zawodów.

Plan minutowy

Szczegółowy harmonogram wszystkich imprez CITY TRAIL wygląda następująco:

08:30 – otwarcie biura zawodów biegu głównego, biegów dziecięco młodzieżowych oraz marszu Nordic Walking;
09:30 – start biegu dzieci kategorii D0/D1;
09:50 – start biegu dzieci kategoria D2;
10:10 – start biegów młodzieżowych kategorie D3 oraz D4;

10:30 – zamknięcie biura zawodów, koniec przyjmowania zgłoszeń;

10:45 – wspólna rozgrzewka;
11:00 – start biegu głównego Grand Prix CITY TRAIL;
ok. godz. 11:16 – pierwsi zawodnicy na mecie biegu;
11:45 – ostatni zawodnik na mecie biegu.

Najlepsi podczas poprzednich biegów

Zwycięzcami trzeciego biegu w Lublinie zostali Artur Kern z czasem 16:20 i Joanna Wasilewska – 19:38. W Warszawie podczas trzecich zawodów pierwszy na mecie był Artur Jabłoński – 15:57 oraz Joanna Schab wśród kobiet - 19:04. Z kolei w drugich zawodach w Łodzi zwycięzcami byli: Grzegorz Petrusiewicz (16:33) i Monika Kaczmarek – 18:27.

Do zobaczenia! :)