Aktualności

Druga edycja Gąsiorowo33 za nami

Takich biegów chcemy więcej! Kameralnych, ze świetną atmosferą i energią organizatorów! Druga edycja Gąsiorowo33 przyciągnęła ponad 150 biegaczy. Wbrew pozorom nie tylko z Warmii i Mazur :)

Zawody w Gąsiorowie organizowane przez zaprzyjaźnionego z naszą akcją Tomka Domżalskiego były w tym roku po pierwsze uczczeniem jego urodzin, a po drugie 450-tych urodzin Gąsiorowa. Trasy biegów prowadziły malowniczymi, leśnymi ścieżkami. Uwierzcie, że te okolice wcale nie są płaskie! Urozmaicony teren i upał znacznie utrudniły biegi. Mimo to, nikt nie miał wątpliwości, że warto wziąć udział w zawodach.

Biegacze startowali na trzech dystansach – 3,33 km, 13,33 km i 33 km. Choć impreza była towarzyska, były nagrody, zatem była też rywalizacja :)

Zwycięzcą biegu na 3,33 km został Paweł Moskal, a wśród kobiet – Kamila Pawłowska. Na dystansie 13,33 km najszybsi to: Michał Żurawski i Dorota Pawłowska. 33,3 km najszybciej pokonali Konrad Nosarzewski i Martyna Wiśniewska (z naszej ekipy).

Nasz team reprezentował także Piotrek Bętkowski – drugi na 33,3 km i Justyna Grzywaczewska – również druga na 13,33 km.

Na zakończenie oficjalnej części imprezy Tomek Domżalski wylądował w basenie ;). Fot. Grzegorz Czykwin

Na starcie biegu na 33,3 km stanął też gospodarz, jednak odpowiedzialność organizatora zwyciężyła ze sportową ambicją i Tomek zszedł z trasy na 19 km, by podawać wodę zawodnikom :)