Aktualności

Biegowa turystyka na zBiegiemNatury :)

Biegowa turystyka na zBiegiemNatury :)

Grand Prix zBiegiemNatury to cykl, który w edycji 2013/2014 odbywał się w 10 lokalizacjach. Zawodnicy, którzy chcieli otrzymać pamiątkowy medal musieli ukończyć co najmniej 4 z 6. biegów – co ważne – niekoniecznie w jednym mieście. I tak na liście osób, którym udało się „zaliczyć” cykl, jest ponad 20. biegowych podróżników :)

I tak np. Beata Mielcarek startowała po 3 razy w Poznaniu i Wrocławiu, Sławo Michalak 3 razy w Poznaniu i 2 razy w Gorzowie Wielkopolskim. Tomasz Rutkowski biegał aż w 3 miastach – Szczecinie, Poznaniu i Bydgoszczy.

Na innej liście znaleźli się biegacze, którzy mieli więcej niż 6 startów, a to oznacza, że również poznali więcej niż jedną trasę Grand Prix zBiegiemNatury. Najwięcej, bo 12 biegów ukończył Jacek Książkiewicz, który biegał w Poznaniu (6 razy), Bydgoszczy, Wrocławiu, Lublinie, Warszawie, Gorzowie Wielkopolskim i Katowicach. Tuż za Jackiem znalazł się Dariusz Hanczarek. 11 biegów „zaliczył” w Gorzowie i Szczecinie (brawo za regularność!). Z kolei Ewa Walkiewicz-Boczek podróżowała między Lublinem, a Warszawą (przypomnijmy, że zawody w tych miastach zawsze odbywały się w ten sam weekend). Ewa 6 razy biegała w Lublinie i 4 w Warszawie.

Gratulacje należą się także Mateuszowi Rodewaldowi, Adamowi Adamowiczowi, Darii Kowalewskiej, Martynie Wardzie (zwyciężczyni Grand Prix Trójmiasto zBiegiemNatury i 4. zawodniczka w Olsztynie), Łukaszowi Makarowskiemu, Magdalenie Marek, Alicji Kukla-Kowalewskiej i Wojciechowi Markowi, którzy również wystartowali więcej niż 6 razy.

W drużynie „wymiataczy” zBiegiemNatury znaleźli się także nasi koledzy z ekipy – Piotr Myślak i  Andrzej Kowalczyk. Pierwszy startował 9 razy, a drugi 8.