Aktualności

Największy sklep dla biegaczy w Europie Centralnej

Największy sklep dla biegaczy w Europie Centralnej

Nie ważne, czy jesteś zaawansowanym biegaczem, czy dopiero przymierzasz się do biegania, powinieneś być szczególnie wyczulony na buty, w których biegasz. Najlepiej kupić je w specjalistycznym sklepie, gdzie na pewno spotkasz sprzedawców-biegaczy :) Taka możliwość będzie na pewno w największym sklepie dla biegaczy, jaki już 15 marca zostanie otwarty na Wybrzeżu Kościuszkowskim w Warszawie.

Sklep powinien się stać obowiązkowym punktem na mapie każdego biegacza. 15 marca przez cały dzień wszystkie produkty w sklepie objęte będą specjalnym rabatem, a każdy, kto zdecyduje się na zakup butów do biegania otrzyma w prezencie iPoda.

Salon należy do znanej sieci SklepBiegacza.pl, która do tej pory słynęła i specjalizowała się w sprzedaży sprzętu biegowego. Nowy sklep jest pierwszym, w którym rozszerzono kolekcję o produkty do uprawiania fitness.

Sklep posiada dwa piętra, wykwalifikowany personel i olbrzymi wybór obuwia, odzieży, odżywek, książek i elektroniki, a to nie jedyne zalety tego miejsca. Bogata oferta sklepu obejmuje kolekcje biegowe i fitnessowe.

Na uwagę zasługuje również szeroki wybór sprzętu treningowego i akcesoriów, takich jak pulsometry, zegarki, torby, plecaki, pasy, bidony, sprzęt fitness, sprzęt Nordic Walking, chusty, okulary, wkładki, książki, filmy i czasopisma.

Personel sklepu tworzą doświadczeni biegacze, fizjoterapeuci, trenerzy i miłośnicy biegania, którzy dzielą się swoją pasją i doświadczeniem. Niezależnie od kondycji i umiejętności, każdy biegacz może tu liczyć na profesjonalną poradę dotyczącą techniki biegu, odżywiania i doboru najwłaściwszego obuwia i odzieży, np. bielizny termoaktywnej czy biustonoszy dla aktywnych kobiet. Pod czujnym okiem fachowców może skompletować sprzęt dopasowany do indywidualnych potrzeb i możliwości, a także dowiedzieć się, w jaki sposób powinien zadbać o swój organizm przed treningiem, po treningu i podczas jego trwania.

Więcej informacji na stronie www.sklepbiegacza.pl.