Aktualności

Nowa kolekcja marki Salomon

Nowa kolekcja marki Salomon

Każdy, kto biega po pewnym czasie zauważa chęć posiadania odzieży, która poprawia komfort biegania - jest lekka, "oddychająca", nie krępuje ruchów. Dla wszystkich, którzy szykują się na odświeżenie swojej biegowej szafy mamy coś ciekawego :)

Nowa kolekcja Salomon Trial Running łączy wszystkie wyżej wymienione elementy, a do tego jest bardzo kolorowa! I dobrze, w końcu kolory to radość i tak powinno kojarzyć nam się bieganie :)

Zacznijmy od pań. Uwagę przyciąga koszulka Sky Tee. Łączy dopasowanie z technologią zmniejszającą otarcia skóry. Rozszerzone strefy wentylacyjne poprawiają komfort biegania.

Panom może spodobać się kurtka Bonatti WP Jacket. To najlżejszy z wodoodpornych modeli Salomona. Polecana szczególnie w biegach ultra, gdzie po kilkudziesięciu kilometrach każdy gram ma znaczenie...

W nowej kolekcji nie brakuje akcesoriów, w tym plecaków. Plecak Trail 20 idealnie nadaje się na jednodniowe wycieczki w górach lub ... treningi wykonywane w drodze z biura do domu ;)

 

 

Od kolorów roi się także wśród kolekcji butów - męskiej, damskiej i dziecięcej, z której szczególnie ciekawe wydają się być XR Mission CSWP. Prawda, że ładne?:)

Całą kolekcję znajdziecie na stronie www.salomon.com.pl.