Aktualności

Poświąteczne spalanie kalorii w Olsztynie i Trójmieście

Poświąteczne spalanie kalorii w Olsztynie i Trójmieście

Ostatnie biegi roku 2019 zorganizujemy w Olsztynie i Trójmieście (Gdańsku). Widzimy się tuż po Świętach, a przed Nowym Rokiem – 28 i 29 grudnia! Będzie nam niezwykle miło spotkać Was w tym wyjątkowym okresie - serdecznie zapraszamy!

INFORMACJE DLA OBU MIAST

ZAPISY W DNIU ZAWODÓW

Rejestracja na nasze biegi jest możliwa zarówno przez internet, jak i w dniu zawodów. Elektroniczne zapisy zamykamy zawsze na 4 dni przed zawodami, zatem dla trzeciego biegu w Olsztynie zapisy trwają do końca dnia we wtorek, 24 grudnia, a dla biegu w Trójmieście są otwarte do środy (25 grudnia, do godz. 23:59). Po tym terminie rejestracja będzie możliwa w biurze zawodów, a opłata startowa to 30 zł w biegu głównym i 10 zł w biegach dzieci.

PLAN MINUTOWY

Harmonogram wszystkich biegów:

8:30 – otwarcie biura zawodów

9:20 – zbiórka do biegów CITY TRAIL Junior – kat. D0 (do 5 lat) i D1 (6-7 lat) – dystans ok. 300 m

9:50 - zbiórka do biegów CITY TRAIL Junior – kat. D2 (8-9 lat) dystans ok. 600 m

10:10 - zbiórka do biegów CITY TRAIL Junior – kat. D3 (10-12 lat) – dystans ok. 1 km i D4 (13-15 lat) – dystans ok. 2 km

11:00 - start biegu głównego na 5 km

INFORMACJE LOKALNE DLA OLSZTYNA

FUNKCJONOWANIE BIURA ZAWODÓW

Odbiór pakietów startowych będzie możliwy w dniu imprezy – 28 grudnia, w godz. 8:30-10:30. Biuro zawodów będzie mieściło się w okolicy startu i mety zawodów – w pobliżu kładki nad Jeziorem Długim (dokładna lokalizacja) – możliwy jest TYLKO osobisty odbiór pakietu.

Zakupione dodatki będą do odbioru w sobotę - na oddzielnym stanowisku oznaczonym tabliczką „GADŻETY”. Będziecie mogli zgłosić się po gadżety zarówno przed biegiem, jak i już po zawodach.

TRASA

Nasze zawody odbywają się na 5-kilometrowej pętli, która będzie wyznaczona pomarańczowymi taśmami z napisem CITY TRAIL z Nationale-Nederlanden. Poglądowa mapa jest dostępna w zakładce TRASA.

PARKINGI

Pojedyncze miejsca parkingowe znajdują się w osiedlowych uliczkach w okolicy Jeziora Długiego, ale zachęcamy do parkowania przy Jeziorze Krzywym – dojazd od ul. Kapitańskiej lub Żeglarskiej - parkingi znajdują się około kilometra od biura zawodów i startu naszego biegu.

WYDARZENIE NA FACEBOOKU

Na naszym facebookowym profilu funkcjonuje WYDARZENIE dedykowane olsztyńskiej odsłonie naszych biegów. Zachęcamy, by do niego dołączyć i aktywnie w nim uczestniczyć.

INFORMACJE LOKALNE DLA TRÓJMIASTA

FUNKCJONOWANIE BIURA ZAWODÓW

Odbiór pakietów startowych będzie możliwy w niedzielę, 29 grudnia, w godz. 8:30-10:30. Biuro zawodów będzie mieściło się w okolicy startu i mety zawodów – okolice AWFiS w Gdańsku - skraj ulicy Szpaczej (dokładna lokalizacja) – możliwy jest TYLKO osobisty odbiór pakietu.

Zakupione dodatki będą do odbioru w niedzielę - w oddzielnym namiocie, na stanowisku oznaczonym tabliczką „GADŻETY”. Będziecie mogli zgłosić się po gadżety zarówno przed biegiem, jak i już po zawodach.

TRASA I PARKINGI

Nasze zawody w Gdańsku odbywają się na 5-kilometrowej pętli, która będzie wyznaczona pomarańczowymi taśmami z napisem CITY TRAIL z Nationale-Nederlanden. Poglądowa mapa jest dostępna w zakładce TRASA.

Parkowanie aut będzie możliwe na specjalnie przygotowanym parkingu, na terenach sportowych AWFiS – w pobliżu startu naszego biegu (wjeżdżając z ulicy Czyżewskiego w Szpaczą, po prawej stronie). 

WYDARZENIE NA FACEBOOKU

Na naszym facebookowym profilu powstało WYDARZENIE dedykowane trójmiejskiej odsłonie naszych biegów. Zachęcamy, by do niego dołączyć i aktywnie w nim uczestniczyć.

Gdybyście mieli jeszcze jakieś wątpliwości – zapraszamy do przeczytania FAQ

Do zobaczenia!

fot. Karolina Krawczyk