Aktualności

Odbiór medali poza galą

Odbiór medali poza galą

Każda z osób, która ukończy w sezonie minimum 4 biegi otrzyma medal. Wręczenie pamiątek nie odbywa się jednak na ostatnim biegu, ale – w każdym z naszych miast - na oddzielnej, siódmej imprezie. Bardzo zależy nam na Waszej obecności, jednak zdajemy sobie sprawę, że nie każdy mógł dotrzeć na galę zakończeniową. Dlatego przygotowaliśmy inną możliwość odebrania medalu.  

Medale będą dostępne w Sklepach Biegacza w miastach, w których rozgrywany jest nasz cykl (poza Olsztynem i Szczecinem, gdzie aktualnie nie ma Sklepu Biegacza, więc mamy inne rozwiązanie - o nim poniżej) od poniedziałku następującego po ceremonii zakończenia w danym mieście, czyli np. jeśli w Poznaniu zakończenie jest 19 marca (wtorek), medale będą do odbioru w Sklepie Biegacza od 25 marca, jeśli w Lublinie gala jest 8 kwietnia (poniedziałek), medale będą dostępne w Sklepie Biegacza od 15 kwietnia.

Pamiątkowe krążki będą na Was czekać do 15 maja - później medale będą od odbioru na naszych letnich biegach CITY TRAIL onTour oraz w kolejnej edycji jesienno-zimowego Grand Prix.

W Warszawie medale dostarczymy do wszystkich trzech sklepów. W pozostałych miastach (Bydgoszcz, Katowice, Lublin, Łódź, Poznań, Trójmiasto, Wrocław) Sklep Biegacza znajduje się tylko w jednej lokalizacji. Adresy Sklepów oraz godziny otwarcia znajdziecie na stronie Sklepu Biegacza, w zakładce SKLEPY. 

Medale należy odbierać osobiście - pamiętajcie o dokumentach tożsamości. 

Olsztyn

W Olsztynie medale będą na Was czekać od 8 kwietnia do 15 maja w Sklepie Sportowym  przy ul. Prostej 38 (godz. otwarcia: poniedziałek – piątek: 11:00 - 19:00, sobota: 11:00 - 15:00).

Medale należy odbierać osobiście – pamiętajcie o dokumentach tożsamości. 

Szczecin

Szczecinie medale będą do odbioru podczas treningów Wieczornego Biegania w Szczecinie – we wszystkie wtorki kwietnia: 2, 9, 16, 23 i 30. Treningi zaczynają się o godz. 19, przy fontannie Bartłomiejce w okolicach Urzędu Miasta (Jasne Błonia). Aby nie zakłócać rytmu treningowego, prosimy o odbiór medali min. 20 minut przed rozpoczęciem spotkania.

Medale należy odbierać osobiście – pamiętajcie o dokumentach tożsamości. 

W przypadku nagród za miejsca w klasyfikacjach generalnych, wiekowych, drużynowych, które nie mogą zostać odebrane osobiście prosimy o upoważnienie bliskiej osoby, która będzie mogła odebrać nagrodę podczas gali. W wyjątkowych sytuacjach możemy nagrodę wysłać - w takim przypadku prosimy o wiadomość na adres kontakt@citytrail.pl (koszt wysyłki nieodebranych nagród ponosi zawodnik).

fot. Jarek Dulny