Aktualności

Zapraszamy na nasze letnie biegi ultra!

Zapraszamy na nasze letnie biegi ultra!

W naszym portfolio mamy dwa ultramaratony - w lipcu organizujemy TriCity Trail w Trójmiejskim Parku Krajobrazowym, a w sierpniu Chudego Wawrzyńca w Beskidzie Żywieckim. Jeśli szukacie pomysłu na wakacyjne wyzwania, informujemy, że zapisy do obu biegów uruchomimy 10 stycznia, o godz. 20:00!

TriCity Trail - 7 lipca 2018

Edycja 2019 będzie już piątą! Do wyboru są trzy dystanse: 21 km ze startem i metą w wejherowskim Parku Miejskim, 47 km ze startem w Gdyni i metą w Wejherowie oraz 80 km ze startem w Gdańsku i metą - podobnie, jak w przypadku pozostałych dystansów - w Wejherowie. Dodatkowo w ramach imprezy zorganizujemy biegi dla dzieci i młodzieży. 

Zapraszamy do śledzenia strony www.tricitytrail.pl oraz profilu biegu na Facebooku.

Chudy Wawrzyniec - 10 sierpnia 2019

Chudy Wawrzyniec to impreza z siedmioletnią historią. Wymyślona i organizowana przez siedem edycji przez ekipę napieraj.pl z Krzyśkiem Dołęgowskim na czele. Jesienią tego roku impreza znalazła się w naszych rękach! W edycji 2019 planujemy trzy dystanse - Małą Rycerzową, czyli 20 km oraz Chudego Wawrzyńca na dwóch trasach - 53 i 82 km. Wszystkie biegi będą startować w Rajczy i kończyć się w Ujsołach. 

Stopniowo uzupełniamy informacje o imprezie na stronie www.chudywawrzyniec.pl. Najnowsze wieści publikujemy na stronie facebookowej.

fot. Piotr Oleszak