Aktualności

Ostatnie gale podsumowujące sezon za nami!

Ostatnie gale podsumowujące sezon za nami!

W przedświątecznej atmosferze pożegnaliśmy dwie ostatnie lokalizacje – Olsztyn i Trójmiasto. Teraz wreszcie możemy powiedzieć, że sezon 2016/2017 dobiegł końca! Ale… żegnamy się tylko na kilka miesięcy!

Olsztyn

Olsztyn to najmniejsze z miast, w którym organizujemy zawody, a dodatkowo jedna z pięciu lokalizacji, w których rozpoczynaliśmy naszą ogólnopolską „ekspansję”. Chyba stąd nasz sentyment do zawodów nad Jeziorem Długim. W ceremonii, która odbyła się w Centrum Konferencyjno-Szkoleniowym Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego uczestniczyło spore grono osób, które pamiętają nasze początku w Olsztynie!

Podczas gali wręczyliśmy medale osobom, które wzięły udział w co najmniej czterech biegach, a najlepsi otrzymali nagrody od marek Suunto, Salomon, Etixx oraz Wydawnictwa Galaktyka. Oczywiście uroczystość nie mogłaby się odbyć bez naszych najmłodszych – uczestników CITY TRAIL Junior, dla których nagrodami były niespodzianki od marki Keeeper oraz książki Wydawnictwa Skrzat.

Skoro podsumowanie, to czas na nieco statystyk. W edycji mieliśmy 703 unikalnych zawodników w biegu głównym. Sklasyfikowanych zostało 357 osób (113 kobiet i 244 mężczyzn), a także 104 dzieci.

Najlepsze panie to Aleksandra Lisowska, Monika Jackiewicz, Mariola Sudzińska, Katarzyna Kotłowska i Agnieszka Lankowska-Klemt. Wśród mężczyzn pięciu najlepszych to Artur Olejarz, Paweł Pszczółkowski, Konrad Nosarzewski, Dawid Worobiec i Rafał Wiśniewski.

Nagrody otrzymały także najszybsze zawodniczki i najlepsi zawodnicy w poszczególnych kategoriach wiekowych. W klasyfikacji drużynowej najlepsze zespoły to: CITY TRAIL Team, Team Kopeć I oraz Pszczółkowski Team I.

Trójmiasto

Trójmiasto to jedyna lokalizacja, w której nasz cykl organizujemy na dwóch trasach – w Gdańsku i w Gdyni. Obie są bardzo urozmaicone i należą do najbardziej wymagających w naszym cyklu. Ceremonia zorganizowana w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym odbyła się w znakomitej atmosferze – za co bardzo Wam dziękujemy!

W trakcie edycji na trójmiejskich trasach zgromadziliśmy 713 osób dorosłych oraz 191 dzieci. Sklasyfikowanych zostało 313 dorosłych (128 kobiet i 185 mężczyzn) oraz 92 uczestników CITY TRAIL Junior.

Zasłużone nagrody otrzymali najlepsi w cyklu – wśród kobiet: Monika Czapiewska, Monika Rolbiecka, Julia Dias, Aleksandra Baranowska-Trzasko oraz Małgorzata Tuwalska i wśród mężczyzn: Michał Rolbiecki, Michał Czapiński, Damian Sławiński, Radosław Piotrowski i Marcin Miszewski.

Nagrody otrzymały także najszybsze zawodniczki i najlepsi zawodnicy w poszczególnych kategoriach wiekowych. Najlepsze drużyny to Zorza Gdynia, Maja Team I oraz LKS Zantyr Sztum I.

Fot. Justyna Grzywaczewska 

Zobacz także:

Galeria zdjęć - Olsztyn

Galeria zdjęć - Trójmiasto

Co zrobić, jeśli nie mogę odebrać medalu podczas ceremonii?