Aktualności

CITY TRAIL Junior – podsumowanie zbiórek

CITY TRAIL Junior – podsumowanie zbiórek

Podczas każdego biegu edycji 2015/2016 pomagaliśmy chorym dzieciom z całej Polski. Zorganizowaliśmy sześć zbiórek – podczas każdej kolejki zbieraliśmy na inne dziecko. Łącznie przekazaliśmy naszym małym bohaterom ponad 13 000 złotych. 

W pierwszej kolejce biegów zbieraliśmy środki dla 3-letniej Tosi z Nakła, która zachorowała na niezwykle rzadkie zapalenie mózgu – zespół Rasmussena. Dla Tosi uzbieraliśmy 2443 zł 26 gr. W drugiej serii biegów zbiórka była prowadzona dla kilkumiesięcznej Ani Stolarskiej z Gdańska, która urodziła się z wadą serca. Dla Ani przekazaliśmy 2211 zł 26 gr. W trzeciej kolejce zbieraliśmy środki dla 13-letniego Alana Koprasa, cierpiącego na bardzo rzadką chorobę genetyczną, która uniemożliwia mu chodzenie. Alan otrzymał od nas 2179 zł 69 gr. W czwartej serii wsparliśmy malutką Matyldę Jastrowicz, która walczy z nowotworem oka. Kwota, jaką udało nam się zebrać to 2079 zł 17 gr. W piątej kolejce zbieraliśmy dla 6-letniego Przemka Karpińskiego z Mózgowym Porażeniem Dziecięcym. Chłopiec dostał od nas 2237 zł 86 gr. Ostatnia – szósta kolejka to zbiórka dla Ani Kruk, która z dnia na dzień przestała chodzić przez zapalenie rdzenia kręgowego. Kwota, jaką udało nam się zebrać to 1951 zł 86 gr.

Przypomnijmy, że na wymienione wyżej kwoty złożyły się wpływy z opłat startowych – połowa wpisowego zarówno z karnetów, jak i z opłat uiszczanych w dniu biegu oraz dodatkowe kwoty, jakie wrzucaliście do skarbonek.

Dziękujemy za udział w naszej akcji!